Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

 

.

Прес-служба повідомляє

Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз подякувала місцевій владі за взаєморозуміння та допомогу.

23.06.2017 | 09:54

У Лановецькому районі перебуває голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз. Керівник ознайомилась з ходом ремонтних робіт приміщення управління ДКСУ та подякувала місцевій владі за допомогу.

more...

«Україна у Другій світовій війні: погляд з 21-го століття» — сучасне трактування причин та наслідків однієї з найтрагічніших подій в історії

23.06.2017 | 08:50

http://opda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/138403/2З нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, який українці традиційно відзначають 22 червня, працівники відділу міського абонементу Тернопільської ОУНБ для Управління Служби безпеки України в Тернопільській області підготували тематичну добірку видань «Україна у другій світовій війні: погляд з 21-го століття».

Відібрано 20 книжок, серед яких — енциклопедичні, довідкові видання, монографії, збірники архівних матеріалів з унікальними світлинами тих років, а також твори українських письменників, присвячені темі Другої світової війни.

more...

В с.Іванківцях найближчим часом розпочнеться ремонт гідротехнічних споруд, розміщених на місцевому ставку.

22.06.2017 | 16:20

Місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при районній державній адміністрації, засідання якої провів перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний,  підтримала висновки робочої групи, викладені в акті обстеження водного об’єкта та гідротехнічних споруд на ньому в с.Іванківці Лановецького району Тернопільської області від 20.06.2017 року.

more...

Заступники голови РДА ознайомились з ходом ремонтних робіт в районній лікарні.

22.06.2017 | 14:41

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний та заступник голови Володимир Кравчук ознайомились з ходом ремонтних робіт в центральній районній лікарні.

В даний час здійснюється демонтаж  уже непридатної частини каналізаційної мережі, проводяться підготовчі роботи до заміни вікон в палатах терапевтичного відділу №1 (старої терапії).

more...

У День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні ланівчани поклали квіти до пам'ятників полеглим.

22.06.2017 | 10:50

До підніжжя пам'ятників Полеглим в роки Другої світової війни та Борцям за волю України ланівчани поклали квіти в знак шани до їхнього подвигу в захисті рідної Вітчизни від лютого ворога.

Щороку 22 червня ми відзначаємо День скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні: схиляємо голови у хвилині мовчання, приспускаємо державні прапори на щоглах. Сьогодні ми ще згадуємо  сучасних героїв, які боронять нашу незалежність в АТО.

more...

Митний експеримент в дії: попереду ремонт ще на трьох автошляхах

22.06.2017 | 08:56

http://opda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/138326/321.jpgЦього року на Тернопільщині вперше працюють по окремій програмі митного перевиконання і спрямування цих коштів на ремонт і будівництво доріг загального значення. Таким чином, близько 13 млн. грн. вже надійшло на казначейські рахунки Служби автомобільних доріг у Тернопільській області. І в повному обсязі їх уже спрямовано на будівництво дороги Тернопіль – Дубно. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час щотижневої програми «Акценти тижня» на телеканалі ТТБ.

more...

Спектр відносин Україна-НАТО розширюється

22.06.2017 | 08:46

http://opda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/138357/1.jpgСуверенна, незалежна і стабільна Україна, неухильно віддана демократії і верховенству права, має першорядне значення для євроатлантичної безпеки. Відносини між Україною і НАТО почали розвиватися ще на початку 90-х років XX ст. і відтоді стали одним з найбільш значущих партнерств НАТО. Починаючи із 2014 року, внаслідок російсько-українського конфлікту, співробітництво між Україною і НАТО у низці ключових галузей було активізовано.

more...

Відбулись консультації з громадськістю сіл Гриньки, Грибова та Козачки.

21.06.2017 | 15:30

Слухали про фінансово – економічний стан Гриньківської сільської ради, фінансування закладів соціально-культурної сфери, проблеми села  та шляхи  їх вирішення. Розпорядники коштів районного бюджету поінформували про їх використання по Гриніьківській сільській раді та подали пропозиції щодо вирішення проблемних питань. 

more...

Відреагували на звернення.

21.06.2017 | 12:23

Про звернення жительки с.Малих Кусковець щодо стану гідротехнічних споруд  на ставку у селі Іванківці йшлось на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при районній державній адміністрації, яке 19 червня провів перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії Олександр Батожний. Уже 20 червня робоча група під керівництвом заступника голови РДА Володимира Кравчука  обстежила даний об’єкт та гідротехнічні споруди на ньому.

more...

Презентація результатів роботи Кременецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Лановецького бюро правової допомоги

21.06.2017 | 12:07

http://unba.org.ua/assets/uploads/photos/BPD_logo_coord_center_opt_new.jpgОсновними завданнями місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які відкрили свої  двері для громадян 01 липня 2015 року, є захист прав цих громадян шляхом забезпечення рівного доступу до правосуддя та правової інформації, а також посилення правової спроможності  територіальних громад та соціально вразливих груп населення.

more...

Архів новин

  

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

Анонси подій