Збаразька районна державна адміністрація
47302, м.Збараж, майдан І.Франка, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gif 

 

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

 

Районна державна адміністрація інформує:

Вітання голови районної державної адміністрації Валерія Савчука з Днем молоді

24.06.2018 | 08:00

Шановні краяни!

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді. Це свято всіх, хто  відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею, свято юності, енергії та оптимізму.

more...

Звернення голови Збаразької районної державної адміністрації Валерія Савчука

08.06.2018 | 08:54

Результат пошуку зображень за запитом "томос про автокефалію"

Шановні краяни!

Президент України Петро Порошенко та Верховна Рада України звернулися до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні. Заявляю про свою підтримку цього звернення, яке також було підтримане депутатами Збаразької районної ради від 27 квітня 2018 року №562 «Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні».

 

more...

Валерій САВЧУК: «Маємо розбудовувати район не на словах, а діями»

25.05.2018 | 10:00

Розпорядженням Президента України від 26 березня 2018 року на посаду голови Збаразької районної державної адміністрації було призначено Валерія Савчука. Минуло трохи часу, і ми поцікавилися, чим живе сьогодні Збаражчина, над якими проблемами працює новий керівник, що покладено в основу його  повсякденної роботи, що вже вдалося реалізувати, яким справам дано старт…

more...

Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні

30.04.2018 | 11:22

Рішення вісімнадцятої сесії Збаразької районної ради сьомого скликання від 27 квітня 2018 року № 562 «Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні».

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Валерій Савчук провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації

24.06.2018 | 13:28

Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації Валерія Савчука.

Обговорили питання щодо пожежі на спиртовій базі Зарубинського спиртзаводу у м. Збараж.

 

more...

Збаразьких випускників урочисто провели у самостійне життя

24.06.2018 | 08:00

Понад сімдесят юнаків та юнок із трьох одинадцятирічок Збаража завершили навчання у школі та відсвяткували випускний .Урочисте вручення атестатів випускникам 2018-го року відбулося на майдані Івана Франка за участю представників влади, батьків, родичів вчорашніх учнів, їхніх друзів, знайомих та незнайомих мешканців міста.

 

more...

У Збаражі ліквідували масштабну пожежу на спиртовій базі

24.06.2018 | 07:40

23 червня о 18:15 виникла пожежа на спиртовій базі Зарубинецького спиртзаводу, що знаходиться у Збаражі. Пожежа виникла в будівлі виробничого корпусу. В будівлі знаходилось 10 резервуарів, в яких зберігалось 480 т біоетанолу. Площа пожежі складала 1200 м. кв. Існувала загроза перекидання полум’я на сусідні будівлі та житловий сектор, що знаходився поруч. З прилеглих житлових будинків евакуйовано 350 осіб місцевих мешканців.

 

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Головатюк привітав держслужбовців з професійним святом

23.06.2018 | 13:22

Державних службовців апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників територіальних підрозділів привітав із професійним святом перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Головатюк.

 

more...

На території Колодненської сільської ради ОТГ відбулося відкриття віддаленого робочого місця для обслуговування відвідувачів фахівцями служби зайнятості

23.06.2018 | 11:19

21 червня 2018 року на території Колодненської сільської ради ОТГ відбулося відкриття віддаленого робочого місця для обслуговування відвідувачів фахівцями служби зайнятості. Про послуги служби зайнятості, інноваційні підходи в її роботі, створення нових робочих місць, організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру, а також ряд інших, не менш важливих питань з соціально-економічного життя громади, йшлося під час робочої зустрічі директора обласного центру зайнятості Василя Олещука з головою Колодненської сільської ради об’єднаної територіальної громади  Вітою Швидкою. До обговорення спільних питань долучилися голова комісії з припинення Збаразького РЦЗ Василь Коваль, начальник відділу організації працевлаштування населення Любов Бродецька, начальник відділу активної підтримки безробітних Наталія Олексюк та заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Заремба.

 

more...

Збаразький районний центр зайнятості інформує

23.06.2018 | 08:40

Найпопулярніший вид літнього відпочинку — це дитячі літні табори. 15 червня 2018р. розпочав роботу дитячий літний оздоровчий табір “Сокіл”. 22 червня 2018 року фахівці Збаразького районного центру зайнятості Наталія Олексюк та Неля Фарина провели виїзний профорієнтаційний захід для молоді, спрямований на активізацію уваги дітей до самостійного вибору професії. У заході взяли участь 100 учнів 1-10 класів.

 

more...

Голова райдержадміністрації Валерій Савчук провів нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств району

22.06.2018 | 14:45

Обговорили питання про забезпечення дотримання існуючих вимог та рекомендацій при застосуванні отрутохімікатів, додержання земельного законодавства та приведення у відповідність договорів оренди.

 

more...

Вшанували пам'ять жертв Другої світової війни в Україні

22.06.2018 | 12:00

Відповідно до Указу Президента України від 17 листопада 2000 року №1245/2000 22 червня відзначається День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

Цього дня 77 років тому розпочався найкривавіший період Другої світової війни. У жорстокому протистоянні колишніх союзників - сталінського та гітлерівського тоталітарних режимів - загинули десятки мільйонів людей.

more...

Голова райдержадміністрації Валерій Савчук провів зустріч з жителями Романового Села

21.06.2018 | 16:40

До голови районної державної адміністрації Валерія Савчука звернулися жителі села Романове Село щодо капітального ремонту та відновлення роботи дитячого садочка.

 

more...

Про стан залучення міжнародної технічної допомоги в районі

21.06.2018 | 14:40

На засіданні колегії районної державної адміністрації обговорили питання про стан залучення міжнародної технічної допомоги в районі.

 

more...

Архів новин

  
 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

Фандрайзинг в районі

  

 

Актуальна тема

Щодо будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини на території Базаринської сільської ради

 

Детальний план території для індивідуального  садівництва  учасникам АТО  на території  Збаразької  міської ради

 

Районна програма розвитку малого і середнього підприємництва в Збаразькому районі на 2017-2018 роки

Проект районної програми розвитку фізичної культури та спорту в сільській місцевості

 

ПОЛОЖЕННЯ

про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання

при районній державній адміністрації

 


Семінар на тему: "Тендери в Україні. Публічні електронні закупівлі. Система електронних закупівель PROZORRO. Законодавчі та технічні аспекти функціонування. Як не допустити помилок та позбутися ризиків."

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

щодо надання пільг окремим категоріям громадян на 2017-2019 роки

 

РАЙОННА  ПРОГРАМА

впровадження Української Хартії  вільної людини в навчальних закладах

Збаразькогорайону  на 2017-2020 роки

 

Програма інформатизації

Збаразькогорайону

на 2018 - 2020 роки

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

 забезпечення виконання Збаразькою районною

 державною адміністрацією повноважень, делегованих

Збаразькоюрайонною радою на 2018-2020 роки

 

Районна цільова програма

   підтримки військовослужбовців, зарахованих для  проходження служби в Збройних Силах України за контрактом на 2018 рік

 

 ПРОГРАМА

сприяння оборонній,мобілізаційній готовності та відбору громадян району на військову службу за контрактом і  призову на строкову військову службу у Збаразькому районі на 2018 – 2020 роки

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

захисту населення і території Збаразького району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2021 роки

 

ПРОГРАМА

соціально-економічного та культурного розвитку

Збаразькогорайону на 2018 рік

 

 

Перелік сільськогосподарських  підприємств, які здійснюють оперативну звітність у Збаразькому районі

 

Програма розвитку лісового господарства району на 2017-2021 роки

 

Програма розвитку виробництва картоплі та овочів в районі у 2012 – 2020 роках

 

Програма збільшення площ  посадки  та нарощування обсягів виробництва плодів та ягід в Збаразькому районі в 2011- 2025 роках

 

Програма проведення заходів, направлених на запобігання та ліквідацію африканської чуми свиней у Збаразькому районі на 2018-2022 роки