Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Домашній затишок створили для діток з особливими освітніми потребами у Заліщицькому інтернаті (фото)

08.11.2018 | 10:04

Надзвичайно приємна, дружня, тепла та по-домашньому особлива атмосфера панує у Заліщицькому багатопрофільному навчально-реабілітаційному центрі. Там навчаються і проживають майже 130 діток з особливими освітніми потребами.

У закладі здійснюють комплексну психологічну, педагогічну, медичну допомогу та фізичну реабілітацію дітей з вадами у фізичному та розумовому розвитку.

more...

Виробництво електроенергії: На Добрівлянській ФЕС Заліщицького району відкрили другу чергу потужностей (фото)

08.11.2018 | 10:02

“Приклад фотоелектростанції, яка знаходиться в Добрівлянах, є прикладом успішно реалізованого інвестиційного проекту. У цей проект було спрямовано інвестором 158 млн. грн. І сьогодні уже на 9 га землі побудовано сонячну фотоелектростанцію обсягом майже 7 МВт в годину", – на цьому наголосив голова облдержадміністрації Степан Барна під час робочої поїздки у Заліщицький район. В рамках поїздки він оглянув ФЕС і ознайомився з її роботою.

more...

Як розвиватиметься «смарт спеціалізація» на Тернопільщині (фото)

08.11.2018 | 09:00

Процес стратегічного планування на основі смарт спеціалізації, завдяки співпраці бізнесу, влади та науки, обговорили 7 жовтня під час круглого столу у Тернопільській обласній державній адміністрації. До заходу долучилися експерти Українського інституту міжнародної політики, представники структурних підрозділів ОДА, Агенції регіонального розвитку, бізнес-асоціацій, науковці та студенти.

Регіональна стратегія дослідження та інновацій для смарт спеціалізації – це програма трансформації, спрямована на Урядову підтримку, інвестиції для ключових регіональних пріоритетів, а також

more...

На Тернопільщині відкрили ще один центр інклюзивної освіти (фото)

07.11.2018 | 17:05

Інклюзивно-ресурсний центр, створений з метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами  віком від 2 до 18 років, днями урочисто відкрили у Зборові.
«Насамперед я вдячна керівникам району та міста, які зуміли все організувати. Результат спільної роботи — Центр для дітей, які матимуть можливість розвиватися й отримати кваліфіковану допомогу фахівців, — зазначила у вітальному слові начальник управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Ольга Хома. — Ми йдемо до того, щоб в усіх школах області були інклюзивні класи».

more...

Архів Тернопільщини переїде до нового приміщення (фото)

07.11.2018 | 16:35

Меморандум про співробітництво щодо завершальних робіт з облаштування будівлі Державного обласного архіву та передачі приміщення монастиря Тернопільсько-Зборівської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви укладений сьогодні, 7 листопада.
Згідно домовленостей, облдержадміністрація до 1 лютого 2019 року завершує будову нового приміщення Державного архіву Тернопільської області, що розраховане на 1,5 млн одиниць матеріалів.

more...

Степан Барна поклав квіти до могил Омеляна Поповича та Осипа Маковея (фото)

07.11.2018 | 14:49

На міському цвинтарі в Заліщиках - пам'ятний хрест на честь скасування панщини 1848 року, надгробки на могилах громадсько-політичного діяча Омеляна Поповича та педагога і громадського діяча Осипа Маковея. До їх могил голова ТОДА Степан Барна поклав квіти.

Ці дві постаті - Омелян Попович та Осип Маковей, були визначними у період боротьби українського народу за утвердження своєї державності. Особливо активною їх діяльність була у 1918 році, коли утворилася Західноукраїнська Народна Республіка.

more...

Голова ОДА зустрівся з підприємцями з Німеччини (фото)

06.11.2018 | 17:19

Можливі напрями співпраці, а також обмін досвідом обговорили під час зустрічі з головою облдержадміністрації Степаном Барною підприємці з Німеччини. В Україні делегація органів місцевого самоврядування та підприємців Schwalm-Eder-Kreis Федеративної Республіки Німеччини перебуватиме протягом кількох днів. Сьогодні, 6 листопада, вони завітали на Тернопільщину.

Наші гості розповіли, що мають партнерство з Щирцем Львівської області. Основні напрями співпраці, за якими вони готові працювати, – сільське господарство та відновлювальні джерела енергетики.

more...

Фестиваль «Вставай Сонце» завітав у Бережани (фото)

06.11.2018 | 16:33

В районному будинку культури відбувся обласний патріотично-мистецький фестиваль «Вставай сонце». Проект реалізується у районах області  за підтримки Президента України та Тернопільської облдержадміністрації.
Зіркові гості — заслужені артисти України Володимир Трач та Андрій Підлужний (ініціатор фестивалю, один з авторів однойменної пісні), молоді виконавці дует «MJ», Надія Куцибала, Таміла Базар, Олександр Пастушенчин, Святослав Романів, Аміна Олійник. Ведучий фестивалю – народний артист України Гриць Драпак.

more...

Стартував Національний конкурс «Благодійна Україна – 2018»

06.11.2018 | 15:15

Асоціація благодійників України оголошує активну фазу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018». Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі «Благодійна Україна» - проводиться з 2012 року. Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик.

more...

Будівництво сільських амбулаторій обговорили під час селектору з Геннадієм Зубком (фото)

06.11.2018 | 13:40

Розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості обговорили під час селекторної наради, яка відбулася 5 листопада під керівництвом Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка. Участь у нараді взяв голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

more...
Усього: 17646
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"