Тернопільська районна державна адміністрація
46018, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

                    

                           

Роз’яснення змін у законодавстві, пов’язаних з прийняттям пенсійної реформи

19.10.2017 | 15:36

В зв’язку з прийняттям Закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» працівниками Тернопільського об’єднаного управління  Пенсійного фонду України Тернопільської області проводяться виїзні  прийоми громадян в об’єднаних громадах, сільських. селищних радах району щодо  роз’яснення змін в пенсійному законодавстві, які відбулись з 01.10.2017 року, відповідно до затвердженого графіку:

more...

В Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії

11.10.2017 | 08:31

    У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон усім тих, кому у травні цього року субсидію було перепризначено на новий період - 2017-2018рр. Жодних документів чи довідок субсидіантам повторно  не потрібно подавати чи доносити. Програма житлових субсидій максимально спрощена для людей.

 

Урядовий вісник_субсидії_жовтень.docx

more...

Легальна зарплата забезпечить ваше майбутнє!

04.10.2017 | 09:15

 Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання.

more...

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.

11.05.2017 | 08:48

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.
В аптеках можна безкоштовно або з невеликою доплатою отримати деякі медичні препарати.
Просимо звернутись до сімейного лікаря за рецептом.www.trtmo.te.ua

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулися засідання Президії та постійних комісій районної ради

19.10.2017 | 16:12

 Сьогодні, 19 жовтня перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Осядач взяв участь у роботі Президії районної ради, засідання якої провів голова районної ради Андрій Галайко. На засіданні Президії обговорено та визначено перелік питань для розгляду на черговій сесії районної ради, яка відбудеться 20 жовтня 2017 року о 10:00 годині

Питання порядку денного сесії попередньо обговорювався постійними депутатськими комісіями районної ради.

more...

В Тернополі відзначили міжнародний «День білої тростини»

19.10.2017 | 14:59

Міжнародне співтовариство позначило на календарях немало знаменних і пам`ятних дат. У їх числі — Міжнародний день білої тростини. Це — не свято, це – день, що нагадує суспільству про існування поруч людей з обмеженими фізичними можливостями, про допомогу і про солідарність.

У середу, 18 жовтня вприміщенні клубу УТОС відбувся святковий концерт. У своєму вітанні начальник Тернопільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Тетяна Глух подякувала усім учасникам заходу за незламність духу і активну життєву позицію. Очільниця Фонду зазначила, що пенсії фінансуються своєчасно і згідно із Законом України від 3 жовтня 2017 року № 2148 – Vlll «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» проведений перерахунок, і вже в цьому місяці пенсіонери отримають підвищення.

more...

«Зарплата в «конверті» - робота без гарантій» Тернопільський міськрайонний центр зайнятості

19.10.2017 | 10:59

 Заступник начальника Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Ніна Банзерук взяла участь у спільному семінарі на тему: «Легальна зайнятість» в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. Мета семінару - інформування безробітних про трудові відносини та важливість отримання легальної заробітної плати.

more...

Стань успішним підприємцем! Оголошено конкурс на участь в бізнес-інкубаторі!

19.10.2017 | 09:06

  Громадяни, які хочуть спробувати себе у бізнесі мають унікальну можливість заручитися підтримкою команди професіоналів.

За ініціативи Тернопільської обласної державної адміністрації, при Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості незабаром розпочне роботу перший в області бізнес -інкубатор.

more...

Участь у відео-нараді

19.10.2017 | 08:29

 18 жовтня     заступник керівника апарату райдержадміністрації -  начальник відділу загального діловодства та контролю Світлана Мікітіна  та головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації Ігор Кашицький взяли участь у відео-нараді щодо впровадження системи електронного документообігу в районних держаних адміністраціях.

more...

Перші електронні майданчики публічних закупівель адаптовано для ЕСКО-тендерів

18.10.2017 | 15:33

 Перші декількаавторизованих електронних майданчиків публічних закупівель вже можуть проводити електронні аукціони із закупівлі енергосервісу для проведення заходів з енергоефективності у бюджетних установах.

Для цього Мінекономрозвитку, ДП «ПРОЗОРРО» (https://prozorro.gov.ua), міжнародними консультантамиза активної участі Держенергоефективностістворено окремий модуль для закупівельенергосервісу. Така потреба виникла через специфіку ЕСКО, головним чином через відбір переможця тендеру не за найменшою ціною, як при стандартних закупівлях товарів, робіт чи послуг, а за найвищим показником ефективності енергосервісного договору. Цей показник є інвестиційною оцінкою привабливості проекту для замовника – бюджетної установи.

more...

У Верховній Раді розглянуть законопроект щодо медичної реформи

18.10.2017 | 12:38

Верховна Рада поточного тижня розглядатиме урядовий законопроект щодо медичної реформи. Його ухвалення призведе до системних змін в охороні здоров’я та забезпечить надання кожному громадянину країни якісних медичних послуг. Вже наступного року розпочнеться перший етап реформи з первинної ланки медичної допомоги – сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів. На інших рівнях реформу буде впроваджено до 2020 року.

more...

Засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

18.10.2017 | 11:52

18 жовтня відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, яке провівперший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Осядач, в якому взяли участь представникислужб району, які опікуються людьми з обмеженими фізичними можливостями.

На засіданні були визначені пріоритетні напрями забезпечення доступу до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, житлових будинків, об’єктів адміністративного та соціального призначення.  Акцентувалася увага на дотриманні державних будівельних норм при проведенні робіт з ремонту, реконструкції доріг та тротуарів.

more...

Нарада з питань підготовки матеріалів на сесію районної ради

17.10.2017 | 16:50

 17 жовтня  відбулася нарада з питань підготовки матеріалів на  сесію районної ради, яку провів голова районної державної адміністрації Олександр Похилий за участю голови районної ради Андрія Галайка. заступників голови райдержадмістрації Володимира Осядача та Андрія Колісника із керівниками та представниками структурних підрозділів райдержадміністрації з метою обговорення робочих питань підготовки до сесії.

more...

Відбулася щотижнева нарада з питань оперативної роботи

17.10.2017 | 16:41

 17 жовтня під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Похилого відбулася щотижнева нарада з питань оперативної роботи за участю першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Осядача, заступника голови райдержадміністрації Андрія Колісника, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

      На нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, освіти. Обговорено стан  виконавської дисципліни, підготовки до сесії районної ради, колегії райдержадміністрації та інші питання поточної роботи.

  

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації