Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

У прес-турі на Тернопільщині побували журналісти з Польщі (фото)

27.06.2018 | 17:57

Протягом трьох днів, з 22 до 24 червня 2018 року, в рамках прес-туру, Тернопільщиною мандрували журналісти Республіки Польща. Деякі з них вперше завітали до нас на Тернопілля. Програма подорожі була досить насиченою.

В перший день вони відвідали Кременець. Побували на об’єктах Кремнецько-Почаївського ДІАЗу. Тоді відвідали Вишнівець та Збараж, де мандрували об’єктами Національного заповідника «Замки Тернопілля» та пройшлися Набережною Тернопільського ставу.

more...

Степан Барна зустрівся з регіональними представниками Асоціації міст України (фото)

27.06.2018 | 17:00

Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна зустрівся з представниками Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України. Під час зустрічі сторони обговорили перспективи соціально-економічного розвитку на Тернопільщині, проблемні питання органів місцевого самоврядування, зокрема виділення додаткових субвенцій на медичну та освітню галузі. Також очільник області акцентував увагу на важливості створення нових робочих місць та детінізації заробітних плат. 

more...

«Україна без контрабанди» у запитаннях-відповідях

27.06.2018 | 15:28

Започаткована Урядом програма «Україна без контрабанди» покликана зупинити нелегальні товарні потоки в країну, захистити вітчизняних виробників від недобросовісної конкуренції і забезпечити мільярдні додаткові надходження для бюджету. Не менш важливо, що урядова ініціатива здатна нанести  чи не найсильніший з часів незалежності удар по корупції. Адже масштабна контрабанда була б неможливою без заступництва чиновників і представників силових структур.

more...

Степан Барна: Запрошуємо на Загальноукраїнську прощу до Зарваниці (відео)

27.06.2018 | 15:11

Зарваницький духовний центр – це одне з найбільших відпустових місць Європи і світу. Це один із 20-ти Марійських духовних центрів, що знаходиться у селі Зарваниця Теребовлянського району, де християни всього світу мають можливість поєднатися з Богом. Щороку понад мільйон прочан відвідують Зарваницю з особистими проханнями і з молитвами за мир та Україну.

more...

Держава підтримує своїх воїнів: Ще чотири сім’ї військовослужбовців з Тернопільщини отримали сертифікати на придбання житла (фото)

27.06.2018 | 13:42

Соціальний захист військовослужбовців та їхніх родин одне з пріоритетних завдань держави. Для цього в даному напрямі здійснюється багато різних заходів. І, зокрема, вже третій рік поспіль бійці та їхні сім’ї отримують кошти на покращення своїх житлових умов. Сьогодні, 27 червня, сертифікати на придбання житла отримали ще чотири родини. Їх вручив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

more...

22-гу річницю Конституції України святкуватимуть у Підгайцях (програма)

27.06.2018 | 13:05

Одне з найвизначніших державних свят — День Конституції України Тернопільщина святкуватиме у м. Підгайці. Прийнятий у 1996 році Основний Закон символізує утвердження державності, демократії та є гарантом дотриманням прав та свобод людини.

Урочиста хода за участю керівництва області, району, членів громадських організацій та мешканців Тернопілля розпочнеться на майдані Незалежності о 13:30 год. Також присутні покладуть квіти до пам’ятних знаків борцям за незалежність Української держави.

more...

Майже 300 тисяч жителів Тернопільщини уже підписали декларації із сімейними лікарями (відео)

27.06.2018 | 11:07

На Тернопільщині триває кампанія із вибору лікаря. Щодня до електронної системи охорони здоров’я приєднуються нові заклади, які надають первинну медичну допомогу.

Так, станом на 25 червня обрати свого лікаря можна вже у 34 лікувально-профілактичних закладах області. У системі також зареєстровані 630 лікарів, із якими можна підписати декларації.

more...

Президент увів у дію рішення РНБОУ щодо лібералізації зовнішньоекономічної діяльності українських підприємств ВПК

26.06.2018 | 17:40

Президент Петро Порошенко підписав Указ №185/2018 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 червня 2018 року «Про вдосконалення державної політики щодо забезпечення Збройних Сил України та інших військових формувань оборонною продукцією іноземного виробництва, а також сприяння розвитку співробітництва оборонних підприємств України з іноземними партнерами».

Секретар РНБОУ Олександр Турчинов висловив переконання, що відповідний Указ «значно посилить оборонну спроможність нашої держави і дасть поштовх розвитку української оборонної промисловості».

more...

Підбили підсумки ХХІІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини в 2017-2018 навчальному році

26.06.2018 | 17:38
З метою залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою і спортом, покращання роботи спортивних секцій загальноосвітних навчальних закладів впродовж 2017-2018 навчального року було проведено ХХІІ Спортивні ігри школярів Тернопільщини. Серед учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів змагання проводились з 14 видів програми, та з шести – для учнів ЗОШ І-ІІ ступенів. У районних та обласних зональних і фінальних змаганнях взяли участь близько двадцяти тисяч школярів, що сприяло пожвавленню позакласної фізкультурно-оздоровчої роботи. У фінальній частині змагань виступило до трьох тисяч дітей. more...

Зйомки кліпу: Композиція тернополянина Андрія Підлужного «Навіки» зазвучить по-новому (фото)

26.06.2018 | 15:53

Сьогодні місто Тернопіль стало епіцентром музичного світу, адже саме тут на один день зібралися відомі українські музиканти Тоня Матвієнко, гурт «Піккардійська Терція» та Андрій Підлужний, наш земляк, для того, щоб зняти спільний кліп. Об’єднала артистів композиція Андрія Підлужного «Навіки».

more...
Усього: 17043
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"