Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Державна служба зайнятості запустила онлайн-платформу з професійної орієнтації та розвитку кар’єри

25.10.2018 | 17:24

У консультаційній мережі «Моя професія» www.Myprofession.com.ua, можна самостійно, в режимі он-лайн, безкоштовно пройти тестування та діагностувати професійні інтереси, психологічні схильності, здібності, що допоможе у правильному виборі професії.
Користувачам платформи пропонують пройти тестування Soft Skills. Зокрема, тести на тайм-менеджмент, комунікабельність, вміння працювати в команді, стресостійкість тощо.
Після тестування школярів та їх батьків запрошуємо в місцеві підрозділи служби зайнятості Тернопілля для індивідуальних консультацій.

more...

Микола Лазарович презентував власну книгу про реалії україно-російської війни (фото)

25.10.2018 | 16:15

Унікальну книгу Миколи Лазаровича про Україну в боротьбі проти збройної агресії Російської Федерації у 2014-2018 р. р. – «Душу й тіло ми положим за нашу свободу» презентували сьогодні, 25 жовтня, у Тернопільській обласній державній адміністрації.

Автор подає короткий огляд війни, її передумови і причини, ідеологічні засади та хід бойових дій. Розповідає про насильницьку анексію Криму Росією, окупацію районів Донецької і Луганської областей. Значну увагу приділено відродженню українського війська та волонтерам.

more...

Голова ОДА провів виїзний прийом громадян у Бучачі (фото)

25.10.2018 | 15:25

Голова облдержадміністрації Степан Барна традиційно проводить прийоми громадян. Сьогодні, 25 жовтня, він спілкується з місцевими жителями Бучача.

До голови ОДА звертаються з різними проблемами та питаннями як соціально-побутового характеру, так і земельного, інфраструктурного тощо.

more...

Вадим Боярський окреслив основні зміни у програмі житлових субсидій (фото)

25.10.2018 | 14:45

Субсидії на житлово-комунальні послуги в області вже встигли отримати 83 тисячі громадян. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації Вадим Боярський під час брифінгу стосовно внесених Урядом основних змін у порядку нарахування субсидій, що вступили в дію з 1 жовтня.

more...

“Це історична подія” – Степан Барна під час підписання розпорядження про утворення Тернопільської міської територіальної громади (фото)

25.10.2018 | 12:41

Наша область була і залишається серед ініціаторів та лідерів по реалізації в Україні реформи децентралізації. Відтак сьогодні, 25 жовтня голова обласної державної адміністрації підписав відповідний документ щодо створення 48-ої Тернопільської міської територіальної громади. Отже, до обласного центру приєдналися наразі чотири сільські ради, а саме Кобзарівська, Курівецька, Малашовецька та Чернихівська.

more...

Три масштабних проекти на Тернопільщині реалізують за підтримки Турецької агенції зі співробітництва та координації (фото)

25.10.2018 | 10:04

Турецька агенція зі співробітництва та координації (ТІКА) розпочала співпрацю із Тернопільською областю. В Україні Агенція працює з 1997 року. За цей період вдалося реалізувати проектів на 40 млн. дол., з них 50 проектів – у сфері освіти та 30 – в охороні здоров’я. У середу, 24 жовтня, координатор програми пан Хаджи Байрам Болат зустрівся з керівництвом області.

Він розповів, що ТІКА реалізує в Україні проекти, які стосуються підтримки соціальних установ – лікарень, шкіл, дитячих будинків тощо. Технічне і фінансове співробітництво регулюється Угодою між Кабміном України і Урядом Турецької Республіки, а також низкою нормативних документів.

more...

Степан Барна особисто випробував сервіс нового McDonald’s у Тернополі (фото, відео)

24.10.2018 | 17:45

Нарешті й Тернопіль дочекався відкриття в місті найвідомішого та найпопулярнішого у світі фастфуду компанії McDonald’s. Сьогодні, 24 жовтня, ресторан відкрив двері для відвідувачів та офіційно заявив про початок роботи. Від самого ранку у закладі неймовірний ажіотаж та величезні черги із охочих спробувати свій перший бургер у тернопільському McDonald’s. Переконався у якості обслуговування та зручному й швидкому сервісі особисто й голова облдержадміністрації Степан Барна.

more...

Польський Фонд Міжнародної солідарності реалізовує проекти на Тернопільщині (фото)

24.10.2018 | 16:59

Тернопільщина активно співпрацює з різними міжнародними партнерами, які допомагають реалізовувати проекти у багатьох, напрямах починаючи від агропромислової сфери до децентралізації. Одним із таких партнерів Тернопільської облдержадміністрації є Фонд Міжнародної солідарності Республіки Польща. За його сприяння у нашій області цього року реалізовується один проект у Гусятинській громаді.

Власне, завдяки підтримці та фінансовій допомозі Фонду у даній громаді проводиться інвентаризація земель.

more...

Уряд відзвітував за 9 місяців роботи в 2018 році

24.10.2018 | 16:49

Кабінет Міністрів забезпечив стабільний розвиток економіки, що дало змогу продовжити масштабні реформи і підвищувати якість життя громадян
24 жовтня на засіданні Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр Володимир Гройсман представив звіт роботи Уряду за 9 місяців. Звіт висвітлює поточну ситуацію в країні й окреслює напрями та інструменти подальшого розвитку. Офіційна статистка доводить – національна економіка увійшла у фазу стабільного розвитку. За результатами ІІ кварталу цього року ВВП зріс на 3,8% порівняно з аналогічним періодом минулого року.  За 9 місяців поточного року до державного бюджету надійшло майже 675 млрд гривень або «плюс» 89 млрд грн до показників січня-вересня 2017 року. Завдяки чому це стало можливим і як зростання економіки трансформується в реальне підвищення стандартів життя українців?

more...

Президент підписав Указ «Про відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи»

24.10.2018 | 16:40

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи». Указ видано з метою належного відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи, у зв'язку з п'ятою річницею початку масових акцій громадського протесту, що відбулися під час Революції Гідності у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Актом доручено Кабінету Міністрів України утворити Організаційний комітет із підготовки та відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи, затвердити і забезпечити виконання відповідного плану заходів.

more...
Усього: 17646
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"