Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 09.07.18 | 10:46

Чемпіонат з мотокросу - це сила, витримка та професіоналізм

Сьогодні завершилось довгоочікуване свято спорту, двохденний відкритий особисто-командний Чемпіонат з мотокросу в м.Бучач з мотоциклетного кросу серед юніорів та підлітків, в класах МХ2 та Open, на мотоциклах з колясками та квадроциклах та серед Аматорів та Ветеранів. Два гарячих та насичених подіями дні були сповненні відчуттями драйву та захоплення, які може подарувати тільки мотоциклетний спорт. Для району - це великий крок уперед в плані зміцнення авторитету та розвитку спортивних традицій.
Важливим фактором для вибору, який визначав місцем проведення саме наш район, стала наявність професійної траси, яку почали готувати ще з минулого року.
Впродовж кількох місяців її збільшували та ускладнювали, щоб спортсменам було цікавіше змагатись. До роботи долучилися організатори мотокросу, і керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, серед яких Бучацьке міжрайонне управління водного господарства, Підзамочківська, Заривинецька, Озерянська сільські та Бучацька міська рада.
Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснювалося Українською Мотоциклетною Асоціацією. В районі роботу забезпечували районний підрозділ УМА за сприяння районної державної адміністрації, районної ради, місцевих рад. Також надано фінансову допомогу на загальну суму 90 тисяч гривень, в тому числі:
Бучацькою районною державною адміністрацією, Бучацькою районною радою, відділом освіти, молоді та спорту – 50 тисяч гривень, Бучацькою міською радою – 30 тисяч гривень, Трибухівською та Золотопотіцькою об’єднаними громадами - по 5 тисяч гривень. До спільної справи долучився депутатський корпус районної ради, який оперативно відреагував на проблему вчасного надходження фінансової допомоги. Також чемпіонат з мотокросу заручився підтримкою обласного управління фізичної культури і спорту.
Впродовж двох днів учасники змагань серед юніорів та підлітків, а також в класах МХ2, Open, на мотоциклах з колясками та квадроциклах, аматори та ветерани подарували глядачам видовищні майстеркласи, виконані на високому професійному рівні.
Завершальним етапом свята стало нагородження переможці чемпіонату, які вкотре доказали, що спорт – це сила, витримка та професіоналізм. Переможців Чемпіонату з мотокросу привітав Народний депутат України Микола Люшняк. Також привітали призерів керівники Української Мотоциклетної Асоціаціації всеукраїнського та районного рівнів.
У своєму зверненні до учасників, призерів та глядачів мотокросу голова районної державної адміністрації Віталій Бебих подякував усім за яскраве свято спорту та зазначив, що воно відбулося завдяки спільним зусиллям організаторів - Української Мотоциклетної Асоціації, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, установ, організацій, жителів району, які долучилися та надали допомогу у підготовці і проведенні мотокросу.
Усім і кожному зокрема велика подяка за підтримку та проведення Чемпіонату з мотокросу в Бучацькому районі!

результати змагань:

клас 50 см.куб
Рябчук Павло- перше місце
Кудрявцев Валентин - друге місце
Ведернікова Вікторія- третє місце

клас 65 см.куб
Парніцький Назар- перше місце
Кувтун Григорій- друге місце
Гіжовський Владислав- третє місце

клас 85 см.куб
Страшків Андрій- перше місце
Якубішин Максим- друге місце
Альбещенко Сергій- третє місце

клас МХ 125 см.куб
Неруш Семен- перше місце
Цап Дмитро- друге місце
Лях Іван- третє місце

клас МХ 250 см.куб
Сазановець Артем - перше місце

клас КВАДРО
Фрунзе Ігор - перше місце
Боднарюк Сергій - друге місце
Повх Тарас - третє місце

клас МОТОЦИКЛИ З КОЛЯСКОЮ 
Глущенко Артур - перше місце
Глущенко Єлісей
Горбатенко Петро - друге місце
Слободянюк Володимир
Шмат Дмитро - третє місце
Шафар Валерій

клас МХ2
Сазановець Артем - перше місце
Чернов Дмитро - друге місце
Купіна Максим - третє місце

клас OPEN

Асманов Дмитро - перше місце
Крук Олег - друге місце
Тхорик Володимир - третє місце

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема