Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

Кошториси на 2017 рік

27.03.2017 | 15:54
Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації more...

Паспорти бюджетних програм на 2017 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулось засідання комісії по наданню одноразової грошової допомоги малозабезпеченим жителям району

23.06.2017 | 10:19

Сьогодні під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Парація відбулось засідання комісії по наданню одноразової грошової допомоги малозабезпеченим жителям району. На розгляд комісії представлено 15 заяв мешканців району про надання одноразової грошової допомоги. Врахувавши обставини і визначивши розмір допомоги по кожному зверненню, комісія доручила секретарю підготувати відповідний проект розпорядження голови райдержадміністрації.

 

more...

Шановні державні службовці Зборівщини!

23.06.2017 | 10:10

Сердечно вітаю Вас із професійним святом -Днем державної служби!
Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів Зборівського краю.
Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави - відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей, їх відношення до влади.
З особливим теплом хочеться подякувати за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку.
Від душі бажаю Вам і Вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, міцного здоров'я та задоволення від такої почесної праці.
Нехай поруч з Вами завжди будуть талановиті однодумці та колеги, вірні друзі.

Ігор Яворський
Голова райдержадміністрації

more...

Побували з робочим візитом у сім'ї, що постраждала від пожежі

22.06.2017 | 16:43

Заступник голови райдержадміністрації Олександр Парацій спільно із директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Древницька та в.о. начальника служби у справах дітей Марією Задорожною відвідали сім’ю, яка постраждала від пожежі та оцінили наслідки нанесених збитків.   

more...

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту РДА інформує

22.06.2017 | 15:30

Сьогодні на міському стадіоні відбулися змагання  з чотириборства  присвячені Міжнародному олімпійському дню, де побував  заступник голови райдержадміністрації Олександр Парацій.

more...

Триває підготовка до заходів з вшанування 100-річчя битви під Калинівкою

22.06.2017 | 14:57

Голова Зборівської райдержадміністрації Ігор Яворський спільно із головою районної ради Богданом Максимівим провели нараду з питань організації проведення урочистих заходів з нагоди 100-річчя битви чехословацьких добровольців під Зборовом та візиту представників Парламенту Чеської Республіки та Міністерства оборони.
Участь у зустрічі взяли начальник Зборівського відділення поліції Микола Петрик, в.о. начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Роман Моравель, провідний інспектор районного відділу Управління ДСНС України у Тернопільській області Роман Воробій та заступник міського голови Петро Васильчишин.

more...

Шановні Зборівчани!

22.06.2017 | 10:58

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.
Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.
Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.
Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

Ігор Яворський
голова Зборівської районної
державної адміністрації

more...

«Гаряча» телефонна лінія із Олександром Парацієм

22.06.2017 | 10:57

Вчора заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій відповідав на телефонні дзвінки, які надходили на «гарячу» телефонну лінію.
Телефонувала жителька с. Погрібці з питанням виділення матеріальної допомоги на лікування. Також надійшло звернення від учасника АТО, щодо надання земельної ділянки та документації для її узаконення. Олександр Зіновійович не залишив без належної уваги ці звернення та надав детальне роз’яснення відповідно до норм чинного законодавства

more...

Відбулося засідання організаційного комітету щодо проведення урочистих заходів до Дня Конституції та Дня молоді

21.06.2017 | 15:49

Сьогодні під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Парація відбулося засідання організаційного комітету щодо проведення урочистих заходів до Дня Конституції та Дня молоді. Учасники зустрічі побували на місці проведення урочистостей та обговорили ряд питань щодо організації заходів до Дня Конституції та Дня молоді в місті Зборові.

Нагадаємо, вищезгадані святкування відбудуться в неділю, 25 червня о 14.00 годині у міському парку.
Керівництво району запрошує громадськість долучитися до проведення зазначених заходів.

 

more...

Голова Зборівської районної державної адміністрації Ігор Яворський пообіцяв вишукати можливості допомогти військовим

21.06.2017 | 14:47
Голова районної державної адміністрації Ігор Яворський провів зустріч із заступником з тилу - начальником тилу в/ч В 1428 підполковником Андрієм Тяпкіним.
Учасники зустрічі визначилися з пріоритетами подальшої співпраці, обговорили питання щодо надання допомоги військовим підшефної частини відповідно до Указу Президента України від 11.02.2016 №44/2016 "Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України".
more...

Жителям району призначено матеріальні допомоги та житлові субсидії

21.06.2017 | 14:05

В управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації проводилось засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та житлових субсидій під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Парація.
На розгляд комісії було подано 28 заяв для призначення допомог (1 відмова ) , 92 заяви для призначення субсидій (відмов не було).

У ході вивчення поданих документів, члени комісії прийняли рішення відповідно до норм чинного законодавства.

 

 

 

 

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги