Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

ВИТЯГ з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

05.04.2017 | 10:50

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Фокус на енергоефективність: у 5 разів зріс попит сімей на «теплі кредити» в Укргазбанку за другий тиждень роботи програми

21.03.2019 | 16:41

Із стартом «теплих кредитів» у ц. р. українські родини поспішили взяти участь у програмі та розпочати утеплення будинків.

Так, впродовж 2-го тижня роботи програми ще понад 1000 родин залучили 40 млн грн «теплих кредитів» в Укргазбанку. Це у 5 разів більше, ніж у попередній тиждень.

more...

Сергій Савчук: Для учнів Малої академії наук України представили переваги генерації «зеленої» електроенергії із вітчизняної біомаси.

21.03.2019 | 16:21

У м. Корюківка на Чернігівщині Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом із керівництвом компанії «Кліар Енерджі», журналістами та учнями Малої академії наук України здійснили візит на успішно діючу ТЕС на біомасі з електричною потужністю 3,5 МВт.

more...

Держенергоефективності презентувало переваги енергосервісу для термомодернізації об’єктів Держпродспоживслужби

21.03.2019 | 16:09

Держенергоефективності продовжує цикл інформаційно-роз’яснювальних семінарів, присвячених особливостям впровадження ЕСКО-механізму на об’єктах міністерств і відомств

more...

Питання готовності Заліщицького РВ та ДПРЧ-15 до забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час підготовки та проведення виборів Президента України 2019 перебуває на постійному контролі.

20.03.2019 | 16:11

19 березня в підрозділі перебував куратор району начальник відділу організації заходів цивільного захисту Управління ДСНС України у Тернопільській області Греса І.І. Було перевірено готовність підрозділу до виконання завдань за призначенням та обговорено стан готовності виборчих дільниць Заліщицького району.

Також відбулася робоча зустріч з заступником голови Заліщицької РДА Бурдейним Р.І. та заступником міського голови Стрільчуком О.В. про вжиття заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки в період підготовки та проведення виборів.

more...

Володимир Гройсман на раді регіонального розвитку Тернопільщини: Країна має бути об'єднана спроможними громадами.

20.03.2019 | 16:04

Тернопільщина стала флагманом реформи децентралізації. Сьогодні в області уже 49 ОТГ, що означає більше половини території покрито громадами і якість життя на місцях покращується. З цього розпочав свій виступ Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на Раді регіонального розвитку Тернопільщини.

more...

Рада регіонального розвитку Тернопільщини інформує

20.03.2019 | 15:59
Про те, що в області відбудовують військові частини, а сьогодні триває будівництво ще й семи гуртожитків для військовослужбовців-контрактників, розповів голова ТОДА Степан Барна more...

Аварійний міст у селі Лисівці

20.03.2019 | 15:22

Аварійний міст у селі Лисівці Заліщицького району, який обвалився кілька тижнів тому, уже ремонтують. 16 березня там побував міністр інфраструктури України Володимир Омелян, який перебував на Тернопільщині у робочій поїздці."Міст буде робити підрядна організація, - зазначив Степан Барна, голова обласної державної адміністрації. - Перед нею поставлено завдання впродовж наступних півтора місяці завершити і здати об'єкт".

more...

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян завітав у відділення Укрпошти в Заліщиках.

20.03.2019 | 15:11

Перебуваючи на Тернопільщині із робочим візитом, міністр інфраструктури України Володимир Омелян завітав у відділення Укрпошти в Заліщиках. Там він поспілкувався з працівниками та зазначив про важливість модернізації та комп'ютеризації місцевих поштових відділень. Що у Тернопільській області уже розпочалося. Крім того, в області працюють над оновленням інфраструктури поштових відділень та оновлення автопарку.

more...

Зустріч з громадою у Заліщицькій державній гімназії

20.03.2019 | 15:08

Зустріч з громадою у Заліщицькій державній гімназії. Обговорюють питання розвитку дорожньої інфраструктури, транспорту, авіації, будівництва доріг, розвитку туризму тощо. До міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, який був на Тернопільщині, як і до голови ТОДА Степана Барни, багато запитань не лише про перспективи розвитку Тернопільської області, а й країни загалом.
"Такі зустрічі - це не лише можливість обмінятися думками, а почути про проблеми, які турбують людей на місцях, та знайти способи їх вирішити. Щоб уже якнайшвидше люди відчували позитивні зміни", - наголосив міністр Володимир Омелян.

more...

Рада регіонального розвитку

20.03.2019 | 10:38

19.03.2019 відбулося засідання Ради регіонального розвитку Тернопільської області під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. На порядку денному - обговорення та затвердження перспективного плану області на 2019-2021 роки.
Відбувається захід у ТРЦ “Подоляни” за участі також Першого віце-прем'єр-міністра Степана Кубіва, Міністра юстиції Павла Петренка, керівництва області, усіх районів та громад Тернопільщини. Загалом у залі близько тисячі гостей.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема