Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

          

До уваги жителів та гостей м.Тернополя!

07.08.2018 | 08:24

 У зв’язку з переїздом Тернопільського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області в інше приміщення прийом громадян буде тимчасово обмежений.

Первинна реєстрація (реєстрація народження, шлюбу, смерті) до 25.08.2018 проводиться за адресою:     м.Тернопіль, майдан Волі, 2. 

more...

Про важливість легальної заробітної плати – за допомогою білбордів!

06.08.2018 | 12:46

Спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду  України Тернопільської області постійно працюють над удосконаленням інформаційно-роз’яснювальної роботи, що є запорукою підвищення рівня правової грамотності населення з питань пенсійного забезпечення.З цією метою, об’єднане управління запровадило додаткову форму висвітлення інформації за допомогою соціальної реклами щодо легальної зайнятості у вигляді рекламних щитів, які розташовані у різних частинах міста, а саме – на вулиці Родини Барвінських, Степана Бандери, та перехресті проспекту Злуки та вулиці Генерала Мирона Тарнавського.

           

more...

Неприбуткові організації з Тернопільщини запрошують до участі у конкурсному проекті транскордонного співробітництва

02.08.2018 | 11:55

1 серпня розпочався набір заявок на Другий конкурс проектів у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, яка фінансується Європейським Союзом та в рамках Європейського інструменту сусідства, оголошує конкурс проектів за тематичною ціллю – спадщина.

Серед пріоритетів – популяризація місцевої культури та історії; популяризація та збереження природної спадщини.

Конкурс відкрито для мікро-проектів, які реалізовуватимуться у регіонах, що входять до території програми та спрямовані передусім на не інвестиційну діяльність у сфері культурної та історичної спадщини прикордонного регіону, зміцнення культурних зв'язків і транскордонної співпраці у галузі культури, історії та охорони природи.

more...

Запрошуємо до «Школи майбутнього пенсіонера»

23.07.2018 | 14:48

В Тернопількому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Тернопільської області працює «Школа майбутнього пенсіонера». Всім громадянам рекомендовано пройти навчання до настання пенсійного віку для отримання роз`яснення від фахівців щодо визначення права на призначення пенсії та ознайомлення з переліком необхідних документів для призначення пенсії. 

Спеціалісти управління нададуть консультації про терміни звернення до Пенсійного фонду, інформацію щодо здобутого страхового стажу, особливостей підтвердження пільгового стажу та інше. 

Заняття в нашій школі проходять:

кожної останньої середи місяця о 16:30 год. за адресою: м. Тернопіль, Майдан Волі,3 – відділ обслуговування громадян у місті Тернополі;

кожного останнього четверга місяця за адресою: м. Тернопіль, вул. М.Кривоноса,10 – відділ обслуговування громадян у Тернопільському районі.

 

Найближчі заняття відбудеться 25.07.2018 р.  та 26.07.2018 р. Чекаємо всіх бажаючих!

more...

До уваги жителів району!

11.07.2018 | 11:24
Графік виїзного прийому громадян начальником та заступниками начальника Тернопільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області в об'єднаних громадах, сільських та селищних радах Тернопільського району на ІІІ квартал 2018 року: more...

10.05.2018 | 11:33

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/11203/images.jpg Управління соціального захисту населення Тернопільської райдержадміністрації повідомляє, що Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 „ Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визначення такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. № 1022” (набрала чинності  1 травня 2018 року), якою затверджено нову редакцію Положення про  порядок призначення житлових субсидій  (далі - Положення). Постановою передбачено автоматичне перепризначення житлових субсидій на наступний період. Автоматичному перепризначенню не підлягають житлові субсидії і призначаються на наступний період лише на підставі нових заяви і декларації наступні категорії осіб (пункт 2 Постанови):

more...

02.03.2018 | 14:39
  more...

Я маю право!"

01.02.2018 | 15:46

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/11078/1На виконання розпорядження голови ТОДА від 24.01.2018 № 43-од пропонуємо до вашої уваги відеоролики по "Я маю право!"

https://youtu.be/wrPsc_jrG5A

https://youtu.be/GSSNZOSQvDI

МІН’ЮСТ ВИПУСТИВ ВІДЕОРОЛИК ПРО ГРОШОВУ ОЦІНКУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

https://www.youtube.com/watch?v=f8FEvCX3Hc0

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

День відкритих дверей на тему: «Нові сервіси Пенсійного фонду»

20.08.2018 | 16:34

День відкритих дверей на тему: «Нові сервіси Пенсійного фонду» провели спеціалісти Тернопільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області. Головний спеціаліст відділу обслуговування громадян у Тернопільському районі Світлана Брутко розповіла присутнім про залежність розмірів пенсії від страхового стажу та заробітку, з якого фактично сплачені страхові внески до Пенсійного фонду.

more...

Засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України, Дня незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

20.08.2018 | 16:10

День незалежності України та День Державного Прапора України — державні свята України, що відзначаються щорічно у серпні на честь прийняття Верховною радою УРСР «Акта проголошення незалежності України» та указу Президента України «Про День Державного Прапора України». Сьогодні  заступник голови райдержадміністрації Андрій Колісник провів засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України,  Дня незалежності України та 100-річчя відродження української державності. Кожен член оргкомітету доповів про виконання поставлених завдань з підготовки святкування. Андрій Колісник підвів підсумки роботи організаційного комітету, дав конкретні доручення щодо проведення урочистостей.

more...

Відбулася нарада.

20.08.2018 | 14:43

http://oda.te.gov.ua/data/upload/news/ternopilska/ua/165182/0.jpgКерівник апарату райдержадміністрації Олеся Гоцманова провела нараду з керівниками відділів апарату, самостійних відділів та управлінь (без статусу юридичної особи) райдержадміністрації. Під час наради основну увагу було акцентовано на виконавській дисципліні. Обговорено питання виконання розпорядчих документів вищестоящих органів влади, підготовки матеріалів на розгляд сесії районної ради та колегії райдержадміністрації, виконання планів роботи, подання інформацій на документи, ін..За результатами наради керівникам відділів та управлінь райдержадміністрації дано відповідні доручення.

more...

Понад 20 медзакладів Тернопільщини уже підписали угоди з Національною службою здоров’я

20.08.2018 | 14:12

http://oda.te.gov.ua/data/upload/news/ternopilska/ua/165170/0.jpgТернопільськаобласть долучилася до підписання угод з Національною службою здоров’я під час «другої хвилі» контрактування закладів, які надають послуги первинної медичної допомоги. Відтак, уже з жовтня цього року 21 медичний заклад нашої області почне отримувати оплату за надання медичних послуг сімейними лікарями, терапевтами і педіатрами від Нацслужби здоров’я. До цього часу вони продовжуватимуть фінансуватися за субвенцією.

more...

Шляхтинці йдуть чемпіонським графіком

20.08.2018 | 12:11

http://oda.te.gov.ua/data/upload/news/ternopilska/ua/165145/134Після зустрічей чергового туру чемпіонату району з футболу, які відбулися 19 серпня, лідери перегонів з Шляхтинців (37 очків) і Дубівців (34 бали) ще більше відірвались від переслідувачів, які зазнали турнірних втрат. Особливо вражає гра представників з Шляхтинців, які в останніх дев’яти іграх втратили тільки одне турнірне очко саме з конкурентами з Дубівців. Футболісти з Івачева, які йшли першими все перше коло, на старті другого кола різко забуксували, і в  п’яти останніх турах поповнили свій запас лише п’ятьма очками і тепер з тридцятьма балами йдуть третіми. На п’яти їм наступає колектив з Великих Бірок (29 пунктів), який мирно розійшовся з представниками з Плотичі (25 очків).

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

20.08.2018 | 10:53

Не можу отримати борг по зарплаті з попереднього місця роботи вже рік. Що робити?

Марія Корженко

 

more...

На відео-нараді обговорили ряд важливих питань.

20.08.2018 | 09:55

На відео-нараді, яку  провів голова обласної державної адміністрації Степан Барна, обговорили ряд важливих питань. Зокрема, мова йшла про стан середнього і поточного ремонту доріг в області;  стан будівництва об’єктів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ та вжиті заходи щодо проблемних об’єктів; стан підготовки навчальних закладів області до організованого початку 2018/2019 навчального року; святкування в області Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України.

more...

Як на Тернопільщині відзначатимуть День Незалежності України та річницю Третього Надзвичайно Великого Збору ОУН (програма заходів)

20.08.2018 | 08:58

Засідання оргкомітету стосовно відзначення 75-ої річниці проведення ІІІ Надзвичайного Великого Збору ОУН відбулося у селі Золота Свобода Козівського району. Заходи з нагоди вказаної історичної події, а також 27-ої річниці Незалежності України, триватимуть протягом трьох днів — з 23 по 25 серпня.

Зокрема, у рамках програми відбудеться освячення криївки на подвір'ї родини Чарківських і меморіального знаку на хуторі Фостяки. На хуторі Веснівка освятять хату, в якій завершив свою роботу Збір ОУН. У сільському клубі села Золота Слобода пройде наукова конференція.

more...

Відбулася нарада з уповноваженими сільських, селищних рад

17.08.2018 | 14:02

Працівники управління соціального захисту населення провели нараду з  уповноваженими сільських, селищних рад. Звернуто увагу на правильність  оформлення пакету документів для отримання громадянами субсидій  для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, вказано недоліки. Учасники наради обмінялися досвідом роботи, а також отримали роз’яснення щодо різних питань.

more...

Перевіряємо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

16.08.2018 | 16:46

Робочою групою районної державної адміністрації протягом тижня проводиться перевірка виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Драганівської сільської ради. Сьогодні, 16 серпня, було перевірено стан виконання делегованих повноважень в галузі соціального забезпечення, мобілізаційної та оборонної роботи, фізкультури і спорту, організаційної роботи,  соціально-правового захисту дітей, організації роботи із зверненнями громадян. Після закінчення перевірки підсумкову довідку буде направлено до сільської ради для усунення, виявлених недоліків.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації