Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 11.07.18 | 14:19

Інформує Бучацький районний центр зайнятості

Сьогодні цілком зрозуміло, що для підвищення якості та конкурентоспроможності робочої сили, свідомого вибору майбутнього молодими людьми , дієвим інструментарієм слугує профорієнтаційна робота, яка сприяє виваженому вибору професії, розвитку соціальної та трудової дисципліни молоді.
      Так 06 липня 2018 року в с.Скоморохи Бучацького району на базі оздоровчих  таборів
 “ ОК Лісовий” та “ Лісовий дзвіночок “проведено виїзні  профорієнтаційні заходи для молоді на тему “ Світ професій і я”.
   Зустріч з юними відпочивальниками  відбулася з метою розширення їх  інформованості про світ професій, надання профорієнтаційної допомоги у свідомому професійному самовизначенні, популяризації та підвищення престижу робітничих професій серед учнівської молоді, виховання у школярів спрямованості на самопізнання і власну активність.
   Наталія Хабурська відмітила, що завдання служби зайнятості - допомогти кожному школяру зорієнтуватись у світі професій, визначити ту, яка найбільше відповідає його інтересам та рисам характеру, враховуючи потреби  суспільства в різних видах професійної діяльності.
   Тетяна Кушик провела різноманітні конкурси : “ Формула професії ”, “Відгадай професію ”, “Професії в загадках “.
    Юні відпочивальники обговорювали також перспективні та сучасні професії, популярні навчальні заклади, де їх можна здобути, найбільш поширені помилки під час вибору професії.
   В заходах  взяв  участь 81 учень.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема