Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

.

Прес-служба повідомляє

Працівники РДА долучились до акції "За чисте довкілля".

21.03.2019 | 14:07

Працівники Лановецької райдержадміністрації на чолі з головою Юліаном Сірантом, та заступником голови Володимиром Кравчуком взяли участь в акції "За чисте довкілля" і дружно вийшли прибрати зону відпочинку для автотуристів, що в районі повороту на село Ванжулів. Разом з ланівчанами на Дні довкілля працювали працівники Управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Тернопільської обласної державної адміністрації.

more...

Відтепер планові перевірки здійснюватимуться без попередження – Олександр Міняйло.

20.03.2019 | 12:46

Відбувся семінар для підприємців району з питань порядку здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог законодавства про харчові продукти, корми, здоров’я та благополуччя тварин, які здійснюються Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів який провів начальник Лановецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Олександр Міняйло. Участь у семінарі взяв голова районної державної адміністрації Юліан Сірант, заступник голови райдержадміністрації Володимир Кравчук та підприємці Лановецького району.

more...

Заходи «День Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді».

19.03.2019 | 16:54

Сьогодні в ході проведення заходів «День Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді» спеціалістами Лановецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзд на територію Молотківської сільської ради. 

more...

Зустріч з мешканцями сіл Грибова та Гриньки.

18.03.2019 | 16:48

З метою інформування населення щодо індексації пенсій з 1 березня та монетизації субсидій, голова районної державної адміністрації Юліан Сірант спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Олександром Батожним, начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Русланою Корнійчук та начальником Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Володимиром Івашуком провели зустріч з мешканцями сіл Грибова та Гриньки з метою здійснення інформаційно-роз‘яснювальної роботи щодо індексації пенсій та готівкової виплати субсидій.

more...

Відбувся конкурс на перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування.

18.03.2019 | 14:58

У Лановецькій районній державній адміністрації відбувся конкурс на перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування Ланівці-Михайлівка. Документи на участь подав лише один претиндент.

more...

Оперативна нарада.

18.03.2019 | 11:52

Голова райдержадміністрації Юліан Сірант провів нараду з заступниками голови, керівником апарату, начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Розглянуто питання щодо проведення благоустрою на території району, сприяння виборчому процесу в межах чинного законодавства, дотримання виконавчої дисципліни, проведення зустрічей з мешканцями населених пунктів Лановеччини з метою роз'яснення питань виплати пенсій та монетизації субсидій.

more...

На Лановеччині триває цикл зустрічей в рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо індексації пенсій та готівкової виплати субсидій.

15.03.2019 | 16:02

Мешканці сіл Буглів та Вишгородок мали змогу сьогодні задати питання голові районної державної адміністрації Юліану Сіранту під час його приїзду у ці населені пункти з метою роз'яснень новинок законодавства у сфері пенсійних виплат та монетизації субсидії. Спільно з головою РДА відповіді на запитання селян давали перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний, заступник начальника управління - начальник відділу соціальних допомог та субсидій УСЗН райдержадміністрації Валентина Кладькова та завідувач сектору забезпечення наповнення бюджету Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Іван Дмитришин.

more...

Відбулася зустріч з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

15.03.2019 | 14:33

Голова районної державної адміністрації Юліан Сірант провів зустріч з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Giorgio Zeljkovic (Італія), Mircea Matei (Румунія) та Мариною Краснопольською (Україна). 

Гостей цікавили питання проходження в районі процесів децентралізації, зокрема чи задоволені ними мешканці, чи є громади, які прагнуть доєднатись до ОТГ. Позитивно сприйняли відповідь про те, що у нас уже дві сільські ради прийняли такі рішення і мешканці ще двох населених пунктів на зборах громадян висловили своє бажання приєднатись до Лановецької ОТГ. 

more...

Відбулося засідання комісії.

15.03.2019 | 12:29

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний провів засідання комiсiї при районній державній адміністрації з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення до ЄДАРПу інформації про пільговика за місцем фактичного проживання.

more...

Проведено засідання спостережної комісії при райдержадміністрації.

15.03.2019 | 11:23

При райдержадміністрації діє спостережна комісія, основним завданням якої є організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання, надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

Сьогодні під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Батожного відбулося засідання спостережної комісії, на якій розглядалися наступні питання: - про стан соціальної адаптації, трудового та побутового влаштування осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання – інформувала директор Лановецкього районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Світлана Юзюк ; про стан організації виховної роботи з питань працевлаштування, навчання, поведінки в побуті з умовно-достроково звільненими особами – інформувала директор районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Світлана Філюк.

more...

Архів новин

  

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/invest_pasport.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif