Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

2018-й – рік масштабних змін на Тернопіллі! (ІНТЕРВ'Ю)

28.12.2018 | 13:51

Тернопільська область у 2018 році зробила значний прорив одразу в кількох напрямках. Одним із ключових став інфраструктурний напрямок, зокрема, суттєво покращилися дороги, а з ними й ожила економіка краю. Також область, з метою надання якісних та доступних для людей послуг, активно створювала Центри надання адміністративних послуг. І вже звично, Тернопільщина залишається одним із лідерів у створенні об’єднаних громад, які за останні роки не тільки забезпечують життєдіяльність територій, а й беруть активну участь у реалізації важливих соціальних програм.

more...

Уряд запровадив монетизацію пільг і субсидій

28.12.2018 | 12:44

Кабінет Міністрів України 27 грудня 2018 року схвалив Постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. Правила призначення допомоги у сплаті комунальних платежів залишаються незмінними. Змінюється лише алгоритм її виплати.

Монетизація відбуватиметься у три етапи. Вже з 1 січня 2019 року участь у монетизації пільг і субсидій братимуть ті сім’ї, які звернуться за допомогою вперше.

more...

«Це для вас важливо, а для нас – це честь»: очільник області зустрівся з переможцями чемпіонату світу з бальних танців

28.12.2018 | 12:35

Шестикласники Валерія Гресько і Максим Рапацький гідно представили Тернопільщину на чемпіонаті світу з бальних танців. Юні танцюристи отримали перемогу одразу в трьох видах танців. Чемпіонів привітав голова обласної державної адміністрації Степан Барна.

«Я дуже радий, що у нас є такі діти. Дякую батькам, тренерам, адже це не легкий хліб. Та найбільше дякую вам, Валеріє і Максиме, за те, що маєте бажання займатися і розвиватися в цьому напрямку.

more...

У Тернопільщини достатній потенціал для досягнення відповідних результатів, – Степан Барна під час зустрічі з грузинською делегацією (фото)

28.12.2018 | 12:32

Розвиваємо співпрацю з Грузією. Цими днями на Тернопільщині перебуває делегація з цієї країни. В рамках візиту представники Грузії зустрілися з головою ТОДА Степаном Барною та головою облради Віктором Овчаруком. 

«Нам приємно вітати вас на Тернопільщині. Дуже також приємно, що приїхали й представники регіону Аджарія, з яким багато років у нас добрі відносини», – звернувся до наших гостей Степан Барна.

more...

Степан Барна: «Тепер мені легко звітувати — за нашу роботу красномовно говорять цифри» (інтерв'ю)

27.12.2018 | 17:13

У 2018-ому Степан Барна вчетверте звітує за рік роботи на посаді голови ТОДА. Якщо у 2015-ому це був не повний звіт, адже призначений керувати областю Степан Степанович був у квітні, то вже втретє це повноцінний річний звіт і протягом цього періоду в області відбулися суттєві зміни.

more...

Тернопільщина стала лідером у процесі реформування друкованих ЗМІ

27.12.2018 | 16:52

У Тернопільському прес-клубі відбулася прес-конференція за підсумками роздержавлення газет області, ініційована коаліцією громадських організацій “Тернопільський центр реформ”. Відразу треба відзначити, що Тернопільщина стала лідером у процесі, що проходив  упродовж трьох останніх років згідно з Законом «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».

more...

«Дякую за подарунок з Вифлеєму»: пластуни передали Степану Барні вогонь миру (фото)

27.12.2018 | 14:12

Сьогодні, 27 грудня голові Тернопільської обласної державної адміністрації Степану Барні пластуни передали Вифлеємський вогонь миру. Його, напередодні Різдвяних свят поширюють по всьому світу.
- Вітаю вас з тим, що утворили свій центр імені Віктора Гурняка у Тернопільській області. Бажаю, щоб таких прикладів самопожертви серед нашої української молоді було якомога більше. Дякую за подарунок з Вифлеєму – цю свічу. Вірю, що вона має принести радість і благодать Божу на всю Тернопільську землю, у кожну громаду, родину нашого прекрасного Тернопілля, - звернувся до пластунів голова ТОДА.

more...

Тернопільські стипендіати Президента України зустрілися з головою ТОДА (фото)

27.12.2018 | 10:38

На Тернопільщині є десятеро стипендіатів Президента України, які отримали цей додатковий стимул для навчання, завдяки своїм успіхам і зусиллям. Зокрема, стипендію Президента України протягом року отримують переможці Всеукраїнських олімпіад та переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. Троє із них зустрілися з головою ТОДА Степаном Барною.

«Знаю, що політика держави по відношенню до вас буде прихильною, а стипендії стануть додатковою мотивацією продовжити і покращити знання.

more...

Тернопільщина отримала додатково понад 20 мільйонів гривень на освіту (відео)

26.12.2018 | 17:06

Те, що в Тернопільській області за останні три роки вкладаються значні фінансові ресурси в освіту, відомо кожному. Й надалі дана галузь продовжує фінансуватися, і кошти вкладають у капітальні ремонти, оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів, що підтверджує: змінюється не лише форма, а й зміст.

«Крім того, – акцентував голова ТОДА Степан Барна під час Ради регіонального розвитку Зборівського району, – ми отримали ще додаткових майже 17 млн. грн. на кабінети природничо-математичного циклу і більше 7 млн. грн. – на внутрішні вбиральні в школах.

more...

На Тернопільщині демобілізовані учасники АТО освоюють мирні професії та відкривають бізнес

26.12.2018 | 16:35

Фахівці служби зайнятості Тернопільщини з особливою увагою ставляться до колишніх воїнів. За 11 місяців 2018-го за сприянням у працевлаштуванні в обласну службу зайнятості звернулись 732 демобілізованих учасники АТО, яким було надано статус безробітного, з них 43 - мали інвалідність. Найбільше їх звернулося до Тернопільського міськрайонного центру зайнятості – 173 особи, Бережанської – 87, Чортківської – 55, Гусятинської районних філій Тернопільського обласного центру зайнятості – 51. Про це повідомив директор ОЦЗ Василь Олещук.

more...
Усього: 17901
Сторінка:  <<   1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"