Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

 

 

          

Графік роботи «виїзних громадських приймалень» на І квартал 2019 року із залученням приватних нотаріусів області!

22.01.2019 | 08:53

 З метою організації доступності населення до нотаріальних послуг та поліпшення роботи з надання таких послуг для громадян в сільській місцевості Тернопільської області наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 14.12.2018 № 463/45 затверджено графік роботи «виїзних громадських приймалень» на І квартал 2019 року із залученням приватних нотаріусів області.

Під час прийому громадянам буде надано консультації та кваліфіковану правову допомогу з питань оформлення спадкових прав, посвідчення заповітів, договорів та інше.

Наказ “Про роботу “виїзних громадських приймалень” протягом І кварталу 2019 року”.

 

more...

До уваги жителів району!

02.01.2019 | 09:26

Графік

виїзного прийому громадян начальником та заступниками начальника Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області в об’єднаних громадах, сільських та селищних радах Тернопільського району

на І квартал 2019 року

more...

01.01.2019 | 00:00
  more...

02.03.2018 | 14:39
  more...

Я маю право!"

01.02.2018 | 15:46

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/11078/1На виконання розпорядження голови ТОДА від 24.01.2018 № 43-од пропонуємо до вашої уваги відеоролики по "Я маю право!"

https://youtu.be/wrPsc_jrG5A

https://youtu.be/GSSNZOSQvDI

МІН’ЮСТ ВИПУСТИВ ВІДЕОРОЛИК ПРО ГРОШОВУ ОЦІНКУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

https://www.youtube.com/watch?v=f8FEvCX3Hc0

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Стартувала Всеукраїнська щорічна акція «За чисте довкілля»

23.03.2019 | 10:09

 Стартувала Всеукраїнська щорічна акція «За чисте довкілля». У рамках цього проекту             22 березня  керівництво та працівники Тернопільської районної державної адміністрації, працівники Управління з питань цивільного захисту Тернопільської обласної державної адміністрації, працівники Великоберезовицької селищної ради приєдналися до акції «За чисте довкілля» та у ході весняного прибирання провели заходи із забезпечення чистоти, порядку та благоустрою на території майбутнього парку у селищі Велика Березовиця.

Учасники акції закликають громадян, заради збереження належного стану екології для майбутніх поколінь, підтримувати чистоту навколишнього середовища. Адже відомо, що чисто там, де не смітять.

more...

Жителям сіл Довжанка та Домаморич – про монетизацію субсидій та перерахунок пенсій

22.03.2019 | 14:48

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/ternopilska/ua/177819/1.jpg Спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області продовжують інформаційну кампанію щодо роз’яснення змін в пенсійному забезпеченні в 2019 році.

Так, на чергових виїзних прийомах у селах Довжанка та Домаморич, начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій у Тернопільському районі Ірина Лебідь розповіла присутнім про березневу індексацію пенсій, нарахування одноразової доплати до пенсії в березні та квітні цього року та порядок виплати Пенсійним фондом субсидій у грошовій формі пенсіонерам.

А з усіх питань, пов’язаних з визначенням права на субсидію або її розміром, роз’яснення надала заступник начальника Управління соціального захисту Ірина Гуменна.

more...

Відбулося засідання комісії

22.03.2019 | 14:28

 22 березня заступник голови районної державної адміністрації Андрій Колісник провів засідання комісії щодо розгляду заяв про виплату грошової компенсації членам сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав, а також для осіб з інвалідністю І-ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, та які потребують поліпшення житлових умов згідно розпорядження голови районної державної адміністрації № 72-од від 05 березня 2019 р. За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

more...

Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації як дороговказ практичного застосування норм реєстраційного законодавства

22.03.2019 | 14:14

На початку 2016 року було запроваджено дворівневу процедуру адміністративного оскарження рішень, дій та бездіяльності державних реєстраторів шляхом звернення до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, які створені при територіальних управліннях юстиції та Міністерстві юстиції України.

more...

Про важливість легального працевлаштування в рамках флешмобу

22.03.2019 | 14:07

 З метою привернення уваги громадськості до проблем нелегальних трудових відносин, спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління  провели біля торгового центру в центральній частині міста флешмоб.

За допомогою плакатів: «Легальна заробітна плата сьогодні – це наповнення бюджетів, кошти на виплату пенсій та соціальна захищеність завтра» - організатори заходу привертали увагу жителів та гостей міста.

more...

Перевір себе у списках виборців

22.03.2019 | 10:31

 Президентськівибори відбудуться вже дуже скоро - 31 березня 2019 року.

Саметому, в рамках правопросвітницької кампанії #ЯМаюПравоГолосурозповідаємо, як реалізувати та захистити своє право обирати.

more...

ВОЛЕЙБОЛ

21.03.2019 | 10:06

Зональні змагання з волейболу серед команд сільських , селищних рад та сіл об"єднаних територіальних громад відбулися 17 березня 2019 року. Змагання проходили у чотирьох зонах: в с. В.Гаї, с.Почапинці с.Лозова та с. Мишковичі.

  Згідно положення сільських спортивних ігор району, по дві кращі команди з кожної зони візьмуть участь у фінальних змагання сільських спортігор району, які відбудуться 2 червня 2019 року  на стадіоні с. Великі Гаї.

   За результатами проведених змагань до фінальної части сільських ігор увійшли команди сільських рад : Драганівської,Почапинської, Мишковицької, Острівської, с.Лозова та с.Шляхтинці Байковецької ОТГ с. В.Гаї та Великобірківської селищної ради.

 

   Наступні змагання в залік сільських спортивних ігор району- з міні-футболу, що були анонсовані 31 березня та 7 квітня ,будуть проводитися лише 7 квітня. Про інші зміни буде повідомлено додатково.

 

 

 

 

more...

Проведено черговий захід-зустріч з людьми поважного віку

20.03.2019 | 16:57

 20 березня відділенням денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тернопільського району проведено черговий захід-зустріч з людьми поважного віку - підопічними терцентру.  З метою психологічно-емоційного розвантаження, стало традиційним залучення підопічних до творчості: оздоблення та виготовлення оберегів, вітальних листівок, декорування та інше.  Запропонований  на зустрічі майстер-клас самореалізації в творчості сприяв порозумінню між людьми та цікавому спілкуванню.  Для  самопізнання та оцінки емоційно-особистісної сфери людини з підопічними було проведено кольорий тест. Рангування кольорів від найбільш улюбленого до того, що найменш подобається дозволяє визначити актуальний стан людини на даний момент, її основні цілі та шляхи їх досягнення.  Спільно проведений час у приємному товаристві подарував присутнім незабутні враження та бажання нових зустрічей. Зустріч завершилася  з  побажаннями усім здоров’я, добробуту, злагоди та миру.

 

      

                                

more...

День Пенсійного фонду у Великогаївській об’єднаній територіальній громаді

20.03.2019 | 16:53

Фахівці Тернопільського об’єднаного управління провели День Пенсійного фонду у селі Великі Гаї.

Чергову зустріч на віддаленому робочому місці із жителями громади спеціалісти об’єднаного управління провели спільно із спеціалістами Управління соціального захисту населення Тернопільської районної державної адміністрації.

Організатори заходу розповіли присутнім про березневу індексацію пенсій, нарахування одноразової доплати до пенсії в березні та квітні цього року та порядок виплати Пенсійним фондом субсидій у грошовій формі пенсіонерам.

more...

Нарада з питань регіонального розвитку Байковецької ОТГ

19.03.2019 | 16:42

 18 березня року відбулась нарада з питань регіонального розвитку Байковецької  об'єднаної територіальної громади .

В нараді взяли участь народний депутат України Тарас Юрик, голова районної державної адміністрації Олександр Похилий, керівництво та працівники БайковецькоїОТГ, керівники закладів освіти, культури, медицини, представники громадськості .

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації