Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Степан Барна обговорив з Послом США Марі Йованович пріоритетні напрями розвитку Тернопільщини

21.06.2018 | 15:12

Протягом двох днів, 19-20 червня, на Тернопільщині з робочим візитом перебуває Посол США в Україні Марі Йованович. Учора вона взяла участь у відкритті Дзеркальної зали Вишнівецького палацу, яка була відреставрована за кошти Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини. З даного фонду було виділено  159 тисяч доларів. Сьогодні ж пані Посол зустрілася з керівництвом області Степаном Барною та Віктором Овчаруком й обговорила пріоритетні напрями розвитку краю та співпрацю між Тернопільщиною і Посольством США.

more...

Відбулося засідання споcтережної комісії при Бучацькій райдержадміністрації

21.06.2018 | 14:59

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Погонця відбулося засідання споcтережної комісії при Бучацькій райдержадміністрації.

more...

Держава розпочинає платити поліклінікам та амбулаторіям за кожного пацієнта

21.06.2018 | 11:41

З липня стартує медична реформа, яка передбачає зміну системи фінансування медичних закладів первинної допомоги - поліклінік, амбулаторій, в яких працюють сімейні лікарі, педіатри та терапевти. Держава розпочинає фінансувати ці медзаклади за принципом «гроші йдуть за пацієнтом» - платитиме саме тому лікарю, тому медзакладу, до якого людина звернулась за допомогою. Людина підписує декларацію з лікарем, якому довіряє, держава – сплачує за її обслуговування у цього лікаря. На сьогодні понад 9 мільйонів українців вже обрали свого лікаря і підписали з ним декларацію.

more...

Засідання комісії

21.06.2018 | 11:29
У заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Погонця відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих та осіб з інвалідністю про виплату грошової компенсації.
more...

Заступник голови РДА Ігор Погонець взяв участь в інтерактивному заході для школярів на тему: «Горизонти професій»

21.06.2018 | 08:51

Літо - особлива пора в житті дітей, під час якої вони відпочивають та набираються сил, що сприяє їх фізичному, духовному і розумовому розвитку. Щоб залишити спогади у відпочиваючих учнів, фахівці з профорієнтації Бучацького районного центру зайнятості  20 червня  в оздоровчому літньому таборі «Лісовий» провели інтерактивний захід для  школярів на  тему: «Горизонти професій».
Захід розпочав заступник голови районної державної адміністрації Ігор Погонець, який наголосив, що світ професій дуже великий і включає в себе тисячі різноманітних найцікавіших спеціальностей.

more...

«Сила духу» гуртує лише вольових

21.06.2018 | 08:39

Сьогодні, 21 червня, в спортивному комплексі Тернопільського національного економічного університету відбудеться VІ Всеукраїнська спартакіада «Сила духу» серед потерпілих на виробництві в Тернопільській області.

Учасників, які представлятимуть на спартакіаді Бучацький район привітав та побажав перемог, натхнення і нових вершин голова районної державної адміністрації Віталій Бебих. Віталій Валерійович також вручив їм грошові премії.

more...

Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад

20.06.2018 | 16:16

В районній державній адміністрації відбувся конкурс на заміщення вакантних посад: головного спеціаліста-бухгалтера відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації та адміністратора центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.  У конкурсі на заміщення  вакантних посад  взяли участь три кандидати.

more...

Президент підписав Закон, що заохочує громадян до військової служби

20.06.2018 | 12:06

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби».

Реалізація нового Закону надасть можливість підвищити мотивацію громадян до проходження військової служби.

more...

Підписано Меморандум про співпрацю щодо формування мережі інклюзивно-ресурсних центрів на Бучаччині

20.06.2018 | 09:30

19 червня у рамках робочої поїздки в Тернопільську область дружина Президента України Марина Порошенко та голова обласної державної адміністрації Степан Барна підписали Меморандум про долучення області до проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», який реалізується у співпраці з Міністерством освіти і науки України. Тернопільщина стала 19-м регіоном нашої держави, в якому реалізується цей проект.
Одночасно, Меморандум про співпрацю щодо формування мережі інклюзивно-ресурсних центрів на Бучаччині підписав голова районної державної адміністрації Віталій Бебих  із головою Тернопільської облдержадміністрації Степаном Барною. Основною метою даного документа є утворення мережі інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ) у Тернопільській області та усвідомлення необхідності координації зусиль Сторін у сфері розвитку інклюзивної освіти.

more...

До відома субєктів господарської діяльності

20.06.2018 | 09:29
Щодо запровадження системи НАССР у закладах громадського харчування more...

Архів новин

  

Хай 2018-ий стане для усіх нас Роком миру!

03.01.2018 | 09:01

Збігають останні дні 2017-го. Для кожного рік, що минає, був різним. Комусь приніс удачу, кар’єрний ріст, розширив сімейне коло, а для когось став роком болючих втрат... Таке життя. Дякуємо Богу за кожен прожитий день, за усмішки дітей, за родинне тепло і сподіваємось, що у наступному 2018 році все буде добре – у нас, у нашій Україні. А яким був 2017-ий для району? Про це журналісти районної газети «Нова доба» цікавилися у голови райдержадміністрації Віталія Бебиха, запропонувавши йому відповісти на два запитання: 1. З якими здобутками і, можливо, незавершеними справами проводжаємо рік 2017-ий? 2.Чого очікувати жителям району від 2018-го?

more...

Архів привітань

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема