Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Степан Барна: На прикладі українських повстанців мають виховуватись майбутні захисники нашої Держави (фото)

16.10.2017 | 10:31

Два дні, 13-14 жовтня, у «повстанському» лісі за селом Антонівці Шумського району тривав фестиваль-реконструкція «Луни повстанського краю». Під час фестивалю, ініційованого Тернопільською обласною державною адміністрацією, в ході історичної реконструкції кожен міг відчути себе повстанцем і пізнати тогочасний побут – пройти блок-пости і повстанські дозори, долучитися до історичних вишколів, «озброїтись» історичною, краєзнавчою та патріотичною літературою від ЛІТБАТУ, ознайомитися з раритетними документами ОУН-УПА в штабі та пресовій кімнаті, відвідати реставровані об’єкти повстанського табору – пекарню, конюшню, криївку. І найголовніше – поставити собі запитання: «А мені б це було під силу? А я б так зміг?..»

more...

У Тернопільській ОДА визначили подальші цілі та стратегічні плани щодо реформування медичної системи (фото)

14.10.2017 | 12:59

Ключові зміни системи охорони здоров’я, цілі та стратегічні плани у рефомуванні медичної системи Тернопільської області обговорили під час засідання круглого столу, що відбулося 13 жовтня у Тернопільській обласній державній адміністрації.
«Перед нами стоїть питання реформування системи охорони здоров’я, це позиція Президента України та Уряду. Адже за всі 25 років незалежності України, швидше, «консервували» систему охорони здоров’я, а не реформували її», — наголосив заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик.
За його словами, у тому, що пацієнти не задоволені якістю медичних послуг немає вини медичних працівників.

more...

У районах Тернопільщини одночасно відкрили меморіальні дошки, присвячені 75-річчю УПА (фото)

14.10.2017 | 09:26

На території Тернопільської області 13 жовтня відбулося одночасне відкриття меморіальних дошок, присвячених 75-ій річниці створення Української повстанської армії. До урочистостей у різних районах Тернопільщини долучилися голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, голови районних державних адміністрацій, представники духовенства, воїни АТО, педагогічні колективи, школярі та громадськість.

more...

Калинову алею пам’яті повстанців висадили у селі Антонівці (фото)

14.10.2017 | 09:10

На території колишнього штабу воєнної округи УПА «Волинь-Південь», що у лісі за селом Антонівці Шумського району, висадили калинову алею пам’яті повстанців, які боролися та загинули за вільну Україну.
 
У цьому ж лісі також повністю відтворили життя і побут українських патріотів, яким доводилося вести свою боротьбу підпільно. На території штабу відновили криївку, конюшню, пекарню та школу. А імена загиблих воїнів УПА та їхніх командирів з 35 сіл Шумського району закарбували на пам’ятних стелах, біля яких, власне, висадили кущі символу України – калини.

more...

У Тернополі відбудеться круглий стіл під назвою «Асоціація Україна-ЄС: що далі?»

14.10.2017 | 09:03

Для громадськості, місцевої влади та бізнесу області 31 жовтня в Тернополі відбудеться круглий стіл під назвою «Асоціація Україна-ЄС: що далі?». Подія організована Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні та Інститутом Євро-Атлантичного Співробітництва (м. Київ) за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації. Продовжуючи традицію попередніх років, Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні та Інститут Євро-Атлантичного Співробітництва проведуть перший у 2017 році раунд регіональних круглих столів, присвячених відносинам України та Європейського Союзу після впровадження Угоди про асоціацію між Україною, зважаючи на актуальні міжнародно-політичні обставини.

more...

Степан Барна взяв участь у відкритті меморіальної дошки у селі Стіжок Шумського району (фото)

14.10.2017 | 08:48

У переддень 75-ої річниці створення Української Повстанської Армії по всій області відкрили 200 меморіальних дощок з іменами загиблих під час національно-визвольного руху. Одну із таких дощок відкрили також у найпатріотичнішому селі нашого краю – у селі Стіжок Шумського району, де за волю та незалежність України загинули 56 героїв.

Разом із місцевим жителями меморіальну дошку їхнім односельцям на фасаді школи відкрили голова Тернопільської ОДА Степан Барна, голова Шумської РДА Юрій Головатюк та голова Шумської ОТГ Володимир Плетюк.

more...

Вітання голови Тернопільської обласної державної адміністрації з нагоди Дня захисника України

14.10.2017 | 08:00

14 жовтня ми відзначаємо День захисника Вітчизни та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Прийміть найщиріші сердечні вітання, насамперед, усі  військовослужбовці України! Адже спокій у наших домівках та мирне небо над головою сьогодні ми маємо завдяки вам, наші захисники, опора нашої держави. Ви завжди готові не вагаючись стати на захист територіальної цілісності своєї Батьківщини.
Не випадково українці святкують День захисника України, а також День українського козацтва саме сьогодні, 14 жовтня. Адже Покрова Пресвятої Богородиці була одним із найвизначніших свят запорізьких козаків.

more...

Державні реєстратори Тернопільщини обговорили законодавчі нововведення

13.10.2017 | 16:30

Нововведення у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу обговорили державні реєстратори Тернопільської області 13 жовтня в обласній державній адміністрації. Нарада організована департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації спільно з фахівцями Головного територіального управління юстиції в області.
Учасники заходу підняли питання посилення захисту майнових прав власників та орендарів земельних ділянок, запобігання протиправному поглиненню та захопленню підприємств в аграрному секторі економіки, зміни в програмному забезпеченні в Єдиному державному реєстрі юридичних, фізичних осіб-підприємців та Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, новини законодавства.

more...

Відбулось засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги

13.10.2017 | 15:22

12 жовтня під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Юрія Юрика відбулося засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги.

Під час засідання прийняли рішення визнати гуманітарною допомогою вантаж, який надійшов з Республіки Польща для потреб Державного навчального закладу «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», а також рекомендували обласній державній адміністрації передати у власність після смерті осіб з інвалідністю 10 легкових автомобілів членам сім’ї, спадкоємцям.

more...

На засіданні міжвідомчих груп обговорили підвищення рівня оплати праці

13.10.2017 | 13:12

У Підгаєцькій районній державній адміністрації 12 жовтня відбулося виїзне спільне засідання обласної і районної міжвідомчих робочих груп з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

Засідання відбулося під керівництвом заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Ігоря Вонса.

more...
Усього: 15481
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg