Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

Шановні краяни! Історія України мала багато трагічних періодів - коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинявся під загрозою. Але завжди в такі періоди найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників.

          І у 2013-2014 роках знову прийшов цей час - час вибору між свободою та рабством, світлим майбутнім та темним минулим, справедливістю та тиранією. 

На Майдані пліч-о-пліч стали люди різного віку, національності, віросповідання та соціального статусу. Їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній країні. І ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались... Так на Майдані з'явилась ще одна сотня – Небесна.

20 лютого вся Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні. Ми вшановуємо пам’ять патріотів, які віддали життя за європейське, вільне та незалежне майбутнє Батьківщини. Завдяки вірі та єдності вони змогли зламати диктаторську систему. Герої Небесної Сотні – мужні захисники свободи і демократії, взірці реального, дієвого патріотизму, які своїми подвигами продемонстрували: ми –  нація вільних, і ніколи не поступимося найважливішими для себе принципами.

В цей день схилімо голови перед світлою пам’яттю лицарів, які віддали за Україну найцінніше – власне життя.

Вічна пам’ять і слава Героям!

 

 

Юрій ГОЛОВАТЮК,

Тарас КОРЕЦЬ,

голова районної державної адміністрації

голова районної ради

 

 

          

j 

Прес-служба повідомляє

Степан Барна: Наше стратегічне завдання – покращити якість доріг області. Тому ми зацікавленні в активній діловій співпраці з будівельними компаніями (фото)

20.02.2018 | 10:04

Ми прагнемо реалізовувати інвестиційні проекти не лише в плані будівництва доріг, а й у розвитку інфраструктури області. Тому підходимо до втілення наших задумів комплексно і шукаємо будівельні компанії, які візьмуться за цю роботу. На цьому акцентував голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час зустрічі з представниками турецької компанії Онур Конструкціон Інтернешнл, яка спеціалізується якраз на цьому напрямі діяльності й вже успішно працює в Україні, зокрема, в сусідній Львівській області.

more...

Благословенне Тернопілля» у Києві зібрало друзів та видатних вихідців з Тернопільщини (фото)

19.02.2018 | 11:04

 На презентації Тернопільської області у Києві, її економічного та мистецького потенціалу, були представлені художні, історичні, культурні та наукові здобутки та досягнення нашого краю. Також свою продукцію презентували аграрії та підприємці області.

more...

Подальша децентралізація - серед пріоритетів Уряду на 2018 рік, - Володимир Гройсман

19.02.2018 | 11:00

Запропонована Урядом політика економічного зростання та реформування промисловості і соціальної сфери – це шлях створення нової, сильної української держави, яку поважає світ і в якій поважають громадянина. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Сьогодні, 14 лютого, Глава Уряду представив Звіт роботи Кабінету Міністрів за 2017 рік та основні напрямки реформ у 2018 році.

more...

Від сьогодні у Шумському районному секторі державної міграційної служби запрацювала електронна черга

19.02.2018 | 10:42

УВАГА! З 19 ЛЮТОГО ДО ЦЬОГО ПІДРОЗДІЛУ МОЖНА БУДЕ ЗАПИСАТИСЯ ДО ЕЛЕКТРОННОЇ ЧЕРГИ НА ОФІЦІЙНОМУ ВЕБ-САЙТІ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ: https://dmsu.gov.ua/services/online.html

more...

Консультує міністр юстиції

19.02.2018 | 10:36

       Спадкування – це перехід прав та обов'язків (спадщини) від особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).

Спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не прийняти її.

До складу спадщини входять усі права та обов'язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.

Спадкоємець, який прийняв спадщину, може одержати свідоцтво про право на спадщину.

more...

Шумщина попрощалася із Олександром Пилип’юком із Биковець

17.02.2018 | 10:20

 Шумщина попрощалася із Олександром Пилип’юком із Биковець. Серце військовослужбовця зупинилося у Мукачевому, на місці постійної дислокації.

more...

Тернопільщина — взірцевий регіон для залучення іноземних інвестицій

16.02.2018 | 10:01

 Інвестори, які започатковують бізнес на Тернопіллі — дуже успішні, плідно співпрацюють з обласною державною адміністрацією і планують розвиток своєї справи не лише у цьому регіоні, а й за його межами. Про це наголосила заступник директора Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest  Уляна Хром’як під час презентації області «Благословенне Тернопілля».

more...

Степан Барна: «Благословенне Тернопілля» цьогоріч презентує потенціал Тернопільщини у новому форматі (фото)

16.02.2018 | 09:55

У Києві в рамках виставки «Благословенне Тернопілля» відбувся бізнес-ланч з представниками різних секторів економіки, профільних міністерств, підприємцями та народними депутатами від Тернопільщини Тарасом Юриком та Олегом Барною за участі голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни, голови облради Віктора Овчарука, міського голови Тернополя Сергія Надала.

more...

Уряд оптимізував перелік захворювань, профілактика, діагностика та ліквідація яких здійснюється за бюджетні кошти

15.02.2018 | 16:07

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 14 лютого 2018 року ухвалив постанову «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення протиепізоотичних заходів».

more...

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2018 | 15:41

Офіційно для українців війна в Афганістані закінчилася 15 лютого 1989 року. Та для тих, хто на власні очі бачив усі її жахіття, вона не закінчиться ніколи. Сьогодні у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 29-у річницю виведення тоді ще радянських військ з території Республіки Афганістан у міському парку було велелюдно. До пам’ятника воїнам-афганцям прийшли ветерани афганської війни, містяни та жителі району, аби вшанувати полеглих у «чужій» війні, адже Шумщина втратила двох своїх синів – Віктора Матевощука та Василя Жуковського.

more...

Архів новин

  

Звернення голови районної державної адміністрації Юрія Головатюка та голови районної ради Тараса Корця до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2018 | 09:21

 Шановні учасники бойових дій на території інших держав! Історичні катаклізми ХХ століття, пов’язані з військовими конфліктами, не обминули Україну. Війни, що точилися далеко за її межами, забрали тисячі життів синів і дочок, долею одягнених у солдатські шинелі.Зі всіх збройних конфліктів, де українські офіцери і солдати виконували миротворчу місію, афганська війна була  найкривавішою, а її тінь торкнулась майже кожної української родини. Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто воював, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав на їх повернення.

more...

Архів привітань

  

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг