Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Допомогу отримали усі заявники

11.12.2018 | 16:05

Засідання комісії з питань виділення одноразової грошової допомоги відбулось під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Бейка. На засіданні комісії розглянуто 57 справ, сформованих за поданими заявами від жителів району. Переважна більшість заяв стосувалася виділення допомоги на лікування.

more...

Інформує УДКСУ у Бучацькому районі

11.12.2018 | 14:49

Управління Державної казначейської служби України у Бучацькому районі інформує про те, що 11 грудня 2018 року проведено виплати допомоги сім’ям з дітьми за грудень 2018 року.

more...

Стартував Всеукраїнський тиждень права

11.12.2018 | 11:17
10 грудня у Міжнародний день прав людини в Україні стартував Всеукраїнський тиждень права – масштабна серія заходів, покликаних сприяти підвищенню правової освіченості та правової свідомості громадян.
Розпорядженням голови райдержадміністрації від 05 листопада 2018 року №420-од затверджено план заходів з проведення у 2018 році в районі Всеукраїнського тижня права.
more...

Робитиму все можливе задля звільнення українських моряків з російського полону – Президент

11.12.2018 | 09:25

Президент Петро Порошенко наголошує, що використовував і надалі використовуватиме всі можливі засоби, аби звільнити українських моряків, які були захоплені у полон Росією.

Глава держави повідомив, що задля досягнення цієї мети навіть звернувся до очільника Української православної церкви московського патріархату. 

more...

Участь у відеонараді

11.12.2018 | 08:55

Голова районної державної адміністрації Віталій Бебих, перший заступник Богдан Бейко, керівник апарату Марія Слободян, представники ОТГ, окремі керівники структурних підрозділів РДА та установ беруть участь у відеонараді, що відбувається під керівництвом голови облдержадміністрації.

more...

Міні-ярмарок вакансій

11.12.2018 | 08:38

07 грудня в рамках проведення Всеукраїнської декади зайнятості для осіб з інвалідністю за сприянням Бучацької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю.

more...

Засідання «круглого столу» на тему: «Минуле втілиться в майбутнє: історія «Просвіти»

10.12.2018 | 16:43

З нагоди 150-ї річниці з часу заснування культурно-освітньої громадської організації «Просвіта» у Бучацькій центральній районній бібліотеці відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Минуле втілиться в майбутнє: історія «Просвіти», у якому взяв участь перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Бейко.


more...

Рятувальники нагадують правила використання піротехнічних виробів!

10.12.2018 | 11:56

Традиційно, у грудні українські крамниці наповнюються новорічною атрибутикою, зокрема піротехнічними виробами. Яскраві обгортки та передсвятковий настрій спонукають громадян купувати численні петарди, салюти та феєрверки. Проте трапляється так, що замість очікуваних веселощів, людина може отримати травми. Тож, з метою попередження виникнення трагічних випадків під час застосування піротехнічних виробів, рятувальники ДСНС України нагадують елементарні правила безпечного їх використання:

more...

Профорієнтаційні уроки-бесіди

10.12.2018 | 09:32

З метою ознайомлення з інформацією про світ професій та сфери діяльності, задля практичної допомоги випускникам свідомо обрати свій подальший шлях фахівцями Бучацької районної філії  Тернопільського ОЦЗ Тетяною Кушик та Наталією Хабурською проводяться профорієнтаційні уроки-бесіди з учнями загальноосвітніх навчальних закладів району. Такі заходи відбулися 5 та 6 грудня 2018 року з учнями старших класів смт. Золотий Потік та с. Трибухівці.

.

more...

Президент закликав Парламент ратифікувати Конвенцію Ради Європи щодо запобігання насильству щодо жінок та домашньому насильству

10.12.2018 | 09:11

Президент Петро Порошенко закликав Верховну Раду ратифікувати Конвенція Ради Європи про запобігання насильству щодо жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами.

Президент під час участі у 2-му Українському жіночому конгресі наголосив, що не можна залишати поза увагою болючу проблему домашнього насильства.

more...

Архів новин

  

Шануємо традиції, пам’ятаємо своє коріння і творимо гідне сьогодення!

23.08.2018 | 14:41

Напередодні чергового дня народження країни традиційно журналісти районної газети «Нова доба» поспілкувалися з керівником району – головою районної державної адміністрації Віталієм Бебихом.

more...

Хай 2018-ий стане для усіх нас Роком миру!

03.01.2018 | 09:01

Збігають останні дні 2017-го. Для кожного рік, що минає, був різним. Комусь приніс удачу, кар’єрний ріст, розширив сімейне коло, а для когось став роком болючих втрат... Таке життя. Дякуємо Богу за кожен прожитий день, за усмішки дітей, за родинне тепло і сподіваємось, що у наступному 2018 році все буде добре – у нас, у нашій Україні. А яким був 2017-ий для району? Про це журналісти районної газети «Нова доба» цікавилися у голови райдержадміністрації Віталія Бебиха, запропонувавши йому відповісти на два запитання: 1. З якими здобутками і, можливо, незавершеними справами проводжаємо рік 2017-ий? 2.Чого очікувати жителям району від 2018-го?

more...

Архів привітань

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема