Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

 

 

 

 

 

 

j 

Вітання голови районної державно адміністрації Юрія Головатюка та голови районної ради Тараса Корця з нагоди Дня молоді

24.06.2018 | 08:37

Дорога молодь Шумщини!Прийміть найщиріші вітання із Днем молоді – святом енергії та світлих надій. У ваших долонях весь світ, перед вами тисячі доріг. Кожен може вибрати свою, та головне - стати Людиною, цінувати вічні цінності: доброту, совість, любов, честь і гідність.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман привітав державних службовців із професійним святом

23.06.2018 | 11:45

 Шановні колеги!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем державної служби!

Роль державної служби в період реформування більшості сфер нашого суспільства є вирішальною. В умовах переходу до нових управлінських методів, запровадження електронного урядування, підвищення прозорості прийняття рішень від державних службовців суспільство очікує злагодженої, ефективної та прозорої роботи.

more...

Вітання голови Тернопільської ОДА Степана Барни з нагоди Дня державної служби

23.06.2018 | 11:42

 Дорогі державні службовці!

Цього року державній службі виповнюється 100 років. Впродовж усіх цих років люди, які працювали у цій сфері, робили усе задля розвитку та розбудови держави. Сьогодні ми також працюємо задля того, щоб покращувати показники соціально-економічного розвитку краю й України в цілому, підвищувати рівень суспільної довіри та авторитету державного аппарату та втілювати високі європейські стандарти у життєдіяльності суспільства та держави.

more...

Семінар з питань вдосконалення діяльності органів реєстрації

23.06.2018 | 11:24

 З метою дотримання вимог ст.11 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» від 11.12.2003 № 1382-IV, п.33 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України  від 2 березня 2016 року № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації  до Єдиного державного демографічного реєстру», Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади, затверджених постановою Кабінету Міністрів України  від 9 березня 1999 року № 339, та п.14 Плану роботи УДМС України в Тернопільській області на 2018 рік, 22.06.2018 завідувачем районного сектору Рудзінським В.В., за участі керівника відділу організаційної та інформаційної роботи, зв’язків з громадськістю апарату Шумської райдержадміністрації Кравчук М.А., проведено навчальний семінар з  працівниками органів реєстрації Шумського району з питань реєстрації місця проживання, а також їх діяльності у сфері реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб.

more...

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

22.06.2018 | 12:02

 Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує, що 21 червня 2018 року відбулося засідання районної комісії з питань захисту прав дитини.
Основним завданням цієї комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дітей на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

more...

22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22.06.2018 | 11:09

 Задля всенародного вшанування пам’яті українців, загиблих під час війни 1941–1945 років, їх подвигу та жертовності, щорічно 22 червня в нашій державі відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

more...

Будівництво магістралі М-12 Тернопіль – Підволочиськ – на завершальному етапі (фото, відео)

22.06.2018 | 09:41

За підсумками останніх трьох років Тернопільську область без перебільшень можна назвати потужним будівельним майданчиком. Адже в краї відновлюються та відбудовуються не лише об’єкти соціальної інфраструктури, а й капітально ремонтують дороги.

more...

Україна ратифікувала зміни до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод

21.06.2018 | 16:12

20 червня 2014 року Україною як державою-учасницею Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі – Конвенція) підписано Протоколи №15 до Конвенції, який було ратифіковано лише у жовтні 2017 року на підставі Закону України «Про ратифікацію Протоколів № 15 та № 16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод» від 05 жовтня 2017 року № 2156-VIII.

more...

Степан Барна обговорив з Послом США Марі Йованович пріоритетні напрями розвитку Тернопільщини

21.06.2018 | 12:26

 Протягом двох днів, 19-20 червня, на Тернопільщині з робочим візитом перебуває Посол США в Україні Марі Йованович. Учора вона взяла участь у відкритті Дзеркальної зали Вишнівецького палацу, яка була відреставрована за кошти Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини. З даного фонду було виділено  159 тисяч доларів. Сьогодні ж пані Посол зустрілася з керівництвом області Степаном Барною та Віктором Овчаруком й обговорила пріоритетні напрями розвитку краю та співпрацю між Тернопільщиною і Посольством США.

more...

Іноземцям варто звернути увагу: з 1 червня змінюється порядок видачі посвідок

21.06.2018 | 12:12

У квітні цього року Уряд затвердив новий порядок оформлення та видачі посвідок на постійне  та тимчасове проживання, який вступив в силу з 1 червня. Отож у міграційній службі області розповіли про основні зміни, на які іноземним громадянам варто звернути увагу.

more...

Марина Порошенко на Тернопільщині: Я впевнена, що область покаже дуже ефективні результати по впровадженні інклюзивної освіти (вiдео)

21.06.2018 | 12:07

Інклюзивна освіта – це однозначно забезпечення кращого доступу до освіти дітям з особливими потребами та можливість інтегрування діток у загальноосвітній простір. Тому важливо розвивати цю ініціативу та робити її популярною. На цьому наголосила дружина Президента України, голова Благодійного фонду Порошенка Марина Порошенко під час візиту на Тернопільщину.

more...

Архів новин

  

Звернення голови районної державної адміністрації Юрія Головатюка у зв'язку із 32-ою річницею аварії на Чорнобильській АЕС

26.04.2018 | 09:45

  Шановні краяни!Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! 26 квітня — день пам’яті, день скорботи і роздумів. Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами  екологічної біди, руйнівного впливу на здоров’я, психіку людей, на  життя. Ці страшні наслідки ще довго відчуватимуть на собі майбутні покоління.

more...

Звернення голови районної державної адміністрації Юрія Головатюка та голови районної ради Тараса Корця до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2018 | 09:21

 Шановні учасники бойових дій на території інших держав! Історичні катаклізми ХХ століття, пов’язані з військовими конфліктами, не обминули Україну. Війни, що точилися далеко за її межами, забрали тисячі життів синів і дочок, долею одягнених у солдатські шинелі.Зі всіх збройних конфліктів, де українські офіцери і солдати виконували миротворчу місію, афганська війна була  найкривавішою, а її тінь торкнулась майже кожної української родини. Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто воював, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав на їх повернення.

more...

Архів привітань

  

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг