Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

т

Прес-служба повідомляє

Нарада з питань підготовки та реалізації плану заходів з нагоди відзначення в районі 75-ї річниці створення УПА

16.08.2017 | 16:32

          Голова районної державної адміністрації Юрій Головатюк провів нараду з питань підготовки та реалізації плану заходів з нагоди відзначення в районі 75-ї річниці створення УПА. Наразі, головно обговорювали стан організації таборування патріотично-вишкільного пластового табору «Антонівці. Нескорені – 2017» ( в рамках плану заходів), котре проводитиметься з 21 по 24 серпня..

 

more...

Рекомендації щодо впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах

16.08.2017 | 09:26

Держенергоефективності спільно з Проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» розробило для місцевої влади узагальнене Положення про впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах: http://saee.gov.ua/sites/default/files/ENERGY_MANAGEMENT_14_08_2017.docx.

more...

Держенергоефективності спільно з експертами проекту USAID розробило для місцевої влади Положення

16.08.2017 | 09:13

 

Держенергоефективності спільно з експертами проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» розробило для місцевої влади Положення про:

-       запровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів;

-       проведення моніторингу споживання паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами;

-       матеріальне стимулювання осіб, відповідальних за впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах;

-       встановлення лімітів споживання енергоносіїв бюджетними установами.

more...

Захистіть свою дитину від насильства!

15.08.2017 | 16:00

 Глузування та знущання над дітьми однолітками уже стали частиною шкільного життя. І з роками масштаби цього явища тільки збільшуються. На Заході його прийнято називати булінгом.

     Булінг – визначається як утиск, дискримінація, цькування. Цей термін означає тривалий процес свідомого жорстокого ставлення (фізичного і психічного) з боку дитини або групи до іншої дитини або інших дітей.

more...

Нарада з головами ОТГ, сільськими головами,виконувачами обов'язків старост

15.08.2017 | 15:41

  

Юрій Головатюк провів нараду з головами ОТГ, сільськими головами та виконувачами обов’язків старост. Розглядалися питання відбору резервістів та формування 63-ї окремої бригади; податкових зборів; підготовки  закладів центру первинної медико-санітарної допомоги до роботи в осінньо-зимовий період; монетизації частини невикористаних субсидій на оплату природного газу населенню району; виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади; організації та проведення заходів з благоустрою до Дня Державного Прапора та Дня незалежності України.

more...

Незабаром гості та жителі Тернопільщини зможуть дістатися до Польщі потягом.

15.08.2017 | 09:20

          Вже незабаром жителі та гості Тернопільщини зможуть дістатися до Польщі потягом. Фахівці ПАТ «Укрзалізниця» провели переговори з польськими партнерами РКР Intercity, у результаті яких отримали погодження від польської сторони про початок курсування поїзда, перший рейс якого заплановано вже на 24 серпня поточного року.

more...

14 серпня державні банки відновили видачу «теплих кредитів» для населення та ОСББ.

15.08.2017 | 08:23

 «Тепер всі охочі утеплити своє житло, замінити газовий котел на твердопаливний та створити енергоефективний дім можуть долучатися до Урядової програми. Цією нагодою скористалося вже близько 300 тисяч родин. Безповоротна державна фінансова допомога гарантована. Головне – свідомо підійти до питання енергоощадності та підготовки до зими», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

more...

ОГОЛОШЕННЯ для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!

14.08.2017 | 16:12

                 На виконання вимог Закону України від 21 березня 2017 року № 1959-VІІІ щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел енергії органи місцевого самоврядування та НКРЕКП до 10 числа останнього місяця кожного кварталу мають подавати до Держенергоефективності інформацію для розрахунків середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також її транспортування та постачання.

more...

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

14.08.2017 | 15:10

 Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Шумській районній державній адміністрації ПОВІДОМЛЯЄ:
відповідно до п. 8 «Типового положення про Громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» розпорядженням голови райдержадміністрації від 07.02.2017 року № 49-од «Про ініціативну групу» утворено ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Шумській райдержадміністрації.

more...

Перевірити стадію оформлення біометричного паспорта можна через Інтернет

11.08.2017 | 08:46

На офіційному сайті ДМС України доступний сервіс онлайн-перевірки стану оформлення біометричного паспорта. Достатньо зайти за посиланням https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html та ввести серію і номера паспорта, який вказувався  у заяві на отримання послуги.

 Результат пошуку буде виведено вверху сторінки, після введення підтвердження     та натискання кнопки «Пошук» (сторінка при цьому перезавантажиться).

 

more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

План лісогосподарських заходів по ДП "Кременецький лісгосп" на 2017 рік