Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

 

 

 

j 

Прес-служба повідомляє

Стартує оздоровча кампанія-2018

25.04.2018 | 12:51

На сьогодні в районі мешкає 4302 дитини шкільного віку, з них 2925 дітей належать до пільгових категорій, а саме: 47 дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 1328 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 629 дітей, які знаходяться на диспансерному обліку, 150 дітей інвалідів, 13 внутрішньо-переміщених осіб, 99 дітей учасників АТО, 659 талановитих та обдарованих дітей, в тому числі відмінників навчання. На їх оздоровлення та відпочинок передбачено кошти в сумі 304000 грн. Із цієї суми 242000 тис. планується використати на закупівлю путівок та 62000 грн. на харчування в пришкільних таборах з денним перебуванням для дітей пільгових категорій. Варто зазначити, що кошти на оздоровчу кампанію виділено із районного бюджету та бюджету Шумської ОТГ.

more...

З 28 квітня до 1 травня на Шумщині триватиме найбільша в Україні теренова спортивно-патріотична гра для молоді "Гурби-Антонівці"

25.04.2018 | 12:46

Протягом трьох діб з 28 квітня до 1 травня на Шумщині триватиме найбільша в Україні теренова спортивно-патріотична гра для молоді «Гурби-Антонівці». Під час гри близько 400 учасників живуть в лісі та відтворюють партизанську боротьбу на місці найбільшого бою УПА проти НКВС, змагаються за перемогу та набувають неоціненний досвід командної роботи та поводження в екстремальних умовах.

 

Запрошуємо ЗМІ до висвітлення цієї масштабної події, яка уже стала традиційною для Тернопільської області.

 

more...

На фестивалі «Цвіт вишиванки» в Тернополі спробують встановити унікальний рекорд!

24.04.2018 | 16:22

Х Всеукраїнський фестиваль національної вишивки та костюма «Цвіт вишиванки» об’єднає навколо єдиної української ідеї, навколо нашого генетичного коду – вишиванки, жителів та гостей області. Відбудеться фестиваль 12-13 травня у місті Тернопіль у парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка.

more...

Уперше за останні 7 років Україна повністю забезпечена необхідними вакцинами

24.04.2018 | 12:43

В Україні розпочався Європейський тиждень імунізації. Міністерство охорони здоров’я, Центр громадського здоров’я разом з партнерами Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) закликали українців вакцинувати дітей і вакцинуватися самим, щоби здійснити своє право на захист від інфекційних хвороб.

more...

Стартував національний фотоконкурс «Великі світлини маленьких місць: моя громада — наше майбутнє»

24.04.2018 | 12:25

23 квітня стартував загальнонаціональний фотоконкурс «Великі світлини маленьких місць: моя громада — наше майбутнє», який триватиме до 20 травня 2018 року. Фотоконкурс організовано Міністерством регіональної політики, будівництва та житлово-комунального господарства за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

more...

Ще ніколи підтримка Помісної Церкви в Україні не була такою великою – Глава держави

24.04.2018 | 11:23

Президент Петро  Порошенко зазначає, що «багато десятиліть держава усувалася від того, щоб зняти окуляри і подивитися чесно в очі своїм громадянам» у питанні Єдиної Помісної Церкви в Україні. «Ніколи такого не було, щоб підтримка Помісної Церкви була такою великою», - підкреслив Петро Порошенко під час участі у програмі «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

more...

До Тернополя із зони АТО повернулися військовослужбовці Тернопільської артилерійської бригади (фото, відео)

24.04.2018 | 09:19

Близько 150 військовослужбовців прибули до Тернополя на постійне місце дислокації із зони АТО. Ешелон з особовим складом і технікою підрозділу Тернопільської артилерійської бригади зустрічали голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна, представники влади, духовенства, рідні та близькі воїнів.

more...

Вселенський Патріархат розпочинає процедури, необхідні для надання автокефалії Українській Православній Церкві

23.04.2018 | 15:38

Святий і Священний Синод Вселенського Патріархату прийняв до розгляду Звернення від Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православній Церкві в Україні, Постанову ВР на його (Звернення) підтримку, а також відповідні звернення ієрархів українських православних церков. Також Синодом Вселенського Патріархату прийнято рішення про початок процедур, необхідних для надання автокефалії Православній Церкві в Україні. Зокрема, буде відповідно проінформовано інші помісні православні церкви.

more...

ХІІІ благодійна акція «Серце до серця»

23.04.2018 | 15:07

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» з 2-22 квітня вже 13-й рік поспіль проводить благодійні акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей. Цьогоріч акція проходить під гаслом «Почуй світ!».

more...

На Шумщині відбудуться заходи із вшанування 32-их роковин Чорнобильської катастрофи

23.04.2018 | 14:45

Страшна трагедія, яка сталася 26 квітня 1986 року, покалічила багато людських доль, а ціле місто на півночі України зробила надовго зоною відчуження. Чорнобиль – став «чорною сторінкою» та глибоким болем в українській історії. Саме тому, теперішні й майбутні покоління повинні пам’ятати подвиг, який здійснили всі учасники ліквідації аварії. Шумщина також приєднується до вшанування 32-их роковин і в населених пунктах району відбудеться низка заходів.

more...

Архів новин

  

Звернення голови районної державної адміністрації Юрія Головатюка та голови районної ради Тараса Корця до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2018 | 09:21

 Шановні учасники бойових дій на території інших держав! Історичні катаклізми ХХ століття, пов’язані з військовими конфліктами, не обминули Україну. Війни, що точилися далеко за її межами, забрали тисячі життів синів і дочок, долею одягнених у солдатські шинелі.Зі всіх збройних конфліктів, де українські офіцери і солдати виконували миротворчу місію, афганська війна була  найкривавішою, а її тінь торкнулась майже кожної української родини. Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто воював, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав на їх повернення.

more...

Архів привітань

  

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг