Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

                    

                           

Відбудеться «пряма телефонна гаряча лінія»!

15.02.2018 | 15:30

З метою вдосконалення роботи органів Пенсійного фонду України в Тернопільській області в сфері масової комунікації та проведення прямого діалогу з громадянами міста Тернополя та Тернопільського району:

23 лютого 2018 року з 11-00 до 13-00 за телефоном (0352) 52-58-98 начальником Тернопільського об’єднаного управління Тетяною Григорівною Глух буде проведена «пряма телефонна гаряча лінія» щодо змін в пенсійному забезпеченні з 01 січня 2018 року.

more...

До уваги власників корів

14.02.2018 | 15:20

На виконання комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Тернопільської області на 2016-2020 роки, департамент агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації проводить прийом документів для виплати часткового відшкодування витрат на закупівлю установки індивідуального доїння для особистих селянських господарств населення.

more...

Третя хвиля конкурсу грантів “Адвокація заходів зі сприяння торгівлі та спрощення торговельних процедур”

08.02.2018 | 14:20

  Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ier.com.ua ) у рамках проекту “Діалог зі сприяння торгівлі”( tfd.ier.com.ua ), що фінансується ЄС, оголошує про третю хвилю конкурсу грантів “Адвокація заходів зі сприяння торгівлі та спрощення торговельних процедур”.

more...

08.02.2018 | 14:16
  more...

До уваги жителів району!!!

02.02.2018 | 13:29

Графік

виїзного прийому громадян начальником та заступниками начальника Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області в об’єднаних громадах, сільських та селищних радах Тернопільського району

на І півріччя 2018 року

more...

Я маю право!"

01.02.2018 | 15:46

На виконання розпорядження голови ТОДА від 24.01.2018 № 43-од пропонуємо до вашої уваги відеоролики по "Я маю право!"

https://youtu.be/wrPsc_jrG5A

https://youtu.be/GSSNZOSQvDI

 

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

more...

28.12.2017 | 09:45
more...

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.

11.05.2017 | 08:48

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.
В аптеках можна безкоштовно або з невеликою доплатою отримати деякі медичні препарати.
Просимо звернутись до сімейного лікаря за рецептом.www.trtmo.te.ua

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

«Йдемо вперед»: понад 3 роки реформ під головуванням Петра Порошенка (відео)

21.02.2018 | 14:15

Україна стоїть на шляху реформування. І нам уже є, чим пишатися. Маємо свої здобутки та досягнення, які вже сьогодні відчуває кожен українець.

Понад три роки реформ під головуванням Президента України Петра Порошенка дали конкретний результат. Завдяки пенсійній реформі відбулося осучаснення, перерахунок та підвищення пенсій. Завдяки реформі децентралізації об’єднані територіальні громади сьогодні – самостійні, успішні та фінансово спроможні. Вони мають ресурси та повноваження, що дозволяє розвивати та покращувати інфраструктуру, освіту, медицину, культуру та сільське господарство.

more...

ІІ коло ХІІІ Чемпіонату Тернопільського району з волейболу серед чоловічих команд сіл, селищ та ФСК.

21.02.2018 | 11:02

25 лютого 2018 року відбудеться ІІ коло ХІІІ Чемпіонату Тернопільського району з волейболу серед чоловічих команд  сіл, селищ та ФСК.

КАЛЕНДАР  ЗМАГАНЬ:

 

more...

Запрошуємо до школи «Майбутнього пенсіонера»

21.02.2018 | 10:47

В Тернопількому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Тернопільської області працює «Школа майбутнього пенсіонера». Всім громадянам рекомендовано пройти навчання до настання пенсійного віку для отримання роз`яснення від фахівців щодо визначення права на призначення пенсії та ознайомлення з переліком необхідних документів для призначення пенсії. 

Спеціалісти управління нададуть консультації про терміни звернення до Пенсійного фонду, інформацію щодо здобутого страхового стажу, особливостей підтвердження пільгового стажу та інше. 

more...

В районі вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні. (фото)

20.02.2018 | 16:51

Сьогодні, 20 лютого, вшановують Героїв Небесної Сотні. 107 Героїв віддали свої життя за Україну на Майдані, семеро із них з Тернопільщини. Районне зібрання та спільна молитва  відбулися біля  пам’ятної дошки Героям  Небесної Сотні   у с.В.Гаї  «Герої не вмирають». У церемонії взяли участь керівникирайону Олександр Похилий та Андрій Галайко, працівники районної державної адміністрації, сільські, селищні голови, громадськість.

more...

Проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільського району на 2018 рік обговорили на виїзній колегії райдержадміністрації у Великих Гаях.

20.02.2018 | 15:56

Виїзна колегія районної державної адміністрації відбулася у КЗ  «Загальноосвітня школа І-ІІІст.. с.В.Гаї Великогаївської сільської ради». Колегію провів голова райдержадміністрації  Олександр Похилий.

more...

Відбулася земельна комісія

19.02.2018 | 15:58

Перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Осядач провів засідання комісії з попереднього розгляду документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок, матеріалів погодження місця розташування об?єктів, проведення інвентаризації земельних ділянок, встановлення ставок орендної плати та купівлі-продажу земельних ділянок державної власності. Розглянуто ряд звернень, по всіх зверненнях прийнято відповідні рішення.

more...

Під час скайп-наради обговорено ряд важливих питань

19.02.2018 | 11:25

Під  час скайп-наради, яку провів голова облдержадміністрації Степан Барна,  обговорили  ряд важливих питань. Мова йшла про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг області; про підготовку інфраструктурних проектів у 2018 році з врахуванням змін містобудівного законодавства; про стан розвитку галузі тваринництва у сільськогосподарських підприємствах області. В нараді взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Похилий, заступники голови Володимир Осядач та Андрій Колісник, керівник апарату Олеся Гоцманова, Великогаївський сільський голова Олег Кохман, керівники структурних підрозділів РДА.

 

more...

Консультує Міністр юстиції України

19.02.2018 | 11:21

Доброго дня, пане міністр! Я все життя прожила у батьківській хаті. Вони її самі будували. Тоді про всілякі документи не дуже думали. Просто сільська рада виділила землю, там і побудували. Батьки давно померли і жодних документів не залишили. Чи можу я якось оформити цю землю й хату на себе без заповіту? Куди і як мені звернутися? Хочу зазначити, що я єдина дочка, тому жодних конфліктів тут бути не може.

Тамара Слайко

more...

Відбулась “пряма телефонна гаряча лінія”

16.02.2018 | 15:40

З метою вдосконалення роботи в сфері масової комунікації в Тернопільському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Тернопільської області 16 лютого 2018 року заступник начальника об’єднаного управління Ніна Банзерук провела “пряму телефонну гарячу лінію”.

Громадяни, які зателефонували, здебільшого цікавились питаннями щодо перерахунку пенсій, умов призначення пенсій за віком та за вислугою років, можливостей набуття страхового стажу.

more...

Нарада щодо створення інклюзивно-ресурсного центру у Тернопільському районі

16.02.2018 | 12:26

Про створення інклюзивно-ресурсного центру у Тернопільському районі з метою реалізації державної політики щодо освіти дітей з особливими освітніми потребами йшлося на нараді, яку провів  заступник голови райдержадміністрації Андрій Колісник. Основну увагу було звернуто на недопущення дискримінації та порушення прав дітей, доступності освітніх послуг з раннього віку,  дотримання найкращих інтересів дитини.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації