Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

  

 

     

10.05.2012 | 10:35
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ інформує

22.05.2018 | 15:21

Інформація  чи буде місце у витратах підприємця ремонт майна; коли наймана особа працює без оформлення; платники єдиного податку поповнили місцеві бюджети Тернопільщини майже на 185 млн грн; податкова знижка на навчання: які витрати можна включити.

more...

На Тернопільщині вже втринадцяте відбудеться мистецько-краєзнавчий фестиваль «Братина» (програма)

22.05.2018 | 15:18

Мистецько-краєзнавчий фестиваль «Братина» скликає друзів зі всієї України. Цьогоріч грандіозне фестивальне дійство відбудеться уже втринадцяте. На три дні, 27, 28 та 29 травня, Шумщина перетвориться на фестивальну столицю й вражатиме своїх гостей цікавими сюрпризами, неймовірними локаціями, вишуканими презентаціями та яскравими концертами.

more...

Привітання голови з нагоди Дня Героя

22.05.2018 | 15:09

Слава Україні!

23 травня українці відзначають справді величне й поважне свято – День Героїв. Власне в цей день ми маємо нагоду згадати й вклонитись подвигу українських вояків- борців за волю України, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА, діячів ОУН, воїнів АТО, героїв «Небесної сотні». День вшанування тих, хто поклав своє житя на вівтар Української гідності. Завдяки їхній жертовності ми можемо вільно дихати й ступати по рідній землі.

Тож хай на нашій рідній землі, освяченій кров'ю Героїв, панують мир і злагода. Бажаю добра Вам і Вашим родинам, а нашій державі – процвітання, сили й слави!

Слава Україні!
Героям Слава!

Голова районної державної адміністрації           Б.ОНИЩУК

more...

Звернення голови Тернопільської ОДА Степана Барни з нагоди Дня Героїв

22.05.2018 | 14:59

Традиційно 23 травня ми відзначаємо День Героїв. У цей день вшановуємо українських вояків – борців за волю України: лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, українських січових стрільців та вояків Української Повстанської Армії та діячів ОУН.

more...

Степан Барна: Інвестиційний форум-2018 буде одним із наймасштабніших форумів за весь період їх проведення!

22.05.2018 | 14:55

Інвестиції та інновації як запорука розвитку регіону – саме під таким гаслом проходитиме щорічний інвестиційний форум «Тернопільщина INVEST-2018».

Триватиме форум протягом двох днів 24-25 травня. Його мета – демонстрація існуючих можливостей і перспектив розвитку провідних галузей економіки області, розбудова дієвої системи державно-приватного партнерства та підвищення конкурентоспроможності Тернопільської області.

more...

На першому етнофестивалі бджільництва в Тернополі безкоштовно частуватимуть медом (програма заходу)

22.05.2018 | 14:49

На регіональному етнофестивалі бджільництва «Медове Тернопілля» частуватимуть медом та наливками з меду, медяниками та медовиками, проводитимуть майстер-класи та ділитимуться порадами із бджолярами-початківцями, а також представлять унікальні виставки творів різних видів народного мистецтва на бджолярську тематику та потішать гостей та учасників фестивалю святковим

more...

НОВА ШКОЛА: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

21.05.2018 | 12:23
Уряд змінює систему початкової освіти і вже з 1 вересня першачки підуть в якісно нову школу. Зарахування до перших класів відбуватиметься за територіальним принципом, який застосовують в більшості країни Європи, що гарантує кожній дитині навчання в школі біля дому. more...

Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада

21.05.2018 | 12:09

Відбулась щотижнева апаратна нарада з керівниками району. Впродовж наради було обговорено питання виконання доручень даних головою районної державної адміністрації на нараді від 14.05.2018 року; заходи з нагоди Дня останнього дзвоника; підготовка заходів до проведення в області Міжнародного дня захисту дітей;  підготовка проектів, які планується реалізувати у 2018 році за кошти   субвенції на розвиток інфраструктури об'єднаних територіальних громад.

 

Після обговорення на районному рівні усіх питань порядку денного головою райдержадміністрації підсумовано роботу наради та дано ряд доручень.

more...

Під керівництвом голови Тернопільської облдержадміністрації С.Барни відбулась щотижнева нарада з керівниками районів у режимі скап-конференції

21.05.2018 | 11:59

Щотижневу відео-нараду з керівниками районів провів голова облдержадміністрації С.Барна. Впродовж наради було обговорено питання виконання завдання по відбору на військову службу за контрактом та  призову громадян на строкову військову службу в області; ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг області; підготовки проектів, які планується реалізувати у 2018 році за кошти субвенції на розвиток інфраструктури об'єднаних територіальних громад; підготовку заходів до проведення в області Міжнародного дня захисту дітей.

Після обговорення на районному рівні усіх питань порядку денного головою райдержадміністрації підсумовано роботу наради та дано ряд доручень.

more...

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ інформує

18.05.2018 | 14:52

Інформація про формат та розмір подання пояснення до зупиненої при реєстрації податкової накладної; транспортний податок: нарахування та сплата юридичними та фізичними особами; платники адресували ДФС Тернопільщини 22 інформаційних запити; квартальна звітність: граничні терміни подання та сплати; Тернопільщина: за рахунок погашення податкового боргу до бюджету спрямовано 18 млн гривень; доходи та витрати за договорами комісії у підприємця-посередника; Тернопільська митниця ДФС: зафіксовано порушень на 4,1 млн гривень; розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва: як уточнити показники.

more...

Архів новин

  

06.02.2017 | 10:30

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги