Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                            ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 

22.08.2016 | 16:41
more...

Каталог промислових підприємств Гусятинщини

14.12.2015 | 14:45

Місце провадження діяльності Державне підприємство   «Укрспирт»...

more...

На допомогу захисникам Батьківщини

30.11.2015 | 09:47

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

more...

30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Володимир Гройсман на зустрічі з діловими колами Канади: Хочу, аби кожен інвестор, який працює в Україні, міг сказати "я - успішний"

17.10.2017 | 15:43

Уряд України зацікавлений у розвитку й успішності міжнародного та вітчизняного бізнесу в Україні, і  відкритий до будь-яких пропозицій, які сприятимуть цьому процесу. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками ділових кіл Канади. Зустріч відбулася в рамках обговорення шляхів поглиблення співпраці двох держав та запровадження режиму вільної торгівлі, який набрав чинності з серпня поточного року.

more...

Віталій Батіг: Усі запити в фінансових видатках ми задовольнити не зможемо, але направимо їх на найнагальніші потреби

17.10.2017 | 15:11

Нараду  щодо внесення змін до районного бюджету провів голова райдержадміністрації Віталій Батіг.

more...

Про запровадження електронного документообігу слухали під час відеонаради

17.10.2017 | 15:06

На черговій відеонараді з представниками райдержадміністрацій, яку провів голова ОДА С.Барна, мова велася  про стан ремонту автомобільних доріг в області;   про стан будівництва об’єктів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ та про запровадження електронного документообігу в райдержадміністрація. 

more...

Степан Барна: На прикладі українських повстанців мають виховуватись майбутні захисники нашої Держави (фото)

17.10.2017 | 09:31

Два дні, 13-14 жовтня, у «повстанському» лісі за селом Антонівці Шумського району тривав фестиваль-реконструкція «Луни повстанського краю». Під час фестивалю, ініційованого Тернопільською обласною державною адміністрацією, в ході історичної реконструкції кожен міг відчути себе повстанцем і пізнати тогочасний побут – пройти блок-пости і повстанські дозори, долучитися до історичних вишколів, «озброїтись» історичною, краєзнавчою та патріотичною літературою від ЛІТБАТУ, ознайомитися з раритетними документами ОУН-УПА в штабі та пресовій кімнаті, відвідати реставровані об’єкти повстанського табору – пекарню, конюшню, криївку. І найголовніше – поставити собі запитання: «А мені б це було під силу? А я б так зміг?..»

more...

У навчально-виховному комплексі "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 гімназія" м.Хоростків здійснюється капітальний ремонт по заміні системи опалення

13.10.2017 | 18:32

В ході робочої поїздки в м.Хоростків голова районної державної адміністрації Віталій Батіг оглянув як здійснюється капітальний ремонт по заміні системи опалення у навчально-виховному комплексі "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 гімназія".

more...

У НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м. Хоростків відкрили меморіальну дошку пам’яті героїв національно-визвольного руху

13.10.2017 | 17:52

Урочисте відкриття меморіальної дошки пам’яті героїв національно-визвольного руху та з нагоди 75-ї річниці створення УПА, Дня Захисника України та  Дня українського козацтва, напередодні релігійного свята Покрови Пресвятої Богородиці відбулося в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м. Хоростків.

more...

Вітання голів райдержадміністрації та районної ради з Днем захисника України

13.10.2017 | 17:17

Дорогі учасники Української Повстанської Армії! Шановні захисники України!

Дорогі земляки!

 

14 жовтня у день великого релігійного свята Покрови Пресвятої Богородиці   ми відзначаємо День Захисника України та  День українського козацтва. Ці дати позбавлена пострадянського забарвлення і повертають нас до витоків істинної історії українського воїнства-козацтва, яке народжувалося на Запорізькій Січі і вважало своєю покровителькою Богородицю.

more...

У загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №2 м. Хоростків відкрили меморіальну дошку

13.10.2017 | 17:11

У загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №2 м. Хоростків сьогодні відбулися урочистості з нагоди відкриття пам’ятної дошки   воїнам УПА. Святкові заходи, приурочені 75-ій річниці створення Української Повстанської Армії, Дня Захисника України та  Дня українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці розпочато із внесення жовто-блакитного Державного стягу та звучання Державного гімну України.

more...

Гусятинці вшанували пам'ять захисників України

13.10.2017 | 16:32

Сьогодні, з нагоди 75-ої річниці утворення Української Повстанської Армії,  Дня Захисника України та  Дня українського козацтва, у переддень величного свята Покрови Пресвятої Богородиці,   у селищі Гусятин відбулися урочисті заходи.

more...

ЦНАПи видаватимуть посвідчення водія і реєструватимуть шлюби

13.10.2017 | 09:35

11 жовтня, Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Мінекономрозвитку щодо розширення переліку адміністративних послуг, які громадяни України можуть отримати у Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).
У першу чергу розпорядження Кабміну впорядковує чинні нормативно-правові акти відповідно до ухвалених Верховною Радою чотирьох нових Законів України. Ці закони головним чином спрямовані на децентралізацію повноважень органів виконавчої влади надавати адміністративні послуги.

more...

Архів новин

  
 

Інформаційні послуги