Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

 

Привітання з Днем Конституції

27.06.2017 | 15:22

 Шановні краяни!

            28 червня 1996 року сталася чиненайвизначніша подія в новій історії України - Верховна Рада України прийняла Конституцію. Саме тоді і назавжди носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Молодь за легальний заробіток

27.06.2017 | 15:04

Кременецьким об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Тернопільської області (м.Шумськ) проведено флеш-моб на тему «Молодь за легальний заробіток»

 

more...

21-а річниця Конституції України

27.06.2017 | 14:52

 Кожна держава має свою Конституцію і вважає її найціннішим документом, у якому закладено основу держави – суспільні та національні цінності , права та свободи громадян. З нагоди 21-ї річниці Конституції України відділом культури і туризму районної державної адміністрації проведено урочисте зібрання «Наш закон основний».

more...

Відбулося засідання колегії

27.06.2017 | 13:38

              Перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Штурма провів засідання колегії районної державної адміністрації на якому було розглянуто питання підготовки  господарств  району до проведення збирання ранніх зернових та зернобобових  культур урожаю 2017 року, стану розвитку фізичної культури та спорту в районі, заходи щодо забезпечення встановлених законодавством гарантій з оплати праці та підвищення заробітної плати в районі, стану виконавської дисципліни у структурних підрозділах районної державної адміністрації, виконавчих комітетах міської, сільських рад.

more...

Сплата єдиного соціального внеску впливатиме на розмір пенсій

26.06.2017 | 12:16

Своєчасність та повнота сплати єдиного соціального внеску має безпосередній вплив на розмір пенсій майбутніх пенсіонерів та несе позитивні наслідки

more...

На Тернопільщині для зручності туристів і паломників відремонтували дорогу

26.06.2017 | 10:56

 Як відомо, 2017 рік в Тернопільській області проголошено Роком Патріарха Йосифа Сліпого з нагоди 125-річчя його дня народження. У рамках відзначення  на Тернопільщині проводяться різноманітні тематичні заходи. Для ознайомлення із постаттю Патріарха можна завітати у родинну садибу – музейний комплекс Йосифа Сліпого, що знаходиться в його рідному селі Заздрість на Теребовлянщині.

more...

Десятий турнір з пейнтболу «Кубок Шухевича – 2017» (фото)

26.06.2017 | 10:47

Турнір з пейнтболу «Кубок Шухевича – 2017» проводиться до Дня молоді та присвячений 75-річчю створення УПА. Змагання традиційно відбуваються за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації та з ініціативи голови ОДА Степана Барни.

more...

Одинока мати: державна допомога та інші пільги матерям одиначкам

26.06.2017 | 08:23

         Відповідно до Постанови Пленуму Верховного Суду України "Про практику розгляду судами трудових спорів" від 06.11.1992 р. № 9 поняття «одинока мати» визначається як жінка, яка не  перебуває у шлюбі і у свідоцтві про народження дитини якої відсутній запис про батька дитини або запис про батька зроблено  в установленому порядку за вказівкою матері,  вдова, інша жінка, яка виховує і утримує дитину  сама.

more...

Привітали із професійним святом

22.06.2017 | 16:06

     З нагоди Дня державної служби перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Штурма та голова районної ради Тарас Корець привітали працівників структурних підрозділів, установ та організацій району із професійним святом.

more...

Забезпечення виплати заробітної плати працівникам галузі охорони здоров’я району - найважливіше на порядку денному

22.06.2017 | 10:02

 За ініціативи голови районної ради Тараса Корця відбулолся спільне засідання постійно діючих депутатських комісій районної ради за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Штурми, міського голови Володимира Плетюка, начальників районного та міського фінансових управлінь Юрія Панасюка та Галини Киреї.

more...

Віталій Луй: За створенням малих молочних ферм – майбутнє

21.06.2017 | 09:23

        У Міністерстві аграрної політики та продовольства України шукають способів відмовитися від продукту, який виробляють приватні домогосподарства, а саме від молока другого сорту. Ситуацію з приводу цього коментує директор департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОДА Віталій Луй.

more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

План лісогосподарських заходів по ДП "Кременецький лісгосп" на 2017 рік