Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

27.04.2018 | 17:12

 

more...

ОГОЛОШЕННЯ!

27.04.2018 | 15:00

 До уваги представників інститутів громадянського суспільства!

Чортківська районна державна адміністрація, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996, інформує громадськість про наміри сформувати громадську раду при райдержадміністрації та запрошує бажаючі інститути громадянського суспільства (громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки та їх об’єднання, творчі спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства і установи, що легалізовані в установленому порядку і провадять діяльність на території України) увійти до складу ініціативної групи, з метою подальшої підготовки та проведення установчих зборів для формування громадської ради.
 Заяву про вступ до складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Чортківській райдержадміністрації необхідно надати до 31 травня 2018 року за адресою: вул. Шевченка, 23, м.Чортків, 48500 (відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації).

more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

На Чортківщині вшанували Героїв України

22.05.2018 | 16:06

 У третю неділю травня українці вшановують День пам’яті жертв політичних репресій. Цього дня згадують усіх, кому судилося покласти життя у боротьбі за незалежність України.
 22  травня на площі Героїв Євромайдану відбулися заходи з нагоди відзначення   80-х роковин великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років, Дня героїв, перепоховання  праху Тараса Шевченка на Чернечій горі у Каневі, де отці різних конфесій відслужили поминальні панахиди.

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь у відеонараді

22.05.2018 | 15:02

 22 травня перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь у відеонараді, яку провів заступник голови облдержадміністрації Олег Валов. Від району присутніми були начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Вадим Петрів та завідувач інформаційно-аналітичного кабінету Чортківського КР ЦПМСД Андрій Гаврисьо. Учасники наради заслухали питання, яке стосується проектів будівництва (нове будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт, в тому числі виготовлення документації) комунальних закладів охорони здоров'я, що можуть реалізуватись за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток системи охорони здоров'я в сільській місцевості.

more...

Проведено нараду при керівнику апарату райдержадміністрації

22.05.2018 | 14:01

 Сьогодні відбулась нарада при керівнику апарату райдержадміністрації Людмили Мельник.  На нараді були присутні керівники та працівники відділів апарату райдержадміністрації. На порядку денному розглянули ряд питань,  зокрема,  питання виконавської дисципліни,  злагодженої співпраці та скоординованої діяльності усієї структури райдержадміністрації з апаратом.

more...

Лише за тиждень населення та ОСББ отримали 140 млн грн. «теплих кредитів», що більше ніж за весь травень минулого року!

22.05.2018 | 12:15

 Високий попит на Урядову програму підтримки при утепленні житла триває. Минулого тижня учасники програми залучили в державних банках 140 млн грн. «теплих кредитів», що перевищує показники за весь травень 2017 р., коли було одержано 120 млн грн. кредитів.

more...

ДО УВАГИ СУБ`ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!!!

22.05.2018 | 11:35

 У червні місяці  2018 року планується проведення «Засідання  ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при райдержадміністрації».

more...

В РДА відбулося відпрацювання плану евакуації населення в разі виникнення надзвичайної ситуації

22.05.2018 | 10:58

 Сьогодні голова райдержадміністрації Оксана Тимофіївна спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Іваном Заболотним та начальником відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Борисом Гусаком провели  з посадовими особами евакуаційних органів Чортківського району відпрацювання плану евакуації населення в разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналі боєприпасів (в/ч А 1915) та підготовки до проведення  тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Тернопільської області щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах, базах зберігання озброєння Збройних Сил України (в/ч А 1915).

more...

Засідав організаційний комітет щодо проведення свята Дня захисту дітей

22.05.2018 | 09:24

 Сьогодні під головуванням голови райдержадміністрації  Оксани Чайчук  за участі керуючого справами виконавчого апарату районної ради Тетяни Яблонь  та запрошених членів організаційного комітету відбулося засідання оргкомітету  з питань підготовки та проведення районного свята до Дня захисту дітей.

more...

На першому етнофестивалі бджільництва в Тернополі безкоштовно частуватимуть медом (програма заходу, вiдео)

22.05.2018 | 08:19

 На регіональному етнофестивалі бджільництва «Медове Тернопілля» частуватимуть медом та наливками з меду, медяниками та медовиками, проводитимуть майстер-класи та ділитимуться порадами із бджолярами-початківцями, а також представлять унікальні виставки творів різних видів народного мистецтва на бджолярську тематику та потішать гостей та учасників фестивалю святковим концертом.

more...

Оголошено акредитацію для ЗМІ на щорічний Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина INVEST - 2018»

21.05.2018 | 16:57

 Інвестиції та інновації як запорука розвитку регіону – саме під таким гаслом проходитиме щорічний інвестиційний форум «Тернопільщина INVEST-2018». Триватиме форум протягом двох днів 24-25 травня.

more...

До уваги суб’єктів господарювання району!

21.05.2018 | 14:48

 За ініціативи Посольства Республіки Узбекистан в Україні та Асоціації «Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати» (ІСС Ukraine) 6 червня 2018 року в м.Київ відбудеться українсько-узбекський економічний форум на тему: «Україна і Узбекистан: перспективи розвитку економічних відносин».

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема