Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

 

 

          http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/bannereip.jpg  

ОГОЛОШЕННЯ!

01.11.2018 | 09:42

8 грудня 2018 року о 15:00 год. у Лановецькому районному будинку культури відбудеться обласний патріотично-мистецький фестиваль "Вставай сонце", за участю кращих найталановитіших дітей Лановеччини. 

Запрошуємо усіх! Вхід вільний.

.

more...

22.01.2018 | 08:16
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Проведено семінар з орендарями водних об’єктів.

13.11.2018 | 15:44

З метою забезпечення виконання розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 22 листопада 2017 року № 784-од «Про забезпечення ефективного використання водних ресурсів області», начальником відділу водних об’єктів Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області Василем Майка спільно з представниками Державної екологічної інспекції  в Тернопільській області, управління екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації проведено семінар з орендарями водних об’єктів Лановецького, Шумського та Кременецького районів.

more...

Відбулась нарада з бухгалтерами головних розпорядників коштів.

13.11.2018 | 15:15

Сьогодні  за участю голови районної державної адміністрації Юліана Сіранта відбулась нарада  з бухгалтерами головних розпорядників коштів районного бюджету та бюджетних установ району.

more...

За державні кошти завершено ремонт дороги до с.Оришковець, вкладається асфальт до с.Юськовець.

13.11.2018 | 12:34

 

Голова районної державної адміністрації  Юліан Сірант спільно з заступником голови райдержадміністрації Володимиром Кравчуком оглянули стан проведення ремонту автомобільних доріг району.

more...

Децентралізація має стати незворотною – Президент (відео)

12.11.2018 | 16:41

Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку наголосив, що впровадження реформи децентралізації довело її економічну та політичну ефективність, і тому вона має стати незворотною.

«Децентралізація, як і інші важливі реформи, про які тут сьогодні будемо детально говорити, має стати точно незворотною. Не можна будь-кому дати навіть маленький шанс на реванш. Чотири роки поступового впровадження довели її економічну та політичну ефективність для громад та громадян», - наголосив Глава держави.

more...

Степан Барна під час ради регіонального розвитку в Києві: В області реалізовуються понад тисячу об'єктів на умовах співфінансування з державного і місцевого бюджетів.

12.11.2018 | 16:38

42 об'єднанні територіальні громади, 47% території та 53% населення - це ті цифри, які говорять: реформа децентралізації на Тернопільщині підтримується та активно впроваджуються. Крім того, до кінця року тут відбудуться вибори ще у семи громадах.

Степан Барна, голова ТОДА, слушно зауважив, що Тернопільська область, починаючи з 2015 року, була однією з лідерів реформи децентралізації і такою залишається надалі.

more...

Потрібно на 100% забезпечити субсидіями тих, хто їх реально потребує. Якщо цієї позиції не буде в Держбюджеті 2019 року, я його не підпишу – Президент на Раді регіонального розвитку

12.11.2018 | 14:42

«В контексті питання про тарифи є невідкладні тактичні завдання, які треба вирішити протягом місяців та тижнів. Я спілкувався з Урядом і моя принципова позиція – захистити людей і вдосконалити та розширити систему субсидій, збільшити кошти на її виконання», - підкреслив Президент Петро Порошенко під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку.

«Принципова позиція – жодна бідна і жодна незахищена людина точно не має постраждати. Жодна бідна і жодна незахищена людина не має платити більше», - наголосив Президент.

more...

На території Молотківської сільської ради буде створена Волинсько-Подільська Січ.

12.11.2018 | 14:28

На території Молотківської сільської ради буде створена Волинсько-Подільська Січ - про це йшлось на зустрічі, проведеній першим заступником голови райдержадміністрації Олександром Батожним з керівником юридичної служби громадської організації «Десантно-Козацький Рій» Ігорем Ляхом. 

more...

Триває засідання Ради регіонального розвитку

12.11.2018 | 11:45

У Києві триває засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка. Участь у Раді беруть керівництво країни, голови обласних державних адміністрацій, голови обласних рад, районів, громад, сіл та селищ. Серед учасників -  голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант, Лановецький міський голова (ОТГ) Роман Казновецький та сільський голова Борсуківської ОТГ Іван Друзь. 

more...

Субсидії на опалювальний сезон отримують понад 73 тисячі домогосподарств Тернопільщини.

12.11.2018 | 09:22

Понад 73 тисячі домогосподарств у Тернопільській області сьогодні отримують субсидії на опалювальний період. Автоматично призначені субсидії у близько 50 тисячі справах. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації Вадим Боярський в ефірі програми «Актуально» на «Радіо Roks».
«Жовтень та листопад — це пора, коли люди найчастіше звертаються за призначенням субсидій на опалювальний період, адже плата за житлово-комунальні послуги зростає.

more...

Продовжується ремонт місцевих доріг в районі.

09.11.2018 | 15:05

На дорогах Лановеччинни продовжується ремонт доріг за рахунок коштів  державного бюджету.

На автодорозі  Ланівці-Юськівці проведено фрезерування дорожнього полотна. Завезено щебінь для влаштування основи під асфальт на окремих ділянках дороги.

На іншій дорозі Ланівці-Білозірка через Оришківці бригада ТОВ «Авакс Проф» вкладає асфальт окремими ділянками протяжністю 400 м і 600 м.

more...

Архів новин

  

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/invest_pasport.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif