Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

       

10.05.2012 | 10:35
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Президент: Скасування депутатської недоторканності – важлива складова ефективної боротьби з корупцією

17.10.2017 | 15:48

 Президент Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради як невідкладний проект Закону України «Про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України)». «Як і обіцяв у своєму Посланні на початку вересня, знову вніс до Верховної Ради як невідкладний проект закону щодо скасування депутатської недоторканності», - написав на своїй сторінці у Фейсбук Глава держави. «Імунітет народних обранців давно перетворився в гарантію безкарності», - переконаний Президент.

more...

Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада

17.10.2017 | 11:54

 Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних управлінь та організацій. На нараді заслухали питання ходу виконання доручень даних першим заступником голови районної державної адміністрації на нараді від 09.10.2017 року;  підготовки до осінньо-зимового періоду 2017-2018  років; внесення змін до законів України щодо підвищення пенсії; ходу виконання осінньо-польових робіт.

more...

Повстанська епопея Шумщини

17.10.2017 | 09:28

 14 жовтня,  Підволочиський район прийняв участь у обласному заходіз нагоди 75-ти річчя створення УПА, фестивалі-реконструкції «Луни повстанського краю», який проходив  у «повстанському» лісі за селом Антонівці Шумського району.  

more...

Під керівництвом голови Тернопільської облдержадміністрації С.Барни відбулась щотижнева нарада з керівниками районів у режимі скап-конференції

17.10.2017 | 09:12

 Щотижневу відео-нараду з керівниками районів провів голова облдержадміністрації С.Барна. Впродовж наради було обговорено питання стану ремонту автомобільних доріг в області; стану будівництва об’єктів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ; запровадження електронного документообігу в райдержадміністраціях.

more...

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ: У Підволочиську відкрили меморіал Героям Небесної сотні та воїнам АТО

14.10.2017 | 12:36

 14 жовтня в Україні завжди був особливим днем. Ми відзначаємо одразу чотири свята – День захисника України, день Покрови Пресвятої Богородиці, день Українського козацтва, а також день створення Української повстанської армії. У Підволочиську відбулось відкриття та освячення меморіалу  Героям Небесної сотні та воїнам, які загинули під час проведення антитерористичної операції із числа жителів району. Слава Героям живим! Вічна слава Героям полеглим!

more...

Вітання голови Тернопільської обласної державної адміністрації з нагоди Дня захисника України

14.10.2017 | 12:00

14 жовтня ми відзначаємо День захисника Вітчизни та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Прийміть найщиріші сердечні вітання, насамперед, усі  військовослужбовці України! Адже спокій у наших домівках та мирне небо над головою сьогодні ми маємо завдяки вам, наші захисники, опора нашої держави. Ви завжди готові не вагаючись стати на захист територіальної цілісності своєї Батьківщини.

more...

Звернення Президента до Українського народу з нагоди 75-ї річниці створення Української повстанської армії

14.10.2017 | 09:10

 Сьогодні, 14 жовтня, у День захисника України та свято Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо 75-ту річницю створення Української повстанської армії. Армії, що від перших днів її створення і до завершення боротьби проти поневолювачів рідних земель була справді народною, оскільки повністю формувалась і підтримувалась місцевим населенням.

more...

Вітання голови райдержадміністрації із святом Покрови Пресвятої Богородиці, днем Українського козацтва, днем створення Української Повстанської Армії та Днем захисника України

14.10.2017 | 09:00

 Ця пам’ятна дата об’єднує чотири величні свята – свято Покрови Пресвятої Богородиці, день Українського козацтва, день створення Української Повстанської Армії  та День захисника України. Захисники України – це ті, для кого поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Це ті, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну. Схиляємо голови перед тими, хто довів високе звання Захисника власною кров’ю і доземно вклоняємось тим, хто заплатив за це своїм життям. Вшановуємо міцність духу наших славних предків та пишаємось хоробрістю сучасних героїв – захисників української землі! Підносимо щиру молитву нашій Небесній Заступниці – Пресвятій Богородиці, щоб покрила своїм Святим Омофором Український народ та наше військо. Вітаю усіх захисників України, наших Героїв та їх сім’ї. Бажаю витривалості та терпіння, твердої віри, благополуччя і міцного здоров’я. Нехай мирне небо замайорить над золотими полями України!

more...

З нагоди 75-ї річниці створення УПА, у Підволочиську та Старому Скалаті були урочисто відкриті меморіальні дошки

13.10.2017 | 13:46

 З нагоди 75-ї річниці створення УПА, у Підволочиську на приміщені Підволочиського будинку школярів було відкрито  меморіальну дошку на честь повстанки Ольги Ромілович, яка загинула у бою 23 травня 1944 року при прориві куреня Бистрого на Волинь в районі хутора Коршемки.  У с. Старий Скалат на приміщені Староскалатської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було відкрито меморіальну дошку на честь повстанців із числа жителів села - Івана Журавля, Миколи Шевчука, Івана Василишина, Ганни Вачилишин, Григорія Гайдамахи. Всечесні отці освятили дошки та відправили панахиду.  Вічна пам'ять героям!

more...

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ інформує

13.10.2017 | 09:18

 Відображаємо ліцензійні витрати у Книзі обліку доходів і витрат підприємця; Рахунок в банку: для кого є обов’язковим відкриття; Чи обійдеться однією скаргою при отриманні декількох рішень ДФС щодо блокування податкових накладних

more...

Архів новин

  

06.02.2017 | 10:30

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги