Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Районна державна адміністрація

Телефонний довідник


Станом на 01.07.2018р.

Гусятинська районна державна адміністрація         

48201, селище Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1, факс(03557) 2-11-78

e-mail: mail@rda-gus.te.gov.ua

БАТІГ

Віталій

Степанович

 

голова

2-11-78

 

ГАЙДУК

Ігор Володимирович

перший заступник голови

2-11-78

ГАЛЯБАРДА Надія Володимирівна          

заступник голови

2-11-78

 

Апарат райдержадміністрації

СЕМЕНЯК

Ольга Йосипівна

керівник апарату 

2-11-78

 
Відділ внутрішньої політики, організаційно-аналітичної роботи

та зв’язків з громадськістю

БОДНАР

Олександра Михайлівна

 

В.о. начальника

головний спеціаліст

 

2-11-78

ГАЛИНЯК

Леся Олександрівна

головний спеціаліст

 

ГАНУЩАК

Тетяна Вікторівна

спеціаліст

2-18-49

 

Відділ управління персоналом та юридичної роботи

НАЗАРКЕВИЧ

Надія Володимирівна

 

начальник відділу

2-11-78

ДІДУХ

Віра Романівна

головний спеціаліст

 

 

 

Відділ фінансово-господарського забезпечення

БОДНАР

Любов Йосипівна

начальник – головний бухгалтер

2-11-78

КОМІНКО

Володимир

Мирославович

головний спеціаліст

 

СТРІЛЕЦЬ Альона

головний спеціаліст

 

 

Відділ діловодства і контролю

ТРОЯН

Оксана Володимирівна

начальник

відділу

2-11-78

ДЗЮДА

Зор’яна  Миколаївна

головний спеціаліст

 

 

Сектор оборонної, мобілізаційної роботи

та взаємодії з правоохоронними органами

ЧЕРНИШ

Зіновій Володимирович

завідувач

2-11-78

КОЗЕЛКО

Богдан Васильович

головний спеціаліст

 

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців

ГУДЗ

Михайло

Ярославович

начальник

відділу

 

2-17-76

КУДЛА

Андрій Олегович

головний спеціаліст

 

 

 

Управління, відділи, сектори райдержадміністрації

 

Відділ економічного розвитку, житлово-комунального господарства і будівництва

ФРАЙНД

Зіновій  Володимирович 

начальник

відділу

2-11-78

ВАВЕРЧАК

Іванна

Петрівна 

заступник

начальника

 

БОДНАР

Раїса Олександрівна 

головний спеціаліст

 

БОЛІБРУХ

Олег Миколайович

головний спеціаліст

 

ТЕМЕЧКО Оксана Миронівна

головний спеціаліст

 

 

ГЕРБІШ

Надія Степанівна

головний спеціаліст-бухгалтер

 

 

Служба у справах дітей

СИРНИК

Інна Володимирівна

начальник

2-11-78

СОБОЛЬ
Володимир Ігорович

головний спеціаліст -юрист

 

СЕМЕНИШИНА

Інна Олександрівна

головний спеціаліст

 

 

Відділ державної реєстрації

ВІТКО
Ірина Дмитрівна             

начальник  

2-13-24

ЧУЛИК       

Наталія Василівна 

головний спеціаліст

 

2-13-24

ПАСІЧНИК

Майя Володимирівна

архіваріус

 

 

Центр надання адміністративних послуг

ГАЙДАШ

Наталія Віталіївна

Керівник

2-19-86

ДІДЮК

Любов

Богданівна

адміністратор центру

 

2-19-86

ЛЮБА

Марія Михайлівна

адміністратор центру

 

2-19-86

ПОНОМАР

Вікторія

Анатоліївна

адміністратор центру

2-19-86

 

 

Відділ агропромислового розвитку

НОВІНЧУК

Михайло Степанович

начальник

2- 12-01

 

   ФІРМАН

   Галина Михайлівна

завідувач сектору моніторингу та маркетингу с/г виробництва

2-17-05

ЯРЕМА

Надія Ярославівна

головний спеціаліст -бухгалтер

2-18-03

ГЛАДИШ

Роман Васильович

головний спеціаліст -агроном

    

2-17-05

МАТВІЇВ

Оксана Володимирівна

головний спеціаліст - юрист

 

 

Управління праці та соціального захисту населення

 СОБОЛЬ
 Ігор Іванович

начальник

2-11-26

ПРИЙОМНА

 

 

2-11-26

 

ГРОМАДСЬКА ПРИЙОМНА

 

2-18-93

 

ГАЛАЙКО

Віта Олегівна

заст. нач. управління – нач. відділу персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги

2-12-82

БІЛЕНЬКА Валентина Григорівна

головний спеціаліст відділу праці та трудових відносин

2-21-45

КОГУТ

Євгенія Михайлівна

нач. відділу допомог та соціальних компенсацій

2-13-31

РУДЬКО

Оксана Романівна 

начальник відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці

2-21-46

КУЗЬМА

Надія Василівна

 

начальник відділу фінансового забезпечення

 

2-14-53

БАШУЦЬКА

Ольга Василівна

заступник начальника відділу фінансового забезпечення

 

 

Фінансове управління

КОВАЛЬКОВСЬКИЙ

Анатолій Володимирович

Начальник

2-20-92

ф.2-13-90

МОСТОВА

Тетяна

Зіновіївна

головний економіст бюджетного відділу

2-11-10

 

 

МАЗУР

Людмила

Анатоліївна

головний економіст бюджетного відділу

2-11-10

ТРОЯН

Тарас

Ігорович

провідний економіст бюджетного відділу

 

ЧЕБИКІНА

Вікторія

Віталіївна

начальник відділу доходів та економічного аналізу

2-15-86

 

КІНДЗЕР

Ганна

Іванівна

головний економіст відділу доходів та економічного аналізу

2-15-86

 

ДУТКА

Ольга

Володимирівна

головний економіст відділу доходів та економічного аналізу

 

2-15-86

 

ЦИМБАЛЮК

Андрій

Ростиславович

головний економіст відділу доходів та економічного аналізу

2-15-86

БУЯЧОК

Надія

Михайлівна 

начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер

2-12-10

ЯРЕМА

Галина

Іванівна

головний економіст відділу бухгалтерського обліку та звітності

2-12-10

КУЧЕРЯВА

Галина

Анатоліївна

головний економіст відділу бухгалтерського обліку та звітності

2-12-10

РЕШОВСЬКА

Надія Андріївна

головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності

2-12-10

 

Архівний сектор

ШМИГЕЛЬСЬКИЙ

Віталій Олександрович

завідувач

 

 

 

2-16-63

 

 

 

ІВАСИШЕН

Галина Дмитрівна

 

архіваріус 

2-16-63

 

Відділ освіти, сім`ї, молоді та спорту

КАЩИШИН

Оксана Адамівна 

 

начальник

 

 

приймальня

2-16-93

 

 

2-11-01

БОЙЧУК

Олег Корнелійович

головний

спеціаліст

2-17-48

ШМОРОН

Марія Миколаївна

головний

спеціаліст

2-17-48

СТУС

Зоряна Павлівна

головний спеціаліст

2-17-48

ПІНКАС Галина Степанівна

 

головний

спеціаліст-бухгалтер

2-14-89

 

 

ЦІЛЬО

Василь Михайлович

начальник господарської групи

 

2-14-66

ЧУБЕЙ

Любов Павлівна 

 

директор районного центру ДЮТ

 

2-10- 69

 

ЦВІГУН

Галина Йосипівна

 

завідуюча районного методичного кабінету

2-17-49

 

 

Сектор містобудування, архітектури та цивільного захисту населення

КОМУНІЦЬКА

Ольга Іванівна

 

завідувач

 

 

2-71-02

 

ЄФРЕМОВА

Оксана Анатоліївна

головний спеціаліст

2-11-78

2-18-46

 

 

Відділ культури і туризму

САГАЙДАК

 Роман

Євгенович

начальник

ф.2-13-93

ОСТАФІЙЧУК

Ольга Сергіївна

головний спеціаліст

2-17-34

 

СТОРОЖУК
Степан Антонович

головний спеціаліст

2-17-34

МЕРЕЖКО

Лариса Михайлівна 

головний бухгалтер

2-16-41

МАЗУР
Олеся  Іванівна

директор районного будинку культури

2-17-19

ФАБЕРСЬКА

Марія Михайлівна

директор центральної районної бібліотеки

2-21-02

2-18-60

 

 

РАЙОННА РАДА

БОЙЧУК

Василь Михайлович 

голова

2-20-08

ОХОТА

Василь  Васильович 

заступник голови

2-18-00

 

 

секретар голови

 

2-16-29

СУКАЧ

Наталія Євгенівна

керуюча справами

 

2-17-64

РОМАНЮК

Леся Мирославівна

спеціаліст І категорії з питань роботи із зверненнями громадян

 

КУЛЬБА

Ольга Іванівна 

начальник юридичного відділу

2-30-04

ГУТА

Галина Михайлівна

консультант (спеціаліст І категорії) відділу з питань діяльності рад 

2-23-09

КОВАЛЬЧУК

Ольга Йосипівна

спеціаліст І категорії фінансово-господарського відділу

 

КОРОЛІК

Галина Володимирівна 

начальник фінансово-господарського відділу, головний бухгалтер

 

ф.2-30-26

 

Гусятинська селищна рада ОТГ

ЛЕВИЦЬКИЙ

Михайло Михайлович

голова селищної ради

2-15-28

 

 

 

секретар голови

2-15-28

АНКУДІНОВ

Роман Васильович

заступник

 

ЧАЙКА Леся

Павлівна

секретар селищної ради

2-11-92

ЯНЦЕВИЧ

Віктор Миколайович 

заступник з питань діяльності виконавчих органів

2-24-78

ОХОТА

Оксана Несторівна 

секретар виконавчого комітету

2-17-62

ЛОЗА

Ігор Яросдавович

землевпорядник

2-19-46

ДУТКА

Ольга Володимирівна

головний спеціаліст по фінансах

2-19-46

ШИМЧИШИН

Руслана Володимирівна

головний бухгалтер

2-19-46

ТУТКАЛЮК

Ольга Тарасівна

начальник відділу освіти

2-18-30

РИЖЕВСЬКИЙ

Сергій Іванович

начальник відділу культури

 

ЗЕЛЕЩУК

Микола Володимирович

 

 

 

2-71-53

 

 

Васильковецька сільська рада ОТГ

 

ГАЙДАШ

Андрій Володимирович

голова селищної ради

63-0-51

СЛОБОДЯН

Василь Прокопович

заступник

63-1-32

СЛИВЯК

Ігор Володимирович

заступник

 

ПЕТРЕНКО

Галина Михайлівна

секретар

 

 

начальник відділу освіти

 

ДЕРЕВОРІЗ

Оксана Василівна

начальник відділу культури

63-1-38

(будинок культури)

ОСТАФІЙЧУК Тетяна Степанівна

головний бухгалтер

63-1-32

 

 

 

Коцюбинська сільська рада ОТГ

 

ВОРОБЕЦЬ

Іван Павлович

голова сільської

ради

49-0-41

МЕЛЬНИК Олександра Миколаївна

секретар

 

ДУШНІЦЬКИЙ

Роман Михайлович

заступник

 

ГАПІЙ

Марія Ігорівна

головний бухгалтер

 

ФОТЧУК

Богдан Казимирович

нач. фінансового інвестиційно-економічного відділу

 

ЧЕПІЛЬ

Володимир Степанович

нач. загального відділу та організаційно-кадрової роботи

 

ДУШНІЦЬКА

Наталя Михайлівна

нач. господарсько-земельного відділу

 

 




 

Інформаційні послуги