Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.

Козівська районна державна адміністрація

ЗАПРОШУЄМО НА ФОЛЬКЛЬОРНО АГРАРНО-МИСТЕЦЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ

План лісогосподарських заходів (рубок) на 2017 рік по ДП "Бережанське ЛМГ" у межах Козівського району

04.04.2017 | 16:04

Результат пошуку зображень за запитом "фото ліс" План лісогосподарських заходів (рубок) на 2017 рік по ДП "Бережанське ЛМГ" у межах Козівського району

plany_rubok_2017_Berezhanske LMH.xls

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Степан Барна: Потрібно зробити все, щоб кошти, виділені на проекти ДФРР, були освоєні у повній мірі

17.08.2017 | 10:58

 Голова Тернопільської ОДА Степан Барна наголошує, що освоєння коштів з Фонду регіонального розвитку та субвенції з Держбюджету територіальним громадам переходять у площину прямої відповідальності керівників районів та голів ОТГ.

«Слід розуміти, що і держава, і обласна адміністрація зі свого боку зробили все можливе, аби в області були реалізовані інфраструктурні проекти, яких чекають люди. Сьогодні ж маємо затримку виключно на місцях – у самих районах та громадах. Допустити того, щоб уже виділені кошти, так і залишилися неосвоєними – не можна. Тому підкреслюю – слід негайно активізувати роботу!», – наголосив очільник області на останній відеонараді  з приводу освоєння коштів по проектах ДФРР та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад з головами РДА та ОТГ, яка відбулася 15 серпня.

more...

Сервісний центр МВС

16.08.2017 | 10:14

 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 889 «Про утворення територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ» утворено Головний сервісний центр: МВС як міжрегіональний територіальний орган МВС (ГСЦ МВС). Крім цього постановою Уряду утворено 26 територіальних органів з надання сервісних центрів МВС - регіональні сервісні центри МВС (РСЦ МВС), до складу яких входить 150 територіальних сервісних центрів МВС (ТСЦ МВС).
Головний сервісний центр МВС знаходиться за адресою: вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, 04071 (контактний телефон для консультацій громадян (044) 290 19 88, офіційний веб-сайт ГСЦ МВС hsc.gov.ua містить контакти всіх територіальних органів з надання сервісних послуг МВС).
На території Тернопільської області функціонує Регіональний сервісний центр МВС в Тернопільській області (вул. Стрийська, 5, с. Підгородне, Тернопільський район, Тернопільська область, 46400; працює з понеділка по четвер з 09.00 до 18.00, в п’ятницю з 09.00 до 16.45; тел., факс (0352) 519-140) та п’ять територіальних сервісних центрів МВС:

more...

Відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 26-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора.

16.08.2017 | 10:07

 Відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 26-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора. З наміченим планом дій щодо проведення районних заходів, ознайомив  заступник голови райдержадміністрації І.Скобляк.

В ході проведеного засідання учасниками оргкомітету було вирішено, що святкові районні урочисті заходи  відбудуться протягом  23-24 серпня поточного року.

23 серпня, о 12.00 год,  відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора України на центральній площі селища.

24 серпня, о15.00 год, заплановано провести урочисту частину в районному будинку культури та святковий концерт на центральній площі. Також, запропоновано особливу увагу приділити кращим працівникам підприємств, організацій та установ міста, учасникам АТО, молоді, дітям.

more...

Обговорено питання організації роздільного збору сміття

15.08.2017 | 14:56

 Голова райдержадміністрації В.Вітровий провів засідання робочої групи за участі представників органів місцевого самоврядування Козівського району, органів виконовчої влади та представників благодійного фонду агрохолдингу "Мрія" Василя Мартюка та Павла Демборинського , представника організації "ПЛАСТ" Андрія Михайлиці. Обговорено питання організації роздільного збору сміття у Козівському районі.

Основним співавтором даного проекту та основним фундатором виступає благодійний фонд агрохолдингу МРІЯ, який задекларував виділення коштів близько 200 тис.грн. Планується до 1 вересня у 15 визначених місцях нашого селища встановити контейнери.

Дані контейнери будуть трьох видів: для пластику та поліетилену (жовтого кольору), для скла (зеленого кольору) та для макулатури (синього кольору). У приватному секторі пропонується сортувати сміття,  яке вивозитиме КП «Благоустрій» згідно графіку іншим транспортом.

Інформаційно – просвітницька робота буде здійснюватися школярами. Детальніше про проект можна дізнатися на сторінці у мережі Facebook  - «Ми за чисту Козову».

more...

КОЗІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ ІНФОРМУЄ:

15.08.2017 | 12:20

15 серпня 2017 року працівниками центру організовано та проводиться районна акція  «Незабаром школа!» для дітей шкільного віку Козівського району, які перебувають у складних життєвих обставинах та їх сім’ї знаходяться під соціальним супроводом  фахівців із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Для  35 школярів із 21 сім’ї закуплено та вручено шкільне приладдя, яке придбане на виконання заходів районної програми «Підтримки сімей, дітей та молоді на 2017-2021 роки» .

До акції залучено дітей з особливими потребами, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у новостворених опікунських сім’ях, дітей, батьки яких, які виконували військовий  обов’язок у зоні проведення антитерористичної операції, дітей із малозабезпечених, багатодітних родин.

more...

КОМПЕНСАЦІЯ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ,ЯКІ НАДАЮТЬ СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ

15.08.2017 | 10:59

             Непрацюючим   фізичним   особам,   які   постійно  надають соціальні   послуги   громадянам   похилого    віку,    інвалідам, дітям-інвалідам,  хворим,  які  не  здатні до самообслуговування і потребують  постійної   сторонньої   допомоги   (крім   осіб,   що

обслуговуються  соціальними   службами),  призначається  щомісячна компенсаційна виплата .

      Компенсація призначається виходячи з прожиткового мінімуму для працездатних осіб у таких розмірах :

 

more...

До Польщі - на поїзді Інтерсіті

15.08.2017 | 08:37

З метою формування стабільного пасажиропотоку Укрзалізниця призначила другу пару поїздів Інтерсіті №715/716 Київ, Львів – Перемишль. Потяги курсуватимуть з 24 серпня 2017 року через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль.
Квитки можна придбати щоденно на порталі бронювання квитків ПАТ «Укрзалізниця» та у всіх міжнародних касах. Додаткову інформацію можна отримати у довідковому бюро ЖД вокзалу м.Тернопіль за тел. (0352)472246. 

more...

Провели нараду по питанню освоєння коштів

14.08.2017 | 12:14

 Голова райдержадміністрації В.Вітровий провів робочу нараду щодо освоєння коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку. Заплановано реалізувати 7 об’єктів.

more...

Жителі Тернопільщини зможуть побачити фільм «Червоний» вже 19 серпня

10.08.2017 | 15:03

Жителів та гостей Тернопільщини запрошують на допрем`єрнийпоказ гостросюжетного історичного кінофільму «Червоний». Сюжет стрічки розповідає про героя, який бореться за ідеали вільної України в умовах протистояння ворожому тоталітарному режиму.

Зважаючи на актуальність сюжету, національна прем’єра кінострічки «Червоний» запланована в рамках загальнодержавних заходів із відзначення 26-ї річниці Незалежності України. Допрем`єрні покази у регіонах України також відбуваються з урахуванням даної тематики.

more...

Нарада з представниками військового комісаріату

10.08.2017 | 11:17

 Сьогодні голова райдержадміністрації В.Вітровий провів робочу зустріч із головами сільських та селищних рад за участю т.в.о військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату Леоніда Володимировича Нечепорука, військового комісара  Козівського військового комісаріату. Обговорено спільний план дій щодо виконання завдань поставлених перед районом.

more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги