Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Про стан виплати житлових субсидій у Підгаєцькому районі

23.03.2018 | 15:51

На нараді при голові районної державної  адміністрації Аллі Колодлницькій заслухано питання виплати житлових субсидій у Підгаєцькому районі.

        По даному питанні доповілала начальник управління соціального захисту населення Ольга Сулятицька,  яка проінформувала, що станом на 01.03.2018 року  в управлінні  соціального захисту населення перебувають на обліку 3592 одержувачі субсидій на житлово-комунальні послуги на опалювальний  період з 16.10.2017 року по 15.04.2018 року. З початку року призначено субсидій на суму 15 126,3 тис. грн.(газопостачання- 14119,7 тис.грн,електроенергія-788,3 тис.грн.,  послуги КП «Підгайці- Водоканал-218,3 тис.грн)

more...

Державна прикордонна служба України оголошує набір на службу за контрактом

23.03.2018 | 15:10

У Державній прикордонній службі України стартував черговий етап набору молодих, амбітних та вмотивованих людей, які бажають стати новим обличчям держави на кордоні.

Вже сьогодні ти можеш обрати для себе професію з  мужнім характером і підписати контракт з Державною прикордонною службою України. А відтак, стати частиною команди професіоналів, які зажди на сторожі державних кордонів!

more...

З 24 на 25 березня українці переведуть стрілки годинника о 3 ночі на годину вперед

23.03.2018 | 14:00

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 1996 №509 «Про порядок обчислення часу на території України» країна переходить на літній час. Для цього в останню неділю березня  - о 3 годині ночі з 24 на 25 березня стрілки годинників потрібно перевести на годину вперед

more...

Юрій Юрик: Відзначенням пам’ятних дат національно-визвольного руху відроджуємо забуті сторінки української історії (фото)

23.03.2018 | 09:22

Тернопільщина цінує й пам’ятає історію національно-визвольної боротьби, а тому й надалі продовжує відзначення пам’ятних дат.

Зокрема, минулий рік в області був проголошений Роком Української Повстанської Армії. З цієї нагоди провели два масштабних заходи до відзначення 75-річчя виникнення повстанського руху: на території Штабу воєнної округи УПА «Волинь – Південь», що в Антонівцях Шумського району, та у столиці воюючої України в селі Бишки Козівського району. Цьогоріч відзначення подій, які мали знаменне значення для української історії, продовжать ще й селі Золота Слобода, що на Козівщині, де 25-26 серпня відбудуться заходи до 75-річчя проведення ІІІ Надзвичайного Великого Збору ОУН.

more...

Уряд вніс зміни до Порядку інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою

22.03.2018 | 16:23

Уряд вніс зміни до Порядку інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою (далі – Порядок інформування). Відповідну постанову КМУ № 793 прийнято на засіданні Уряду 18 жовтня. Зокрема, передбачено можливість інформування регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Уповноваженим Верховної Ради з прав людини або його представниками чи регіональними представництвами про випадки затримання осіб у разі нездійснення повідомлення про таке затримання, виявленого під час відвідування місць, в яких особи примусово тримаються за судовим рішенням або рішенням адміністративного органу відповідно до закону.

          

more...

Закон про людей зі зброєю

22.03.2018 | 16:09

Глава держави затвердив Закон “Про внесення змін до закону “Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб”.

Відповідно до закону, в будівлі, де працює Верховна Рада, президент, Кабінет міністрів та інші органи держвлади, не допускаються особи з холодною або вогнепальною зброєю – крім державних охоронців.

more...

Робоча зустріч з керівником сільськогосподарського підприємства

22.03.2018 | 15:06

Відбулася робоча зустріч голови районної державної адміністрації Алли Колодницької, з першим заступником голови районної державної адміністрації Іваном Керницьким, начальником управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Володимиром Оружим, начальником Вдділу Держгеокадастру у Підгаєцькому районі Юрієм Біликом, сільським головою Іриною Куцибалою та керівником ТЗОВ «Сільцівське» Ігорем Пельцем.       

              

more...

Нарада щодо виконання положень Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання»

22.03.2018 | 14:32

Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела робочу нараду з в.о. начальника відділу економіки райдержадміністрації Галиною Бордун щодо виконання положень Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» та державну допомогу, яка є чинною.

more...

До уваги ЗМІ! Заходи від обласної державної адміністрації на п’ятницю, 23 березня

22.03.2018 | 14:11

Заходи від ОДА на п’ятницю, 23 березня.

1. Відбудеться прес-конференція голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни з приводу розвитку сільської медицини: цілі, плани та завдання.

             Час: 10.30.

             Місце: 825 каб.

2. У департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації відбудеться Форум бджолярів Тернопільщини.

             Час: 10.00.

             Місце: вул. Князя Острозького, 14.

 

3.У п'ятницю, 23 березня, в облдержадміністрації відбудеться зустріч з нашим паралімпійцем, золотим призером зимової олімпіади в Пхьончхані Тарасом Радем.

 

Час: 12.00.

Місце: 724 каб.

more...

Степан Барна: Всі без винятку райони в області уже напрацювали конкретні пропозиції для залучення іноземних інвесторів

22.03.2018 | 14:03
Багато років ніхто не займався залученням іноземних інвестицій в область. Протягом останніх трьох років ситуація змінюється, і перш за все тому, що створюються умови, які заохочують інвестора прийти на Тернопільщину. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час програми «Позиція», що виходить на «Радіо-Рокс» щосереди о 14.00 год. more...

Архів новин

  

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкінці березня (матеріали інформаційного вісника Уряду  від 12.03.2018)

Пенсія військовим з 1 січня зросте на 1,5 тис (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Уряд підвищує увагу до підготовки спеціалістів робітничих професій (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Всі школярі вчитимуться в інтерактивних класах (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому