Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

В УСІХ НА ВУСТАХ!

25.05.2018 | 12:08

   Субсидіантів  по осені рахують…

Уряд частенько приголомшує нас, громадян України, нововведеннями в чинному законодавстві, реформами і т. п. Й ось тепер у всіх на слуху – зміни до порядку надання субсидій… Що це – чергове затягнення тугіше пасків ачи зашморг на шиї, чи все-таки – плюс в економії коштів? Але чиїх? Субсидія – зиск чи вимушена економія?..

Спробуємо розібратися. Щоби вникнути в усі нюанси надання субсидій, за розтлумаченням ми, кореспонденти районки, звернулися до начальника Управління  соціального захисту населення Чортківської РДА Володимира ЦВЄТКОВА.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

В райдержадміністрації проведено бесіду з батьками-вихователями

15.11.2018 | 16:49

 

 15 листопада з метою підтримки сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського виховання службою у справах дітей райдержадміністрації та Чортківським районним центром соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді проведено бесіду з батьками-вихователями  щодо подальшого виховання дітей даної категорії. Звернуто увагу на поведінку  дітей  у позашкільний час, на проведення їх дозвілля. 

more...

7-9 грудня у Тернополі відбудеться XVIII Міжнародний джазовий фестиваль JazzBez

15.11.2018 | 14:58

 

 Цього року зима почнеться з джазу в 11 містах України та чотирьох містах Польщі.
Jazz Bez — дні традиційного й авангардного, українського й світового, елітарного й водночас доступного джазу. Родзинка фестивалю в поєднанні максимальної кількості джазових стилів.
У ньому беруть участь музиканти, які зараз творять майбутнє світового джазу. Від заснування Jazz Bez у 2001 році кількість виконавців, які грали на ньому, перевищила тисячу.
У Тернополі концерти XVIII Міжнародного джазового фестивалю JazzBez відбудуться в Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім Т. Шевченка.

more...

Навчання щодо впровадження електронного документообігу для працівників райдержадміністрації

15.11.2018 | 12:40

 

 Сьогодні у приміщенні адмінбудинку відбулось навчання щодо роботи в системі електронного документообігу «АСКОД» для працівників апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації. На початку учасників зібрання привітала керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, яка акцентувала увагу на актуальності та важливості даної теми.

more...

Президент доручив регіональній владі підготувати плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки (відео)

15.11.2018 | 10:19

 

 Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку доручив представникам  регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки.

more...

Підсумки Ради регіонального розвитку в Києві: Консолідація заради розвитку

15.11.2018 | 09:10

 

 Взяти відповідальність на себе і працювати так, щоби українці бачили результати роботи - Президент зібрав регіони на масштабну Раду регіонального розвитку в столиці аби підсумувати результати за рік і знайти ідеї для планів на майбутнє.

more...

МІП: Презентовано заходи до 85-х роковин Голодомору

15.11.2018 | 08:01

 

 13 листопада 2018 року у прес-центрі ІА «Укрінформ» відбулася прес-конференція на тему «Як Україна і світ відзначають 85-ті роковини Голодомору».
Під час заходу державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко презентував випущені спільно з Українським інститутом національної пам’яті брошури «Україна. Геноцид голодом. 1932-1933», які вийшли українською, англійською, німецькою, французькою та іспанською мовами.

more...

Засідав оргкомітет

14.11.2018 | 18:43

 
 14 листопада у малій залі адмінбудинку відбулось засідання оргкомітету з підготовки відзначення заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи, (21 листопада), з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років (24 листопада) та освячення Хреста в’язнів Чортківської тюрми, розстріляних німецьким гестапо 27 листопада 1942 року (25 листопада), який провели голова райдержадміністрації Оксана Чайчук та заступник голови райдержадміністрації  Йосифа Овод  за участі депутата Тернопільської обласної ради Василя Вислоцького,  заступника голови районної ради Петра Пушкара, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Тетяни Яблонь та запрошених членів оргкомітету.

more...

Голова райдерждміністрації Оксана Чайчук провела робочу нараду

14.11.2018 | 17:07

 
 14 листопада голова райдержадміністрації Оксана Чайчук спільно із першим заступником райдержадміністрації Іваном Заболотним провели робочу нараду щодо створення геріатричних відділень територіальних центрів на базі Ягільницької і Косівської амбулаторій, що надають людям похилого віку, які перебувають у складних життєвих обставинах чи потребують сторонньої допомоги, послуги соціального обслуговування.

more...

Робоча нарада

14.11.2018 | 14:50

 

 Сьогодні, 14 листопада, з метою упорядкування обліку юридичних осіб, які втратили підпорядкованість уповноваженим органам управління голова райдержадміністрації Оксана Чайчук разом із першим заступником голови райдержадміністрації Іваном Заболотним зібрали робочу нараду.

more...

Аграрії Тернопільщини виростили високий урожай зернових

14.11.2018 | 12:39

 
 Цьогоріч в області очікується рекордний показник урожайності зерна. Про це повідомив в. о. директора департаменту агропромислового розвитку Тернопільської  облдержадміністрації Володимир Стахів під час прес-конференції 13 листопада.
«Не зважаючи на посушливу весняну кампанію та складні кліматичні умови, обсяги виробництва сільськогосподарської продукції — нарощуються. За підсумками 10-ти місяців, приріст виробництва внутрішнього валового продукту (ВВП) сільськогосподарської продукції становить 5,4 %. Урожайність 55 центнерів з кожного гектару — доволі хороший показник. В поточному році аграрії області вироблять 2,5-2,6 млн т валового збору зернових культур», — зазначив Володимир Стахів.

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема