Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

 

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Підготовка та проведення у районі благодійної акції "Серце до серця"

23.04.2019 | 14:21

З 01 квітня по 30  квітня 2019 року в Підгаєцькому районі проводиться V щорічна Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!»

more...

Фахівцями соціальної роботи здійснено виїзд у с.Завалів

22.04.2019 | 14:59

Згідно місячного плану роботи Підгаєцького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді  та відповідно до графіку виїздів спеціалістів Центру для профілактичної роботи в села району у 2019 році фахівцями  соціальної роботи  було здійснено  виїзд у с. Завалів.

more...

«Муніципальна няня»

22.04.2019 | 14:33

З 1 січня в Україні почала діяти соціальна програма «Муніципальна няня». З її допомогою уряд може відшкодовувати батькам частину зарплати няні, яка доглядає дітей до трьох років. 30 січня Кабінет міністрів остаточно затвердив порядок відшкодування вартості послуг за програмою «Муніципальна няня». Тепер розмір компенсації становить 1 626 гривень на місяць – це прожитковий мінімум на дітей віком до шести років

more...

Відбулась "гаряча лінія"

18.04.2019 | 21:14

15 квітня 2019 року в Підгаєцькій Державній податковій інспекції  Козівського управління Головного управління Державної фіскальної служби у Тернопільській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча  лінія»  на тему «Декларування доходів громадян отриманих у 2018 році».

 

more...

Ще 100 млн грн «теплих кредитів» залучили сім’ї на енергоефективні заходи за минулий тиждень

17.04.2019 | 14:12

За останній тиждень ще понад 10 тис. родин стали учасниками програми «теплих кредитів» та інвестували в енергоефективність свого житла близько 100 млн гривень.

Зокрема, за тиждень видано:

- близько 70 млн грн – на утеплення приватних будинків;

- 30 млн грн – для ОСББ;                   

- 2,6 млн грн – на твердопаливні котли.

 

more...

Підвищення енергоефективності і надалі буде пріоритетом на шляху формування європейської енергонезалежної України

16.04.2019 | 14:02

Прогресивні європейські механізми для розвитку енергоефективної України та оптимізації енерговитрат громад – ключова тема, яка об’єднала понад 600 представників Уряду, Парламенту, ЄС, міжнародних організацій, бізнесу, місцевої влади, ОТГ та громадськості на V Форумі енергоефективного партнерства, організованому Держенергоефективності з партнерами у КВЦ «Парковий» у Києві.

more...

Держводагентство запрошує ЕСКО-інвесторів модернізувати ще 32 об’єкти

16.04.2019 | 13:58

Держводагентство, яке першим із центральних органів влади розпочало енергосервіс на 4-х насосних станціях, посилює роботу у цій сфері та продовжує працювати з ЕСКО-інвесторами.

more...

Держенергоефективності та понад 30 ОТГ започаткували співпрацю для запровадження програм співфінансування «теплих кредитів», енергосервісу та енергоменедежменту на місцях

16.04.2019 | 12:55

На V Форумі енергоефективного партнерства Голова Держенергоефективності Сергій Савчук підписав Меморандуми про співпрацю із понад 30 ОТГ для спільного впровадження:

- програм співфінансування  «теплих кредитів» для населення та ОСББ;

- енергосервісу для утеплення дитсадків, лікарень та інших бюджетних установ;

- енергоменеджменту у бюджетній сфері.                         

 

more...

ОГОЛОШЕННЯ!

16.04.2019 | 11:56

17 квітня 2019 року о 11.00 год.,  в приміщенні актового залу  ДНЗ «Підгаєцький  професійний аграрний  ліцей» відбудеться нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, сільськими головами району, працівниками управління Держпродспоживслужби в районі.

more...

Відбулась відеонарада за участю голови райдержадміністрації

15.04.2019 | 08:26

15 квітня голова райдержадміністрації Алла Колодницька взяла участь у вiдеонарадi  під керівництвом голови облдержадміністрації.

more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Підгаєцького району  на 2019 рік

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому