Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2017 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Про впровадження системи електронного документообігу в районних державних адміністраціях йшлося під час он-лайн наради

21.03.2019 | 16:57

Керівник апарату райдержадміністрації Марія Думанська та начальник загального відділу РДА Наталія Плеш взяли участь в он-лайн нараді, яку провів  начальник відділу інформаційно –комп’ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації Олександр Трійчук з питань впровадження системи електронного документообігу в районних державних адміністраціях.

more...

Про участь художніх колективів району у фестивалі «Вставай сонце»

21.03.2019 | 12:47

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді, яку провела заступник голови облдержадміністрації Світлана Безпоповцева.

Під час наради йшлося про участь художніх колективів району у фестивалі «Вставай сонце», який відбудеться  25 березня в ТРЦ «Подоляни».

more...

Володимир Гройсман на раді регіонального розвитку Тернопільщини: Країна має бути об'єднана спроможними громадами. Над цим маємо працювати

20.03.2019 | 16:38

Тернопільщина стала флагманом реформи децентралізації. Сьогодні в області уже 49 ОТГ, що означає більше половини території покрито громадами і якість життя на місцях покращується. З цього розпочав свій виступ Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на Раді регіонального розвитку Тернопільщини.

more...

Говорили про реформування системи інституційного догляду та виховання дітей

20.03.2019 | 15:01

В районній державній адміністрації, в рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», відбувся візит (зустріч) залучених експертів проекту з питань реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

Мета даного проекту -  поглиблене вивчення оцінки ситуації щодо мережі діючих соціальних послуг для дітей та сімей із дітьми в районі, місті, громаді.

more...

В приміщенні Бережанського відділу Теребовлянської місцевої прокуратури відбудеться прийом громадян

19.03.2019 | 13:05

20 березня 2019 року з 11 год. 00 хв. у приміщенні Бережанського відділу Теребовлянської місцевої прокуратури за адресою м. Бережани вул. Пирогова, 5А, проводитиме особистий прийом громадян перший заступник прокурора Тернопільської області старший радник юстиції Голомша Микола Ярославович.

more...

Обговорили питання організації харчування

19.03.2019 | 11:52

В голови райдержадміністрації Ігоря Гринкевича за участі голови районної ради Василя Білика, першого заступника Віктора Зінчука, керівництва відділу освіти РДА та сільського голови Курянівської сільської ради Володимира Вишнівецього відбулася нарада з питань функціонування освітніх закладів, які розміщені на території згаданої сільської ради. 

more...

Ігор Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді

18.03.2019 | 12:30

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій голова облдержадміністрації Степан Барна.

more...

Голова РДА провів розширену нараду

18.03.2019 | 10:46

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич, за участі голови районної ради Василя Білика,  провів розширену нараду з  начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

Під час нарадиобговорили ряд питань.

more...

Віктор Овчарук: "Реформа медицини успішно сьогодні впроваджується на Тернопільщині"

15.03.2019 | 17:48

У Бережанському районі з робочим візитом перебував голова обласної ради Віктор Овчарук. Разом з  начальником департаменту охорони здоров’я ОДА Володимиром Богайчуком, головою РДА Ігорем Гринкевичем та головою районної ради Василем Біликом він оглянув районну лікарню та поспілкувався з керівництвом мед закладу.

more...

Говорили про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг

15.03.2019 | 10:39

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді, яку провів начальник управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства ОДА  Олег Продан.Під час наради йшлося про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема