Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Ще будучи студенткою зрозуміла, що нам потрібна єдина держава, єдина Україна, – директор Спеціалізованої мистецької школи ім. Ігоря Герети Марія Гудима (відео)

17.01.2019 | 17:30

Соборна Україна, яка вона? Що таке соборність і як ми її розуміємо? Що означає бути українцем та жити в соборній державі? Напередодні 100-річчя Соборності України відповіді на ці запитання ми спробували отримати від відомих тернополян, людей, які щодня докладають зусиль для того, щоб Україна була й Україна розвивалася. Митці, бійці, волонтери, активісти, вчителі та духовні наставники. Їм слово.

more...

Регіональний розвиток Лановецької ОТГ: створення ЦНАПу, реалізація меморандуму з Програмою USAID

17.01.2019 | 17:07

Учасники наради голова районної державної адміністрації Юліан Сірант, заступник голови РДА Володимир Кравчук, начальник управління економічного розвитку і торгівлі, інфраструктури і житлово-комунального господарства Микола Лірчук,  Лановецький міський голова Роман Казновецький та перший заступник Руслан Задерей обговорили проблемні питання.

more...

Як запобігти газовим трагедіям, говорили під час наради в Управлінні Держпраці у Тернопільській області

17.01.2019 | 16:52

Нарада з питань безпечної експлуатації систем газопостачання, використання газу в побуті та запобігання травмування населення і виникнення аварій в регіоні, пов’язаних з використанням газу відбулася 16 січня в Управлінні Держпраці у Тернопільській області.
Участь у нараді взяли перший заступник начальника Управління Держпраці у Тернопільській області Володимир Гузенков, начальник відділу  нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді та на виробництвах і об’єктах підвищеної небезпеки Віктор Мовчан, галузеві інспектори Управління Анатолій Філюк і Аркадій Биченко та  представники газопостачальних підприємств ПрАТ «Тернопільгаз»,  «Тернопільміськгаз», ЖЕКів, ОСББ, КП «Тернопільміськтеплокомуненерго», КП «Тернопільтеплокомуненерго» Тернопільського ЛВУМГ.

more...

Державну стратегію регіонального розвитку визначали в Гусятинському районі (фото)

17.01.2019 | 15:55

Реальний шлях створення умов та стимул розвитку населених пунктів у 2015-2018 роках обговорив голова Гусятинської районної державної адміністрації Віталій Батіг  під час зустрічі з активами громад сіл Городниця, Самолусківці та Личківці. У той же час розглядалися пропозиції до підготовки проекту стратегії регіонального розвитку територій  на 2019-2021 роки. В зустрічі також взяли участь голова районної ради, перший заступник голови райдержадміністрації  та керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.
 

more...

Діти мають виховуватися в сім’ях, а не інтернатах: На Тернопільщині працюватимуть над цим завданням

17.01.2019 | 15:12

У Тернопільській області розпочинається реалізація нового проекту для впровадження соціальних послуг, що сприятимуть догляду і вихованню дітей в сімейному або наближеному до сімейного середовищі та мінімізації потреби в інтернатних закладах. Сьогодні керівництво області зустрілося з представниками консорціуму організацій у складі OxfordPolicyManagementLimited, щоб обговорити поточні питання та визначити пріоритетні завдання.

more...

В Бучачі триває Рада регіонального розвитку

17.01.2019 | 13:00

Сьогодні, 17 січня у місті Бучач проходить Рада регіонального розвитку. Присутні голова обласної державної адміністрації Степан Барна, заступник голови обласної державної адміністрації Олег Валов, голова Бучацької РДА Віталій Бебих, депутати облради. Обговорюють пріоритетні напрямки розвитку Бучаччини, переваги децентралізації, ініціативи медичної та освітньої сфер, а також методи розвитку інфраструктури.

more...

Учасник бойових дій Микола Казюк: Соборність – це як покликання. Його неможливо навчити чи примусити відчути. Воно… в серці (відео)

17.01.2019 | 11:00

Соборна Україна, яка вона? Що таке соборність і як ми її розуміємо? Що означає бути українцем та жити в соборній державі? Напередодні 100-річчя Соборності України відповіді на ці запитання ми спробували отримати від відомих тернополян, людей, які щодня докладають зусиль для того, щоб Україна була й Україна розвивалася. Митці, бійці, волонтери, активісти, вчителі та духовні наставники. Їм слово.

«Соборність це – не просто спільне громадянство людей, – вважає учасник бойових дій на Сході України Микола Казюк. – Це внутрішній душевний стан, що об’єднує українців, готових жертвувати собою заради своєї держави».

more...

Що зміниться в системі охорони здоров'я у 2019 році

17.01.2019 | 09:30

Уряд змінює систему охорони здоров’я, щоб кожен українець міг отримати якісну та доступну медичну допомогу. З минулого року держава почала фінансувати медзаклади за принципом «гроші йдуть за пацієнтом», тобто оплачувати надання допомоги конкретному пацієнту.
Медреформа стартувала з первинної ланки меддопомоги, яку надають сімейні лікарі, терапевти, педіатри. Кожна людина отримала можливість вільно обрати свого лікаря, якому довіряє, незалежно від свого місця проживання чи прописки, та підписати з ним декларацію на обслуговування.

more...

Очільник Зборівщини та громада визначили перспективи розвитку села Мильне

17.01.2019 | 09:00

15 січня відбулася зустріч голови Зборівської РДА Ігоря Яворського з активом громади Мильнівської сільської ради.
Порядок проведення зустрічі передбачав звіт очільника району про розвиток Зборівщини у 2015-2018 роках. Присутні переглянули відеофільм про роботу Тернопільської обласної державної адміністрації та Зборівської районної державної адміністрації щодо перспектив розвитку усіх галузей Зборівського району.

more...

Про стан соціально-трудових відносин за 2018 рік інформує відділення Національної служби посередництва і примирення в Тернопільській області

17.01.2019 | 08:00

Виконуючи основне завдання, визначене Законом України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», відділення Національної служби посередництва і примирення в Тернопільській області (далі Відділення) упродовж 2018 року здійснювало вивчення стану соціально-трудових відносин на підприємствах, установах та організаціях області (далі підприємства), сприяло взаємодії сторін соціально-трудових відносин під час вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), здійснювало заходи у процесі врегулювання стану соціально-трудових відносин з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), підвищувало рівень правової культури сторін соціального діалогу.

more...
Усього: 17901
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"