Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Олег Валов: Рішення ЦВК — це спроба зірвати процес децентралізації в Україні

16.08.2018 | 09:17

Процес розгляду питання стосовно проведення перших виборів до об'єднаних територіальних громад, фактично, призупинено прийнятим 9 серпня Центральною виборчою комісією рішенням №122. Так прокоментував дане рішення ЦВК заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Валов.

more...

Вступну кампанію до закладів профосвіти подовжено до 1 жовтня, - МОН

16.08.2018 | 09:07

До 1 жовтня заклади профосвіти можуть проводити додатковий прийом вступників на місця регіонального та державного замовлення. Про це йдеться в листі Міністерства освіти і науки, який був надісланий департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державної адміністрації.

more...

У Зарваниці готуються до відкриття унікальної культової споруди «Українського Єрусалима»

16.08.2018 | 09:02

Унікальний комплекс «Український Єрусалим» – це копії найбільших християнських пам’яток Святої Землі. Серед них Голгофа, Оливний город, сходи Покаяння, які вели до замку Пилата.

Усе місце оточене мурами, які відображають оборонні мури Єрусалима. Але основним об’єктом усього комплексу є копія Гробу Господнього. Справа знаходяться Левові (Леонські) ворота та Вежа Давида, яку ніхто не міг здобути.

more...

Триває підготовка проекту програми розвитку малого і середнього підприємництва

15.08.2018 | 16:50

Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела нараду з першим заступником голови районної державної адміністрації Іваном Керницьким, начальником відділу економіки управління агропромислового, економічного розвитку та з питань державної реєстрації РДА Галиною Бордун.

        У ході наради обговорювалися питання та давалися окремі доручення щодо погодження проекту програми розвитку малого і середнього підприємництва в Підгаєцькому районі на 2019-2020.

     

more...

Сплата податку на нерухомість

15.08.2018 | 14:04

Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості (підпункт 266.1.1 пункту 266.2 статті 266 ПК України).

Суму податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, визначають для фізичних осіб -податківці за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості (підпункт 266.7.1 пункту 266.7 статті 266).

more...

Обговорено хід реконструкції приміщень райлікарні

15.08.2018 | 12:22

Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела робочу нараду з головним лікарем Підгаєцької районної комунальної лікарні Ігорем Кушнірем. Питанням розгляду на нараді був хід реконструкції приміщень райлікарні.

more...

Алла Колодницька взяла участь в обласній селекторній нараді

14.08.2018 | 12:59

За участі голови районної державної адміністрації Алли Колодницької відбулася обласна селекторна нарада щодо рівня оплати праці  та дотримання норм законодавства  в частині мінімальної заробітної плати.

more...

На нараді йшлося про активізацію роботи робочої групи

14.08.2018 | 12:37

Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела нараду з першим заступником голови районної державної адміністрації Іваном Керницьким, начальником управління соціального захисту населення Ольгою Сулятицькою та в.о. директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Підгаєцького району Юрієм Драпаком.

       

more...

Відбулося засідання комісії у справах альтернативної служби

14.08.2018 | 12:29

Заступник голови районної державної адміністрації Назарій Жидовський провів засідання комісії у справах альтернативної служби районної державної адміністрації.

        

more...

Монетизація субсидій: Заяви на повернення коштів прийматимуть ще до 31 серпня

14.08.2018 | 11:44

Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації нагадує: всім одержувачам субсидій, які мали зекономлену субсидію на опалення природнім газом або електроенергією станом на 01.05.2018, та ще не написали відповідної заяви на повернення коштів, варто поквапитися. Адже термін прийому заяв завершується наприкінці серпня. 

more...
Усього: 9016
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкінці березня (матеріали інформаційного вісника Уряду  від 12.03.2018)

Пенсія військовим з 1 січня зросте на 1,5 тис (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Уряд підвищує увагу до підготовки спеціалістів робітничих професій (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Всі школярі вчитимуться в інтерактивних класах (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому