Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 13.06.18 | 14:56

Проведено велопробіг

З ініціативи місцевих молодіжних організацій, в рамках відзначення подій наступальної військової операції Української Галицької Армії - Чортківська офензива проведено велопробіг.

Учасників велопробігу зустрів та привітав біля адмінбудинку заступник голови районної державної адміністрації Ігор Погонець.
«Для нас дуже важливо, що наша молодь активно поширює думку про ті історичні події, які відбулись на нашій землі у 1919 році» - зазначив Ігор Погонець.


Ігор Олегович також подякував організаторам та учасникам просвітницької акції «Прапор офензиви», адже такі важливі акції дають можливість кожній людині пам’ятати нашу історію, знати, що українські землі належать тільки українцям.

Зазначимо, що Чортківська офензива – найбільш успішна наступальна операція Української Галицької Армії, відбулася 7-28 червня 1919 року на завершальному етапі польсько – української війни 1918 – 1919 років. ЇЇ результатом стало звільнення з-під польської окупації низки західноукраїнських міст та містечок – Чортків, Бучач, Теребовля, Тернопіль, Бережани. Розбита та морально пригнічена, позбавлена боєприпасів і загнана у невеликий закуток батьківщини Галицька Армія несподівано розбила й змусила відступати супротивника, який чисельно переважав і був значно краще матеріально забезпечений.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема