Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

 

Прес-служба повідомляє

Програма фестивалю-реконструкції "Луни повстанського краю". Два дні з життя табору військової округи УПА "Волинь-Південь".

13.10.2017 | 09:37

13 жовтня

14:00 Ідеологічний вишкіл із Святославом Липовецьким та Сергієм Волянюком
15:00 Пісні повстанського краю: Орест Лютий з "Лагідною та суворою українізацією", Володимир Вермінський з "Відлунням криївки"
18:00 Повстанські кіно ночі: документальний фільм "Жива УПА" (зустріч з авторською групою), фільм "Нескорені", презентація фільму "Червоний".

more...

ЦНАПи видаватимуть посвідчення водія і реєструватимуть шлюби

13.10.2017 | 09:04

11 жовтня, Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Мінекономрозвитку щодо розширення переліку адміністративних послуг, які громадяни України можуть отримати у Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).
У першу чергу розпорядження Кабміну впорядковує чинні нормативно-правові акти відповідно до ухвалених Верховною Радою чотирьох нових Законів України. Ці закони головним чином спрямовані на децентралізацію повноважень органів виконавчої влади надавати адміністративні послуги.

more...

Вони віддали життя за європейське майбутнє України – Президент взяв участь у відкритті пам’ятної «Зірки Небесної Сотні» в Страсбурзі

12.10.2017 | 16:32

Президент Петро Порошенко взяв участь у відкритті пам’ятної «Зірки Небесної Сотні» в Страсбурзі біля будівлі Ради Європи. Він зазначив, що це місце в Страсбурзі присвячене важливим віхам, які проклали наш шлях до мирної, єдиної та процвітаючої Європи

more...

8349 пенсіонерам Шумщини перераховано пенсії

12.10.2017 | 16:15

З 1 жовтня 2017 року  проведенно перерахунок пенсій відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій".    Перерахунок проведено для 8349 пенсіонерів,  додаткові видатки на виплату пенсії становлять 1млн. 970 тис. грн., середній розмір підвищення пенсійної виплати становить 236,05 грн.

more...

Засідання організаційного комітету

12.10.2017 | 10:22

   На засіданні організаційного комітету з підготовки та відзначення у районі Дня захисника України і 75-ї річниці утворення Української Повстанської Армії  обговорили програму святкових заходів та уточнили кілька важливих організаційних деталей.

more...

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС СВЯТКУВАННЯ 14 ЖОВТНЯ!!!

11.10.2017 | 15:52

 Шумський районний сектор Управління ДСНС України у Тернопільській області звертається до мешканців та гостей краю з застереженням дбати про власну безпеку під час відзначення Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва. Пам’ятайте, небезпека може виникнути на кожному кроці!

more...

Урядом України нещодавно прийнятті нові рішення, які полегшують громадянам отримання соціальних допомог

11.10.2017 | 15:25

 Урядом України нещодавно прийнятті нові рішення, які полегшують громадянам отримання соціальних допомог.

more...

ПОРЯДОК розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, її транспортування та постачання

11.10.2017 | 15:18

 Цей Порядок визначає механізм розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, її транспортування та постачання і використовується суб’єктами господарювання, що здійснюють виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, включаючи теплоелектроцентралі, теплоелектростанції та когенераційні установки для розрахунку тарифу на теплову енергію, тарифу на виробництво теплової енергії.

more...

Зi східного фронту повернулися бійці тернопільської артилерійської бригади

11.10.2017 | 14:58

 

Після року служби на східних рубежах бійці тернопільської окремої артилерійської бригади повернулися додому. У вівторок, 10 жовтня, військовий ешелон зустріли їхні рідні, друзі, побратими, командування частини, духовенство та керівництво тернопільського краю. Супроводжував зустріч військовий оркестр.

more...

Архів новин

  

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

План лісогосподарських заходів по ДП "Кременецький лісгосп" на 2017 рік