Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну / Економіка регіону / Зовнішньоекономічна діяльність

Форуми, виставки, ярмарки


Щодо участі у Другому українському форумі Шовкового шляху

---------------------------------------------------------------------------

Інформація щодо найбільш рейтингових міжнародних виставково-ярмаркових заходів у 2017 році

Міжнародні виставки – ярмарки в Грецькій Республіці у 2017 році

---------------------------------------------------------------------------

Центр міжнародної ділової співпраці Торгово-промислової палати України, спільно з Посольством України в Китайській Народній Республіці організовує участь українських підприємств у роботі 9-ї сесії Ярмарку китайських інвестицій - COIFair.

До участі запрошуються міські, районні державні адміністрації, підприємства, компанії, що бажають представити інвестиційні проекти на Колективному стенді українських компаній Ярмарку, який  пройде в м. Пекін (Китай), 21-22 листопада 2017 року.

У разі зацікавленості, просимо не пізніше 10 вересня 2017 року підтвердити участь, надіславши заповнену анкету, що додається (більш детальна інформація в додатках).

Анкета учасника Дев’ятої сесії Ярмарки китайських інвестицій за кордоном «Нові реалії, нові можливості»

            ApplicationCOIFair2017

---------------------------------------------------------------------------

           За інформацією Українського торгового представництва в Китайській Народній Республіці китайська компанія Jinnoc Int’l Expo Co. Ltd. має намір організувати 13 щорічних виставок у Китаї у 2017 році.

Детальніше про компанію можна дізнатись за наступним посиланням: http://www.jinnoc.com/en/. Участь у виставках може бути, як індивідуальна, так і колективна.

            З питань участі та отримання додаткової інформації просимо звертатись до спеціаліста з проектного менеджменту (пані Lily Zhao) за допомогою електронної адреси: lily.zhao@jinnoc.com.

--------------------------------------------------------------------------

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 р. №917-р „Про участь України в Міжнароднійспеціалізованій виставці „Експо- 2017” проводиться робота з підготовки до проведення вказаної виставки.

У разі зацікавленості щодо участі в роботі Національного стенду України на Міжнародній спеціалізованій виставці „Експо-2017” необхідно зв’язатися з представниками Торгово-промислової палати України за такими контактами: тел.: (044) 568-57-53, електронна пошта: enb-expo@ucci.org.ua.

--------------------------------------------------------------

            Інформуємо, що за повідомленням Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні, з 27 по 30 серпня 2017 року в Тегерані буде проведено Четвертий міжнародний конгрес молодих фахівців у сфері геологічних наук.
             Даний Конгрес проводиться організацією геології та розвідки корисних копалин Ісламської республіки Іран. Інформація щодо порядку участі у вищезгаданому Конгресі висвітлена на веб-сайті: conf.yesnetwork.ir.

--------------------------------------------------------------------------

          З 18 по 22 серпня 2017 р. у м. Ізмір (Турецька Республіка) відбудеться   86-й Міжнародний Ізмірський ярмарок. На ярмарці презентуватиметься широкий ряд продуктів і послуг. Головною темою в цьому році визначений енергетичний сектор. Подія дає унікальні можливості створити синергетичну основу для представлення галузі енергетики з усього світу. Крім того, планується проведення зустрічей науковців, представників державної влади та приватного сектору.

Контактна особа від організаторів – Онур Арикан (Onur ARIKAN), тел.: +90 (232) 497-12-27, факс: +90 (232) 497-12-38, моб. тел.: +90 (533) 144-99-07, e-mail: onur.arikan@izmirfair.com.tr, ief@izmirfair.com.tr.

--------------------------------------------------------------------------

              З 23 по 29 серпня 2017 р. в Міжнародному виставковому центрі м. Тегеран (Ісламська Республіка Іран) відбудеться Двадцять шоста виставка іранських килимів ручної роботи.
               Національний центр килимів Ірану планує запросити до участі у виставці зацікавлених представників ділових кіл, зайнятих у сфері торгівлі килимами ручної роботи на міжнародних ринках. 
               Детальна інформація щодо умов участі у виставці розміщена на сайті www.incc.ir.

--------------------------------------------------------------------------

 «Всесвітній форум з розвитку експорту'2017» («World Export Development Forum'2017») і низка супутніх заходів будуть проходити у Будапешті у період з 24 по 26 жовтня 2017 року під егідою Уряду Угорщини. Організатор програми – Центр Міжнародної торгівлі (ITC, www.intracen.org) при Організації Об’єднаних Націй.

Великомасштабна конференція та індивідуальні зустрічі у форматі «В2В» відбуватимуться з залученням компаній АПК, які представлятимуть наступні напрямки галузі:

-          рослинництво, виробничі та переробні технології;

-          зернові культури;

-          олійні культури.

Детальніша інформація про Форум доступна на англомовній версії веб-сайтуITC: http://www.intracen.org/itc/events/world-export-development-forum/ .

Ділові зустрічі «В2В», які проводитимуться у рамках Форуму, покликані об’єднати зацікавлених у продажу та/або закупівлі с/г продукції і технології с/г виробників, учасників зовнішньоторговельної діяльності, оптової і роздрібної торгівлі, трейдерів з усього світу, а також інвесторів, які цікавляться можливостями інвестування в окремі галузі сільського господарства. Учасникам будуть створенні сприятливі умови для проведення перемовин з угорськими та міжнародними компаніями, упродовж яких можуть бути обговорені питання конкретного ділового співробітництва.

Агропромислові компанії України, які зацікавлені у виході на міжнародний ринок, можуть заявити про свої наміри щодо участі у зустрічах «В2В» заздалегідь, шляхом заповнення Реєстраційного листа, який розміщений на домашній сторінці заходу: http://www.intracen.org/WEDF-2017-Business-to-Business-meetings-24-and-25-October-2017/.

Додаткову інформацію про участь в індивідуальних зустрічах «В2В» Відділ з питань економіки Посольства Угорщини в Україні готовий надати усім хто цікавиться, зразу після надходження їх запиту.

--------------------------------------------------------------

Офіс із просування експорту спільно з Київською торгово-промисловою палатою запрошують українських виробників в експортній категорії «готові продукти харчування та напої» (Food & Beverages) до участі в Українській торговій місії до Китайської Народної Республіки 13-17 листопада 2017 року в рамках проведення продуктивної виставкиFHC CHINA, яка відбудеться 14-16 листопада 2017 року.

FHC CHINA 2017. Global Food&Hospitality Trade Show – це:

–        40 виставкових павільйонів;

–        2350 компаній учасниць з більш ніж 66 країн і регіонів;

–        72 246 професійних відвідувачів в 2016 році

Місце проведення: Shanghai New International Expo Centre (SNIEC),   м. Шанхай.

На виставці планується організувати сучасний український колективний стенд для 15 компаній із загальною площею до 100 кв.м, яка включатиме зону для проведенняb2b зустрічей усіх учасників торгової місії. Окрім участі та відвідуванняFHC CHINA, в програмі торгової місії передбачені візити на підприємства, неформальні нетворкінг-заходи з китайськими партнерами тощо.

Попередня реєстрація відкрита до 15 червня 2017 року. У разі будь-яких питань, просимо звертатися до Інни Буряк (+38067-828-20-35, iburiak@epo.org.ua).

--------------------------------------------------------------

14 – 15  листопада 2017 року в м. Абу Дабі (Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) відбудеться виставка продуктів агропромислового комплексу „Agriscape”, яка є закритим заходом. Учасники, після затвердження їх кандидатур організаторами, отримують персоналізовані запрошення.

На виставці планують зібрати керівництво найбільш впливових компаній та авторитетних експертів агропромислової галузі з 30 країн світу, зокрема 40 компаній та 300 покупців, які матимуть можливість провести прямі переговори. Відвідувачів буде відібрано за принципом 100 осіб – представників ОАЕ, 100 осіб – представників країн-членів Ради співробітництва арабських держав Перської затоки та 100 осіб – представників інших країн світу.

Організатором виступає Альянс за безпеку харчових продуктів (м. Абу Дабі), до складу якого входять усі місцеві компанії, які здійснюють інвестування у агропромисловий комплекс закордоном.

Стратегічним партнером є Центр безпеки харчових продуктів   (м. Абу Дабі), що здійснює нагляд за усіма іноземними інвестиціями в агропромисловому секторі ОАЕ.

Складовими елементами виставки будуть:

1. Виставкова зона (кількість стендів обмежена 40 об’єктами, які будуть розділені за принципом „перший прийшов – перший отримав”).

2. 45-хвилинні семінари, під час яких учасники матимуть змогу презентувати свій інвестиційний потенціал.

3. Двосторонні зустрічі.

4. Гала-вечеря.

У разі прийняття рішення про участь необхідно звертатись до Посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах: P.O.Box: 35572 – Abu Dhabi – U.A.E.; тел.: (971 2) 6327586; факс: (971 2) 6327506; e-mail: emb_ae@mfa.gov.ua,  веб-сайт: http://uae.mfa.gov.ua.

          --------------------------------------------------------------------------

        У вересні 2017 року в Китайській Народній Республіці відбудеться Міжнародна виставка інвестицій та торгівлі CIFIT 2017.

У разі зацікавленості щодо участі у зазначеному заході, ознайомитись з його презентацією можна за посиланням: http://www.ex.ua/258574622625 .

 -------------------------------------------------------------------------

На сайті Ради експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України (www.rei.mfa.gov.ua) на періодичній основі розміщується інформація щодо проведення міжнародних виставок та ярмарків, зокрема з можливими спеціальними пропозиціями для українських учасників. 

      --------------------------------------------------      
http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg 

http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/news/detail/141362.htm  

Анонси подій


Архів анонсів

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/09122016_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg