Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Найголовніше сьогодні - забезпечити зростання індексу людського розвитку, - Геннадій Зубко

17.11.2017 | 10:36

Найголовніше завдання держави сьогодні – забезпечити зростання індексу людського розвитку. Маємо подолати існуючі ризики відтоку кадрів та невпевненості молоді у майбутньому. Тому реформи, які впроваджуються в країні – і децентралізація, і охорони здоров’я, і сільської медицини, і освіти, і енергоефективності – мають одну мету – розвиток в Україні людського потенціалу і поява нової генерації українців.
Про це на щорічних зборах Європейської бізнес асоціації наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

more...

На Тернопільщині обговорили міфи і реалії асоціації України з ЄС (фото)

16.11.2017 | 19:04

У Центрі європейських студій Тернопільського національного економічного університету відбувся круглий стіл «Угода про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом: міфи і реалії». Організувала захід кафедра міжнародних економічних відносин.

Основними спікерами заходу були Наталія Зарицька, в. о. начальника управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської обласної державної адміністрації, Андрій Мартишко, патентний повірений України та Ігор Процик, голова Правління молодіжної громадської організації «Спілка Молодіжного Самоврядування».

more...

Степан Барна: Тернопільщина має перспективу розвитку двосторонньої співпраці з Китаєм

16.11.2017 | 17:44

Міжнародна співпраця Тернопільської області з року в рік відзначається все більшою багатовекторністю, а її економічний інтерес стає дедалі багатограннішим. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час участі у ІІ Українському форумі Шовкового шляху. Зокрема, очільник Тернопільщини взяв участь у панельній сесії «Торгівля і е-комерція. Інвестиційне співробітництво».

Участь Тернопільщини у цьому форумі, за словами Степана Барни, є дуже важливим кроком на шляху зміцнення й подальшого розвитку двосторонніх економічних відносин у світовому співтоваристві.

more...

Голова Тернопільської ОДА бере участь у ІІ Українському форумі Шовкового шляху (фото)

16.11.2017 | 17:03

У Києві розпочався ІІ Український форум Шовкового шляху. Під час форуму передбачено кілька стратегічних сесій. Голова Тернопільської ОДА Степан Барна бере участь у панельній сесії «Торгівля і е-комерція. Інвестиційне співробітництво».

Основні теми, які обговорюватимуться під час сесії, – це китайська політика лібералізації торгівлі та інвестицій, і розширення доступу на ринок для українських виробників; глобально орієнтована китайська система торгівлі, інвестування та фінансування, виробництва та послуг; Alibaba – двигун міжнародної онлайн-торгівлі; E-SilkRoad – електронна торгівля на Новому Шовковому шляху.

more...

Prozorro.Продажі: у Тернопільській ОДА відбувся навчальний семінар (фото)

16.11.2017 | 16:46

Як продавати державне та комунальне майно через електронну торгову систему Prozorro.Продажі сьогодні навчали в Тернопільській обласній державній адміністрації. Безкоштовне навчання відбулося для представників територіальних підрозділів органів центральної виконавчої влади, структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій, а також підвідомчих підприємств, установ та організацій, органів місцевого самоврядування.

Близько 300 потенційних замовників  (представників територіальних підрозділів органів центральної виконавчої влади, структурних підрозділів, підвідомчих підприємств, установ та організацій, органів місцевого самоврядування) взяли участь у навчанні щодо проведення прозорої, швидкої і ефективної реалізації державного та комунального майна за допомогою електронної торгової системи Prozorro.Продажі.

more...

Тема дня: як обрати сімейного лікаря і яка від цього практична користь (відео)

16.11.2017 | 16:24

Про необхідність обрати сімейного лікаря, а також до якого часу це потрібно зробити і взагалі, хто такий сімейний лікарі і за що він відповідає, розповіли у програмі «Тема дня» заступник начальника управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Лідія Чайковська та заступник головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги міста Тернопіль Надія Боднар.

Також під час програми обговорили запровадження в області електронного реєстру пацієнтів та електронної бази даних. Обговорили й тему заробітної плати сімейного лікаря і від чого вона залежатиме. Водночас, під час програми не могли не згадати про розвиток медицини у сільській місцевості, над якою посилено працюватимуть уже з 2018 року.

more...

ЦВК оприлюднила остаточні результати виборів голів ОТГ

16.11.2017 | 16:20

Центральна виборча комісія оприлюднила остаточні результати виборів голів об’єднаних територіальних громад.

Нагадаємо, 29 жовтня 2017 року у 201 об'єднаній територіальній громаді (ОТГ) в усіх без виключення областях України відбулися перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів. У Тернопільській області вибори відбулися у 4 громадах – Саранчуківській, Хоростківській, Зборівській та Лановецькій.

more...

Як на Тернопільщині відзначатимуть День Гідності та Свободи

16.11.2017 | 15:46

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, 21- 22 листопада у Тернополі та інших населених пунктах області відбудуться урочистості (зібрання, віче) та меморіальні заходи патріотичного змісту, за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, учасників революційних подій в Україні у 2004, 2013 -2014 роках, родин Героїв Євромайдану, учасників антитерористичної операції, представників волонтерських рухів, духовенства.

more...

Працівників сільського господарства відзначили з нагоди професійного свята (фото)

16.11.2017 | 14:13

З нагоди професійного свята у Тернопільській обласній державній адміністрації нагородили працівників сільського господарства України. До привітань долучилися перший заступник голови Тернопільської ОДА Іван Крисак, заступник голови обласної ради Любомир Крупа, в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОДА Володимир Стахів.

Традиційно працівники сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України відзначають професійне свято у третю неділю листопада. У даній галузі на Тернопільщині працюють більше 110 тисяч людей.

more...

Тернопільщина вшанує 85-ті роковини Голодомору 1932-1933 років в Україні

16.11.2017 | 14:01

Поминальні заходи з нагоди вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні відбудуться 25 листопада. У зв’язку з 85-ми роковинами трагедії, з метою донесення до світової спільноти інформації даний геноцид українського народу, вчинений комуністичним тоталітарним режимом, а також відповідно до Указу Президента України, на Тернопільщині затверджений план заходів. Організаційні питання стосовно проведення заходів до цієї скорботної дати, обговорили під час засідання організаційного комітету, що відбувся під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Юрія Юрика. За підсумками наради працівники структурних підрозділів облдержадміністрації отримали відповідні доручення.

more...
Усього: 15712
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg