Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

    

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

03.03.2016 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Вітання з Днем Конституції України!

27.06.2017 | 12:48

Шановні Підгайчани!

 

Вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції України!

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Від усього серця бажаю Вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

     

 Голова Підгаєцької районної

       державної адміністрації                                                А.І.КОЛОДНИЦЬКА

more...

Відбулось чергове засідання конкурсної комісії

27.06.2017 | 12:46

27 червня керівник апарату районної державної адміністрації, голова конкурсної комісії Оксана Ковбасник провела засідання конкурсної комісії Підгаєцької районної державної адміністрації.

more...

Відбулась нарада по питаннях діяльності сільськогосподарських підприємств на території Підгаєцького району

27.06.2017 | 12:31

27 червня голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела нараду з керівником апарату райдержадміністрації Оксаною Ковбасник та начальником управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимиром Оружим.

more...

Відбулась нарада в голови райдержадміністрації

27.06.2017 | 12:13

27 червня голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела нараду з керівником апарату райдержадміністрації Оксаною Ковбасник та начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Володимиром Слюзаром.

more...

Завдячуючи правозахиснику, чоловік, який вчинив розпусні дії щодо малолітньої дівчинки, буде у в'язниці

27.06.2017 | 12:09

До Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася жителька одного з районів Тернопільської області, повідомивши про те, що декілька місяців тому щодо її малолітньої дочки вчинили розпусні дії (ч. 2 ст. 156 КК України — вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла чотирнадцяти років). Для того, щоб захистити права доньки заявниці, їй призначили адвоката із системи безоплатної вторинної правової допомоги.

more...

Алла Колодницька провела нараду

27.06.2017 | 11:56

27 червня голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела нараду з директором державного навчального закладу «Підгаєцький професійний аграрний ліцей» Ігорем Мицьо.

                 

more...

Обговорили питання щодо реконструкції дороги

27.06.2017 | 11:50

27 червня голова районної державної адміністрації Алла Колодницька зустрілась з жителями Галицької сільської ради Підгаєцького району.

more...

Керівник апарату провела нараду з питання виконавської дисципліни

27.06.2017 | 11:46

27 червня керівник апарату районної державної адміністрації Оксана Ковбасник провела нараду з працівниками апарату районної державної адміністрації.

         

more...

Закриття літньої профільної школи

26.06.2017 | 14:34

26 червня  голова районної державної адміністрації Алла Колодницька та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Слюзар взяли участь у  закритті літньої профільної школи Малої академії наук України на базі Підгаєцької гімназії ім. Маркіяна Паславського.

       

more...

Розглянуто подання прокуратури

26.06.2017 | 12:41

26 червня голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела нараду з керівником апарату райдержадміністрації Оксаною Ковбасник, начальником відділу  кадрової, юридичної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Назарієм Жидовським,  головним спеціалістом відділу  кадрової, юридичної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Вірою Кидонь та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації з питання розгляду подання Теребовлянської місцевої прокуратури від 29 травня 2017 року щодо виконання Закону України «Про запобігання корупції».

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Бажаючих увійти у склад ради з питань розвитку малого і середнього підприємництва при районних державних адміністрації просимо подавати заявки до 5 травня 2017 року у відділ економіки районної державної адміністрації.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому