Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 Описание: Описание: http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/topimg/19275301_103494966942521_9023973980037660365_n.jpg 

 Описание: Описание: Опис : http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gifОписание: Описание: Опис : http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/topimg/ato.jpg

Графік виїздів робочої групи із проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо надання населенню субсидій на житлово – комунальні послуги за спрощеним порядком у Бережанському районі

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

У Верховній Раді розглянуть законопроект щодо медичної реформи

18.10.2017 | 10:26

Верховна Рада поточного тижня розглядатиме урядовий законопроект щодо медичної реформи. Його ухвалення призведе до системних змін в охороні здоров’я та забезпечить надання кожному громадянину країни якісних медичних послуг. Вже наступного року розпочнеться перший етап реформи з первинної ланки медичної допомоги – сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів. На інших рівнях реформу буде впроваджено до 2020 року.

Медична реформа передбачає зміну фінансування системи охорони здоров’я. Бюджетні кошти будуть спрямовуватись не на фінансування медичних закладів згідно кошторису, як зараз, а на оплату надання медичної послуги конкретній людині. 

more...

Президент: Скасування депутатської недоторканності – важлива складова ефективної боротьби з корупцією

17.10.2017 | 15:22

Президент Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради як невідкладний проект Закону України «Про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України)».
«Як і обіцяв у своєму Посланні на початку вересня, знову вніс до Верховної Ради як невідкладний проект закону щодо скасування депутатської недоторканності», - написав на своїй сторінці у Фейсбук Глава держави.

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук взяв участь в он-лайн нараді,

17.10.2017 | 11:19

Перший заступник голови райдержадміністрації  В. Зінчук взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій  голова обласної державної адміністрації С. Барна.

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук провів розширену нараду

17.10.2017 | 10:39

Перший заступник голови райдержадміністрації В. Зінчук провів розширену нараду з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

В ході наради підвели  підсумки роботи за минулий тиждень та накреслили план  доручень на поточний тиждень.

more...

Відбувся творчий звіт аматорських мистецьких колективів та майстрів мистецтв Бережанщини

15.10.2017 | 18:00

В районному Будинку культури відбувся творчий звіт аматорських мистецьких колективів та майстрів мистецтв Бережанщини, присвячений 75-й річниці створення УПА, Покрові Пресвятої Богородиці, Дню українського козацтва та Дню захисника України “Зродились ми великої години ”.

У фойє відбулось відкриття тематичних виставок  Бережанського краєзнавчого музею, Бережанського музею книги, обласного комунального музею Б.Лепкого, Бережанської районної бібліотеки  ім. Т.Шевченка, Бережанської міської бібліотеки     ім. Б.Лепкого.

more...

На горі Лисоня відбулася панахида пам’яті полеглих Січових Стрільців та воїнів УПА, молебень за долю України

14.10.2017 | 14:58

З нагоди 75-річчя створення Української Повстанської Армії на горі Лисоня , де височить Хрест скорботи і слави, а на мармурових плитах викарбувані імена полеглих тут героїв, відбулася панахида пам’яті полеглих Січових Стрільців та воїнів УПА, молебень за долю України.

more...

Володимир Петровський привітав усіх із 75-ю річницею створення Української Повстанської Армії, Днем українського козацтва, Днем захисника України та Покровою Пресвятої Богородиці

13.10.2017 | 15:27

Шановні краяни! Щиро вітаю вас із 75-ю річницею створення Української Повстанської Армії, Днем українського козацтва, Днем захисника України та Покровою Пресвятої Богородиці. Створена у грізні воєнні роки Українська Повстанська Армія покликала під свої знамена десятки тисяч патріотів, мужньо і жертовно вступила в бій проти окупантів України — нацистів та більшовиків за право українців мати власну державу.

more...

Багаточисельна громада пройшла до міського цвинтаря урочистою ходою

13.10.2017 | 14:17

Напередодні Дня захисника України, свята Покрови та 75-річчя створення УПА,    голова райдержадміністрації В.Петровський, голова районної ради В.Білик та  міський голова В.Музичка зі своїми заступниками, представники  установ та організацій району, учні та вчителі міських і районних навчальних закладів, студенти та викладачі ВП НУБіП «Бережанський агротехнічний інститут» і ВП НУБіП «Бережанський агротехнічний коледж», члени ГО Бережанської станиці НСОУ «ПЛАСТ»,  пройшли від центра міста до міського цвинтаря урочистою ходою.

more...

ЦНАПи видаватимуть посвідчення водія і реєструватимуть шлюби

12.10.2017 | 17:32

11 жовтня, Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Мінекономрозвитку щодо розширення переліку адміністративних послуг, які громадяни України можуть отримати у Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).
У першу чергу розпорядження Кабміну впорядковує чинні нормативно-правові акти відповідно до ухвалених Верховною Радою чотирьох нових Законів України. Ці закони головним чином спрямовані на децентралізацію повноважень органів виконавчої влади надавати адміністративні послуги.

more...

Вступив у силу Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»

12.10.2017 | 14:27

У зв'язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» перерахунок пенсій для пенсіонерів Теребовлянського та Гусятинського районів з 01 жовтня 2017 року проведено в автоматизованому режимі. З 01 жовтня 2017 року пенсії осучаснюються з використанням показника середньої заробітної плати на рівні 3764,40 грн. Розмір  прожиткового  мінімуму  та  мінімальної  пенсійної  виплати з 01 жовтня становить 1452,00 грн.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема