Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

 

               

.

22.01.2018 | 08:16
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Канадійка Руслана Вжесневська пішки долає шлях із Києва до Ворохти на підтримку сиріт України.

20.07.2018 | 15:05

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/163223/oda_6087.jpgТернопільський край гостинно приймає учасників благодійної пішої ходи, організованої громадянкою Канади українського походження Русланою Вжесневською, яка є президентом й засновником Міжнародного благодійного фонду Help Us Help The Children (HUHTC) та Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Нове покоління». Сьогодні, 19 липня команда волонтерів з України, Канади і Швейцарії дісталася до Чорткова, де відвідала будинки сімейного типу та благодійну організацію «Дім Милосердя». Учасників ходи привітав на рідній Чортківщині також і народний депутат України Олег Барна.

«Щиро дякую вам за таку ініціативу. У нелегкий для нашої держави час доволі важливою є підтримка волонтерських організацій, у тому числі й з-за кордону», — зазначив Олег Барна.

more...

Розвиток місцевого виробництва - це нові робочі місця та збільшення надходжень в місцевий бюджет,- Юліан Сірант

20.07.2018 | 12:23

Голова райдержадміністрації Юліан Сірант провів робочу зустріч із директором ДП «Кременецький лісгосп» Богданом Косінським та лісничим Ланівецького лісництва Тарасом Мордасом.

more...

У "Лісовій казці" побували козаки!

20.07.2018 | 08:30

Сьогодні закінчується друга зміна в оздоровчому таборі "Лісова казка", що в с.Борщівці Лановецького району. Голова районної державної адміністрації Юліан Сірант спільно з першим заступником Олександром Батожним побували на місці та поспілкувалися з  дітьми про враження від відпочинку.

more...

Підтримаймо власного виробника - Юліан Сірант

19.07.2018 | 16:56

Про постачання в заклади освіти та медицини хлібобулочних виробів місцевого виробництва йшлось під час зустрічі голови райдержадміністрації Юліана Сіранта з місцевим підприємцем  Василем Олеськівим.  

more...

Підвищення закупівельної ціни на молоко - це реально, за умови створення молочних кооперативів.

19.07.2018 | 15:24

Заступник голови райдержадміністрації Володимир Кравчук здійснив робочу поїздку на територію Верещаківської сільської ради і за участю представників служби постачання сировини ПрАТ «Тернопільський молокозавод» провів зустріч з мешканцями сіл  Верещаки та Лопушне з метою врегулювання ситуації, що склалась із закупівельною ціною на молоко.  Селяни вимагають підвищення ціни. В процесі зустрічі представники молокозаводу повідомили, що готові до співпраці у напрямку підвищення якості молока, що дасть можливість підняти закупівельну ціну.  

more...

Триває підготовка до вшанування в районі Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

19.07.2018 | 11:50

Відбулося засідання оргкомітету з відзначення в районі Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний за участю голови районної ради Руслани Кушнір та секретаря Лановецької міської ради Вікторії Хом‘як.

Члени оргкомітету доповіли про стан виконання доручень з підготовки святкування та основні заходи, які відбуватимуться в районі.

more...

Проведено засідання комісії.

19.07.2018 | 11:14

Перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний провів засідання  комiсiї при районній державній адміністрації по розгляду звернень громадян щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та житлових субсидій та про включення до ЄДАРПу інформації про пільговика за місцем фактичного проживання.

more...

Потерпілим на виробництві профінансовано страхових виплат на 3,8 млрд грн

18.07.2018 | 16:56

Упродовж 6 місяців 2018 року за рахунок коштів Фонду соціального страхування України на щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей було направлено 3,8 млрд гривень. Станом на сьогодні зазначені виплати отримують понад 207 тис. осіб.

more...

Лікування і реабілітацію у І півріччі пройшли 6 338 осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва.

18.07.2018 | 16:27

Похожее изображениеУпродовж І півріччя 2018 року у закладах охорони здоров’я було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією 6 338 потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.  Застраховані особи отримують зазначені послуги безоплатно, повністю за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

more...

Голова районної державної адміністрації Юліан Сірант провів зустріч із жителями села Лопушно.

18.07.2018 | 15:33

Спілкуючись з лопушненцями, Юліан Іванович ознайомився з проблемами утримання корів і реалізації молочної продукції. Керівник довів до відома господарів, які утримують двоє, троє і більше корів, що однією з умов підняття ціни на молоко є забезпечення його належної якості. Шлях до цього - створення сімейної ферми. Насамперед для цього потрібне бажання працювати.

more...

Архів новин

  

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/invest_pasport.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg