Збаразька районна державна адміністрація
47302, м.Збараж, майдан І.Франка, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gif 

 

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

Районна державна адміністрація інформує:

21.02.2018 | 15:09

.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Засідання районного комітету з організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

21.02.2018 | 14:57

Відбулося засідання районного комітету з організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району.

Під час засідання комітету проведено конкурс на право здійснювати перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування «Збараж-Н. Рогівець» та «Збараж-Максимівка».

more...

«Йдемо вперед»: понад 3 роки реформ під головуванням Петра Порошенка (відео)

21.02.2018 | 14:34

Україна стоїть на шляху реформування. І нам уже є, чим пишатися. Маємо свої здобутки та досягнення, які вже сьогодні відчуває кожен українець.

Понад три роки реформ під головуванням Президента України Петра Порошенка дали конкретний результат. Завдяки пенсійній реформі відбулося осучаснення, перерахунок та підвищення пенсій. Завдяки реформі децентралізації об’єднані територіальні громади сьогодні – самостійні, успішні та фінансово спроможні. Вони мають ресурси та повноваження, що дозволяє розвивати та покращувати інфраструктуру, освіту, медицину, культуру та сільське господарство.

more...

Заступник голови районної державної адміністрації Петро Тиньо провів засідання організаційного комітету

21.02.2018 | 12:34

Відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі 204-ї річниці від дня народження Т.Шевченка.

 

more...

"Я маю право"

21.02.2018 | 09:04

На виконання Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», впровадженого Кабінетом Міністрів України з ініціативи Міністерства юстиції України та за сприяння Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, працівниками Збаразької державної нотаріальної контори, приватними нотаріусами, працівниками відділів ДВС, ДРАЦС та бюро правової допомоги 22 лютого 2018 року з 12.00 год. до 14.00 год. в м. Збараж, майдан І.Франка проводитиметься робота мобільного інформаційного пункту з питань правового інформування населення району.

more...

Юрій Головатюк, ознайомився із ходом будівельних робіт по спорудженню спортивного залу районної дитячо-юнацької спортивної школи

20.02.2018 | 17:20

Перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Головатюк, ознайомився із ходом будівельних робіт по спорудженню спортивного залу Збаразької районної дитячо-юнацької спортивної школи на території Базаринської сільської ради.

 

more...

У Збаражі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

20.02.2018 | 14:23

У м.Збараж на майдані І.Франка відбувся молебень пам’яті "Обірвалося життя..." присвячений вшануванню Героїв Небесної Сотні, які загинули під час подій Революції Гідності.

 

more...

Юрій Головатюк взяв участь у скайп-нараді

19.02.2018 | 11:45

Перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Головатюк взяв участь у скайп-нараді під керівництвом голови обласної державної адміністрації Степана Барни.

 

more...

Консультує Міністр юстиції

19.02.2018 | 10:00

Доброго дня, пане міністр! Я все життя прожила у батьківській хаті. Вони її самі будували. Тоді про всілякі документи не дуже думали. Просто сільська рада виділила землю, там і побудували. Батьки давно померли і жодних документів не залишили. Чи можу я якось оформити цю землю й хату на себе без заповіту. Куди і як мені звернутися? Хочу зазначити, що я єдина дочка, тому жодних конфліктів тут бути не може.

 

Тамара Слайко

more...

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

16.02.2018 | 15:37

План заходів:

- 20 лютого 2018 р. на майдані І.Франка о 10 годині розпочнеться молебень пам’яті за загиблими Героями Небесної Сотні «Обірвалося життя…», після цього відбудеться покладання квітів до могил Героїв України, Героїв Небесної Сотні Устима Голоднюка та Назарія Войтовича.

 

more...

Степан Барна: Акція «Благословенне Тернопілля» – це добрий майданчик для комунікації з бізнесом та інвесторами

16.02.2018 | 14:00

Акція «Благословенне Тернопілля» – це не тільки можливість презентувати туристичний, освітній, культурно-мистецький потенціал Тернопільської області. Це також достатньо цікавий майданчик для комунікації з бізнесом, інвесторами, і тими, хто хоче створити умови для самореалізації жителів краю. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час дипломатичної зустрічі з Надзвичайними та Повноважними Послами. Загалом, на заході були представники близько 20-ти країн світу.

more...

Архів новин

  
 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

Фандрайзинг в районі

  

Актуальна тема

Детальний план території для індивідуального  садівництва  учасникам АТО  на території  Збаразької  міської ради

 

Районна програма розвитку малого і середнього підприємництва в Збаразькому районі на 2017-2018 роки

Проект районної програми розвитку фізичної культури та спорту в сільській місцевості

ПОЛОЖЕННЯ

про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання

при районній державній адміністрації

 


Семінар на тему: "Тендери в Україні. Публічні електронні закупівлі. Система електронних закупівель PROZORRO. Законодавчі та технічні аспекти функціонування. Як не допустити помилок та позбутися ризиків."

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

щодо надання пільг окремим категоріям громадян на 2017-2019 роки

 

РАЙОННА  ПРОГРАМА

впровадження Української Хартії  вільної людини в навчальних закладах

Збаразького району  на 2017-2020 роки

 

Програма інформатизації

Збаразького району

на 2018 - 2020 роки

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

 забезпечення виконання Збаразькою районною

 державною адміністрацією повноважень, делегованих

Збаразькою районною радою на 2018-2020 роки

 

Районна цільова програма

   підтримки військовослужбовців, зарахованих для  проходження служби в Збройних Силах України за контрактом на 2018 рік

 

 ПРОГРАМА

сприяння оборонній, мобілізаційній готовності та відбору громадян району на військову службу за контрактом і  призову на строкову військову службу у Збаразькому районі на 2018 – 2020 роки

 

РАЙОННА Програма

захисту населення і території Збаразького району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2021 роки