Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Військовослужбовці тернопільської артбригади повернулися в повністю оновлену казарму в Теребовлі (відео)

17.05.2018 | 10:33

Частина військовослужбовців 44-ої окремої артилерійської бригади, які нещодавно у повному складі повернулися із східного фронту, тепер дислокуватиметься в оновленій військовій частині у Теребовлі. Зокрема, розташувалися бійці уже в повністю новій казармі, комфортній та пристосованій для проживання.

Відтак, завдяки підтримці держави, а також обласної державної адміністрації і Теребовлянської РДА приміщення, які занедбано пустували дванадцять років, нині прийняли комфортними умовами наших військових.
 

more...

Питання безпеки в області обговорили з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ (фото)

16.05.2018 | 19:00

Питання безпеки в області, соціального захисту учасників АТО та впровадження у краї нового закону України «Про освіту» обговорили представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні з керівництвом Тернопільщини. Питання, які обговорювалися, мають важливе значення не лише для їх моніторингу, а й для роботи області. Адже це практично ті три ключових елементи, на які опирається облдержадміністрація у своїй роботі.

Зокрема, як поінформував заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Вонс, суспільно-політична ситуація в області стабільна, ситуацій, які би слугували сигналом для занепокоєння, немає.

more...

Тернопільщина змінила формат проведення інвестфоруму. Тепер – акцент на нових проектах, які можна реалізувати в області

16.05.2018 | 17:21

Інвестиції та інновації як запорука розвитку регіону – саме під таким гаслом проходитиме щорічний інвестиційний форум «Тернопільщина INVEST-2018». Чим він буде особливий? Які проекти і пропозиції будуть представлені та чи ефективні такі інвестиційні форуми і що вони дають для області розповіла в ефірі програми «Актуально», що виходить на «Радіо Rocks» головний спеціаліст управління міжнародного співробітництва і фандрайзингу Тернопільської обласної держадміністрації Оксана Качурівська.

more...

Уряд виділив кошти для забезпечення житлом родин загиблих Героїв, що захищали Україну від російської агресії, та ветеранів АТО з інвалідністю І-ІІ групи

16.05.2018 | 14:19

Кабінет Міністрів затвердив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за житло для сімей загиблих осіб, а також для осіб з інвалідністю I-II групи, визначених Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення на загальну суму 299 900,09 тис. гривень.

more...

На Тернопiльщинi внесено змiни до перспективних планiв громад

16.05.2018 | 14:12

Уряд вніс зміни до перспективних планів формування територій громад Сумської, Одеської, Черкаської, Чернігівської, Волинської та Тернопільської областей. Відтепер ці громади матимуть підстави для переходу на прямі міжбюджетні відносини з держбюджетом. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідних розпоряджень КМУ.

«Громади зможуть самостійно забезпечити належний рівень надання послуг: у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, ЖКГ. Прийняття розпорядження дозволить виконати зобов’язання Уряду перед громадами щодо їх фінансового забезпечення, кадрових ресурсів та розвитку інфраструктури», - зазначив Геннадій Зубко.

more...

«Хуавей Україна» розглядає можливість співпраці у секторі інформаційно-комунікаційних технологій на Тернопільщині

16.05.2018 | 10:54
«Хуавей Україна» розпочинає повномасштабний вихід на український ринок інформаційно-комунікаційних технологій для корпоративного сектору із обладнанням всесвітньо відомого бренду Huawei. Можливість співпраці у цьому напрямі на Тернопільщині обговорили із заступником голови облдержадміністрації Ігорем Вонсом.

Така діяльність дозволить вперше для підприємств та організацій отримати комплексні рішення від одного виробника: від мережевого обладнання до програмного забезпечення. Це дозволить мати сучасну ІТ-інфраструктуру та спростити її сервісне обслуговування через «єдине вікно».
more...

МОЗ України запускає онлайн-платформу з протоколами на засадах доказової медицини

16.05.2018 | 10:06

Близько тисячі клінічних протоколів на засадах доказової медицини англійською мовою відтепер доступні в онлайн-режимі для зареєстрованих користувачів на ресурсі guidelines.moz.gov.ua. Ця інтерактивна послуга є першим в Україні рішенням такого роду.

Надання доступу медичним працівникам до клінічних протоколів на засадах доказової медицини стало можливим завдяки співпраці Міністерства охорони здоров'я України з компанією фінського медично-наукового товариства Duodecim Medical Publications Ltd, яка спеціалізується на комплексних рішеннях в сфері доказової медицини.

more...

Новий порядок призначення субсидій: на що потрібно звернути увагу жителям Тернопільщини?

15.05.2018 | 18:03

Відповідно до деяких внесених змін до постанов Кабінету Міністрів України з 1 травня 2018 року запрацював новий порядок призначення житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Відтак, призначення субсидії на наступний період тепер передбачено лише на підставі нових заяви і декларації. У яких випадках потрібно по-новому подавати декларацію та заяву розповів директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА Вадим Боярський під час брифінгу для місцевих засобів масової інформації.

more...

Можливість співпраці з представництвом Міжнародного валютного фонду в Україні обговорили на Тернопільщині (фото)

15.05.2018 | 16:47

За останні кілька років у зв’язку з реформами, які проходять сьогодні в країні, зокрема, реформою децентралізації та бюджетною децентралізацією в область прийшли ресурси. Відтак тепер ми маємо можливість інвестувати внутрішні ресурси у систему охорони здоров’я для того, щоб її розвивати та покращувати. Про це зазначив заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик під час зустрічі з представниками Міжнародного валютного фонду в Україні. 

more...

В Україні стартувала велика президентська програма із реформування сільської медицини

15.05.2018 | 14:29

Президент Петро Порошенко взяв участь у відкритті нового фельдшерсько-акушерського пункту зі службовим житлом в селі Боденьки Вишгородського району Київської області.

«Третина українців проживають на селі. Це майже 14 мільйонів українців, які були позбавлені якісних медичних послуг. І здавалося, що ця проблема є такою, яку не можна вирішити», - зазначив Глава держави. Він додав, що лікаря «дуже важко калачем заманити в село».

more...
Усього: 16746
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"