Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

j 

Прес-служба повідомляє

Об'єднані територіальні громади Тернопільщини реалізовують інфраструктурні проекти

15.12.2017 | 14:14

Держава надає підтримку об’єднаним територіальним громадам, зокрема, у питаннях відновлення та розбудови інфраструктури їхніх територій. Так, для 36-ти об’єднаних територіальних громад Тернопільської області у державному бюджеті на 2017 рік було передбачено 115 млн. 491 тисячу гривень субвенції на розвиток інфраструктури, у тому числі, за рахунок коштів загального фонду державного бюджету 38 млн. 497 тис. грн, та за рахунок спеціального фонду державного бюджету 76 млн. 993 тис. грн.

more...

Тернополян запрошують на «Доброярмарок»

15.12.2017 | 14:10

 Цієї суботи, 16 грудня, тернополяни та гості міста зможуть взяти участь у «Доброярмарку», приуроченому до новорічних та різдвяних свят. Ярмарок буде тематичний та дуже атмосферний, тому, крім цікавих та оригінальних сувенірів, можна буде також приникнутися передсвятковим духом та забрати з собою гарний настрій.

more...

У Тилявці відкрили віддаленне робоче місце Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області

15.12.2017 | 14:00

 Відбулося відкриття віддаленого робочого місця Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області у селі Тилявка Шумської міської ради.Уже з січня 2018 року буде розроблений графік виїзного прийому, поки що 1 раз у місяць, при необхідності – і кожного тижня.

more...

Територія добра та надії

15.12.2017 | 13:49

  У дитинстві всіх нас вчили бути сильними. Ставши дорослими, ми дізналися, що слабкість — найчастіше біда, а не вина. І завдання тих, хто сильніший, зробити так, щоб слабкі і хворі відчували себе захищеними. Саме тому сьогодні за ініціативи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках фестивалю творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе» відбулося свято «Територія добра та надії».

more...

Вшанували ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2017 | 16:55

У день вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС голова районної державної адміністрації Юрій Головатюк, голова районної ради Тарас Корець, голова районної організації «Спілка Чорнобиль» Олександр Самойленко разом із колегами-ліквідаторами та особовим складом Шумського районного сектору ДСНС України в Тернопільській області поклали квіти до пам’ятного знака жертвам Чорнобильської катастрофи.

more...

Вам наша шана, вдячність і любов

14.12.2017 | 16:45

 -Ви захистили не тільки свою Батьківщину, а й увесь світ від наймасштабнішої катастрофи з часів освоєння людиною атому,- сказав Юрій Головатюк, звертаючись до ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС на урочистостях з нагоди Дня ліквідаторів.

more...

Голова районної державної адміністрації Юрій Головатюк провів зустріч із директором департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадимом Андрійовичем Боярським та головою Тернопільської обласної спілки політв’язнів та репресованих Ігорем Андрійовичем Олещуком

14.12.2017 | 14:42

 Голова районної державної адміністрації Юрій Головатюк провів зустріч із директором департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадимом Андрійовичем Боярським та головою Тернопільської обласної спілки політв’язнів та репресованих Ігорем Андрійовичем Олещуком. Мова йшла про Книгу пам’яті Тернопільщини, зокрема про уточнення відомостей про загиблих учасників національно-визвольного руху Шумщини.

more...

Курси підвищення кваліфікації державних службовців

14.12.2017 | 14:34

Викладчами ТНЕУ було проведено курси підвищення кваліфікації державних службовців, посади яких належать до 1-5 групи оплати праці, і посадових осіб місцевого самоврядування, посади яких віднесено до І-ІV категорій посад в органах місцевого самоврядування. Під час навчання було розглянуто сучасні тенденції розвитку публічної служби та реформування публічного управління, реформування публічної служби, вдосконалення технологій управління публічною службою, підвищення результативності функціональної діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування.

more...

Успішно стартував І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018»

13.12.2017 | 14:15

 45 педагогів демонстрували свої професійні вміння та навички, змагаючись за звання кращого у номінаціях «Німецька мова», «Українська мова та література», «Фізика», «Фізична культура». Конкурсними випробуваннями передбачено оцінку методичної майстерності учасника, новаторство, вміння використовувати сучасні підходи у компетентнісному полі Нової української школи та обирати оптимальні прийоми, способи, методи та засоби для організації навчання .

more...

На Тернопільщині обговорять перспективи розвитку малого фермерства та кооперації

13.12.2017 | 14:12

 У п’ятницю, 15 грудня, о 10.00 год. в департаменті агропромислового розвитку Тернопільської облдержадміністрації, що на вул. Кн. Острозького, 14, відбудеться Західноукраїнський регіональний семінар на тему «Перспективи розвитку малого фермерства та кооперації». Участь у семінарі візьмуть Віктор Шеремета – заступник Міністра аграрної політики та продовольства України, співробітники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Національної асоціації дорадчих служб України, представники СОК із Львівської, Хмельницької, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

more...

Архів новин

  

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

План лісогосподарських заходів по ДП "Кременецький лісгосп" на 2017 рік