Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidhaetska/ua/topimg/invest2018.jpg

 

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidhaetska/ua/topimg/med_3.jpg

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Степан Барна підписав розпорядження щодо плану спроможної мережі надання первинної медичної допомоги в області (відео)

23.05.2018 | 11:04

Підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості є одним із пріоритетних напрямів державної політики у сферах охорони здоров'я та регіонального розвитку. Саме тому важливо, щоб виділених на область 179 мільйонів гривень на розвиток сільської медицини якнайкращим чином відобразилися на якості надання медичних послуг. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна, підписуючи розпорядження щодо плану спроможної мережі надання первинної медичної допомоги в області.

more...

Соціальні послуги стають ближчими до людей

23.05.2018 | 10:56

Завдяки урядовій підтримці в територіальних громадах створюються сучасні центри надання соціальних послуг, аби державну допомогу отримав кожен, хто її потребує. Сьогодні на виплати в соціальному страхуванні витрачається близько 200 млрд грн., 145 млрд грн коштів державного бюджету спрямовуються на державні соціальні програми. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман поставив завдання – створити нову систему надання соціальних послуг. Соціальні послуги мають надаватися безпосередньо за місцем проживання людини, яка потребує державної допомоги. Якість таких послуг має бути однаково високою і в містах, і в сілах.

more...

Звернення голови Тернопільської ОДА Степана Барни з нагоди Дня Героїв

23.05.2018 | 10:49

Традиційно 23 травня ми відзначаємо День Героїв. У цей день вшановуємо українських вояків – борців за волю України: лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, українських січових стрільців та вояків Української Повстанської Армії та діячів ОУН.

День Героїв – це день пам'яті всіх українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність нашої держави, це свято величі духу українських воїнів, які є символом незборимості Української Нації.

more...

Президент: Не існує міжнародних переговорів, де б Україна не піднімала питання звільнення українських заручників. Нікого ми не забуваємо (вiдео)

23.05.2018 | 10:44

«Хочу наголосити офіційно –  не існує жодних міжнародних переговорів ні з нашими європейськими партнерами, ні з нашими американськими партнерами, де би ми не піднімали питання необхідності якнайскорішого звільнення українських заручників, які незаконно утримуються як на окупованій території, так і політичних в’язнів, яких Росія тримає в тюрмах окупованого Криму і на території РФ», - підкреслив Президент Петро Порошенко під час спільної з Президентом Естонії зустрічі з представниками ЗМІ, відповідаючи на запитання, що робить Україна задля звільнення політичних в’язнів у Росії.

more...

Звернення голови районної державної адміністрації Алли Колодницької до Дня Героїв

23.05.2018 | 08:00

Дорогі краяни!

23 травня українці відзначають справді величне й поважне свято – День Героїв. Власне в цей день ми маємо нагоду згадати й вклонитись Подвигу українських козаків, січових стрільців, холодноярівців, упівців, Героїв Небесної Сотні, українських воїнів, які захищають цілісність і незалежність України у боротьбі з російсько-терористичними військами на сході держави.

more...

Відбулася тематична інформаційна година «Джерела історії «Великого терору»

22.05.2018 | 16:45

У центральній районній бібліотеці для дорослих   на вшанування 80-их роковин Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років відбулася тематична інформаційна година «Джерела історії «Великого терору».

        

more...

Відбулася дев’ятнадцята сесія Підгаєцької районної ради

22.05.2018 | 16:30

Сьогодні  відбулася дев’ятнадцята сесія Підгаєцької районної ради. Сесію відкрила і провела голова районної ради Ірина Баран. У сесії взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Назарій Жидовський.

           Депутати на порядку денному заслухали і ухвалили рішення з 28-ми питань.

more...

Обговорили питання підготовки матеріалів на інвестиційний форум

22.05.2018 | 16:17

Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела робочу нараду з керівником апарату районної державної адміністрації Оксаною Ковбасник, головним спеціалістом відділу економіки райдержадміністрації Галиною Бордун з питання підготовки та участь району у Міжнародному інвестиційному форумі «Тернопільщина Invest 2018», який відбудеться 24-25 травня в м. Збараж.

    

more...

Порядок зміни імені, прізвища, по батькові фізичної особи

22.05.2018 | 15:50

Кожна людина в Україні може змінити своє прізвище, ім'я або по батькові у таких випадках:

  • за власним бажанням;
  • усиновлення, його скасування або визнання недійсним;
  • реєстрація шлюбу, його розірвання або визнання недійсним;
  • батько особи (яка досягла 14 років і бажає змінити по батькові) змінив своє ім'я або відомості про нього, як про батька, вилучені з актового запису про народження.
more...

У середу, 23 травня, відбудеться презентація «Посібника організатору та інструктору військово-патріотичного виховання молоді».

22.05.2018 | 15:37

Посібник створений колективом авторів з різних організацій при підтримці Тернопільської обласної державної адміністрації та обласної ради, відділу сім'ї та молоді обласної державної адміністрації. Під час презентації підручника розкажуть про історію та мету його створення, де він буде поширюватись та ким використовуватись.

Крім того, після презентації підручника відбудеться Бардівський вечір з нагоди Дня Героїв. 

Час: 17.30 год. 

Місце: дворик біля музею політв'язнів (вул. Коперника 1, Тернопіль).

more...

Архів новин

  

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкінці березня (матеріали інформаційного вісника Уряду  від 12.03.2018)

Пенсія військовим з 1 січня зросте на 1,5 тис (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Уряд підвищує увагу до підготовки спеціалістів робітничих професій (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Всі школярі вчитимуться в інтерактивних класах (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому