Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

                    

                           

До уваги водіїв! На Тернопільщині створені місця для відстою автомобілів під час негоди

05.12.2017 | 08:28
Враховуючи погіршення погодних умов та з метою убезпечення руху транспорту на дорогах Тернопільської області створені спеціальні місця для відстою автомобілів. Водії можуть  скористатися ними та перечекати негоду доки дорожні служби розчищатимуть дорогу для подальшого безпечного руху. more...

Стань успішним підприємцем! Увага! Оголошено конкурс на участь в бізнес-інкубаторі!

08.11.2017 | 09:33

Громадяни, які хочуть спробувати себе у бізнесі мають унікальну можливість заручитися підтримкою команди професіоналів

За ініціативи Тернопільської обласної державної адміністрації, при Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості незабаром розпочне роботу перший в області бізнес -інкубатор.

Учасником цього інкубатора може стати кожен, – як особи, які тільки планують розпочати бізнес так і діючі підприємці.

more...

Роз’яснення змін у законодавстві, пов’язаних з прийняттям пенсійної реформи

19.10.2017 | 15:36

В зв’язку з прийняттям Закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» працівниками Тернопільського об’єднаного управління  Пенсійного фонду України Тернопільської області проводяться виїзні  прийоми громадян в об’єднаних громадах, сільських. селищних радах району щодо  роз’яснення змін в пенсійному законодавстві, які відбулись з 01.10.2017 року, відповідно до затвердженого графіку:

more...

В Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії

11.10.2017 | 08:31

    У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон усім тих, кому у травні цього року субсидію було перепризначено на новий період - 2017-2018рр. Жодних документів чи довідок субсидіантам повторно  не потрібно подавати чи доносити. Програма житлових субсидій максимально спрощена для людей.

 

Урядовий вісник_субсидії_жовтень.docx

more...

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.

11.05.2017 | 08:48

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.
В аптеках можна безкоштовно або з невеликою доплатою отримати деякі медичні препарати.
Просимо звернутись до сімейного лікаря за рецептом.www.trtmo.te.ua

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Тернополян запрошують на «Доброярмарок» (відео)

14.12.2017 | 15:39

 Цієї суботи, 16 грудня, тернополяни та гості міста зможуть взяти участь у «Доброярмарку», приуроченому до новорічних та різдвяних свят. Ярмарок буде тематичний та дуже атмосферний, тому, крім цікавих та оригінальних сувенірів, можна буде також приникнутися передсвятковим духом та забрати з собою гарний настрій.

«Доброярмарок» відбудеться в Українському домі «Перемога», що на бульварі Тараса Шевченка, 27. Триватиме він з 10.00 до 19.00 год. Вхід вільний.

more...

Об'єднані територіальні громади Тернопільщини реалізовують інфраструктурні проекти

14.12.2017 | 15:36

 Держава надає підтримку об’єднаним територіальним громадам, зокрема, у питаннях відновлення та розбудови інфраструктури їхніх територій. Так, для 36-ти об’єднаних територіальних громад Тернопільської області у державному бюджеті на 2017 рік було передбачено 115 млн. 491 тисячу гривень субвенції на розвиток інфраструктури, у тому числі, за рахунок коштів загального фонду державного бюджету – 38 млн. 497 тис. грн, та за рахунок спеціального фонду державного бюджету – 76 млн. 993 тис. грн.

more...

Будьте в курсі останніх змін у пенсійній системі!

14.12.2017 | 15:04

Фахівці Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області провели День передплатника у відділенні поштового зв'язку № 1 Тернопільської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта". Спеціалісти об’єднаного управління популяризували видання, які містять фахові коментарі останніх змін у пенсійному законодавстві, — щотижневу газету «Пенсійний кур’єр» та щомісячний журнал «Вісник Пенсійного фонду України».

more...

Відбулися засідання постійних комісій та президії районної ради

14.12.2017 | 14:57

 14 грудня відбулися засідання постійних комісій та президії районної ради.

Депутати обговорили проекти рішень та узгодили порядок денний чотирнадцятої сесії Тернопільської районної ради сьомого скликання.

 

more...

Відбулося засідання конкурсної комісії

14.12.2017 | 14:46

 14 грудня в районній державній адміністрації відбулося засідання конкурсної комісії для відбору кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців районної державної адміністрації.

 

 

more...

Відбувся семінар-навчання з секретарями сільських, селищних рад району

14.12.2017 | 14:34

 14 грудня в райдержадміністрації  відбувся семінар-навчання з секретарями сільських, селищних рад району.

В ході семінару розглянуті наступні питання:

Про  дотримання Інструкції з діловодства.

Про стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомами сільських, селищних рад.

Про порядок заповнення вхідних відомостей періодичного поновлення відповідно до довідників.

 Про реєстрацію садівничих товариств.

more...

До Міжнародного дня прав людини

13.12.2017 | 12:17

В ході індивідуальної роботи з підопічними, працівниками відділення денного перебування, до Міжнародного дня прав людини підготовлено та роздано інформаційні пам’ятки про основні права людини та безпеку життєдіяльності, проведено навчання вмінню раціонально планувати власні витрати і розпорядитися коштами.                       

 

more...

Відбувся семінар-навчання для державних службовців з питань щорічного оцінювання

13.12.2017 | 11:48

 Сьогодні, 13 грудня в районній державній адміністрації під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Олесі Гоцманової відбувся семінар-навчання для державних службовців структурних підрозділів та апарату районної державної адміністрації  з визначення завдань і ключових показників для оцінювання результатів службової діяльності державних службовців відповідно до Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2017 № 640.

Начальник  служби управління персоналом районної державної адміністрації Олена Кравець ознайомила присутніх з оновленою процедурою проведення щорічного оцінювання діяльності державних службовців та наголосила на необхідності визначення завдань і ключових показників на 2018 рік для кожного державного службовця.

more...

Держенергоефективності разом з німецькими експертами розглядає можливість впровадження державно-приватного партнерства для енергоефективних заходів в лікарнях

12.12.2017 | 15:33

 За результатами візиту української делегації до однієї з найбільших європейських лікарень «Charit?» (https://www.charite.de) (м. Берлін, Німеччина),  в якій акумульовано унікальний досвід впровадження енергоменеджменту та реалізації енергоефективних заходів, Держенергоефективності разом з німецькими партнерами домовилися про необхідність поширення цього досвіду в муніципальних лікарнях України.

more...

Прийом громадян на віддаленому робочому місці

12.12.2017 | 15:20

 Згідно з затвердженим графіком, начальник Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Тетяна Глух та начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій у Тернопільському районі Ірина Лебідь провели виїзний прийом громадян на віддаленому робочому місці у Байковецькій громаді.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації