Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2017 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Провели обстеження аварійно-небезпечної ділянки дороги Т-20-07

13.11.2018 | 15:20

Начальник відділу економічного розвитку РДА Володимир Урдейчук за участю начальника відділу агропромислового розвитку РДА Теодозія Нагірного та представника ТОВ «БМ БУД» (керівник Колодка Н.М.) провели обстеження аварійно-небезпечної ділянки дороги Т-20-07 «Бережани - Нараїв - Брюховичі» на під’їзді до с.Нараїв.

more...

Степан Барна під час ради регіонального розвитку в Києві: В області реалізовуються понад тисячу об'єктів на умовах співфінансування з державного і місцевого бюджетів

13.11.2018 | 09:13

42 об'єднанні територіальні громади, 47% території та 53% населення - це ті цифри, які говорять: реформа децентралізації на Тернопільщині підтримується та активно впроваджуються. Крім того, до кінця року тут відбудуться вибори ще у семи громадах.

Степан Барна, голова ТОДА, слушно зауважив, що Тернопільська область, починаючи з 2015 року, була однією з лідерів реформи децентралізації і такою залишається надалі.

more...

Децентралізація має стати незворотною – Президент

13.11.2018 | 08:50

Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку наголосив, що впровадження реформи децентралізації довело її економічну та політичну ефективність, і тому вона має стати незворотною.

«Децентралізація, як і інші важливі реформи, про які тут сьогодні будемо детально говорити, має стати точно незворотною. Не можна будь-кому дати навіть маленький шанс на реванш. Чотири роки поступового впровадження довели її економічну та політичну ефективність для громад та громадян», - наголосив Глава держави.

more...

Наступний рік має стати роком нових можливостей і посилення напрацьованого позитиву, – Володимир Гройсман

13.11.2018 | 08:30

Наступний рік має стати роком нових можливостей і посилення тих позитивних тенденцій, які Україна фіксує 10 кварталів поспіль. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час роботи Ради регіонального розвитку, яка зібрала представників регіональної влади з усієї країни.

«Сьогодні всі сфери національної економки мають потенціал для зростання. Ми на правильному шляху. Але треба доводити реформи до завершення, відкриття можливостей. Нам потрібно зробити економіку сильною, побудувати систему – від громади до центру – доброзичливу до інвестування», - сказав Володимир Гройсман.

more...

Потрібно на 100% забезпечити субсидіями тих, хто їх реально потребує. Якщо цієї позиції не буде в Держбюджеті 2019 року, я його не підпишу – Президент на Раді регіонального розвитку

13.11.2018 | 08:15

«В контексті питання про тарифи є невідкладні тактичні завдання, які треба вирішити протягом місяців та тижнів. Я спілкувався з Урядом і моя принципова позиція – захистити людей і вдосконалити та розширити систему субсидій, збільшити кошти на її виконання», - підкреслив Президент Петро Порошенко під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку.

«Принципова позиція – жодна бідна і жодна незахищена людина точно не має постраждати. Жодна бідна і жодна незахищена людина не має платити більше», - наголосив Президент.

more...

Ігор Гринкевич взяв участь в засіданні Ради регіонального розвитку

13.11.2018 | 08:05

Голова райдержадміністрації Ігор  Гринкевич  взяв участь в сьомому засіданні Ради регіонального розвитку, яке відбулося під головуванням Президента України П.О.Порошенка в Міжнародному виставковому центрі м. Київа 12 листопада.

more...

Відбулося засідання місцевої комісії з ПТЕБ та НС

12.11.2018 | 16:21

В районній державній адміністрації відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації В.Зінчук.

more...

Про черговий призов на строкову військову службу йшлося під час он-лайн наради

12.11.2018 | 13:14

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Зінчук взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій заступник голови облдержадміністрації Юрій Юрик.

Під час наради йшлося про організаційне забезпечення та якісне проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань.

more...

Обговорили питання впровадження системи електронного документообігу

12.11.2018 | 11:07

Про впровадження системи електронного документообігу в районних державних адміністраціях йшлося під час робочої наради з службовцями структурних підрозділів РДА, яку провів начальник відділу інформаційно - комп’ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації Олександр Трійчук.

more...

Віктор Зінчук взяв участь в он-лайн нараді

12.11.2018 | 10:58

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Зінчук взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій перший заступник голови облдержадміністрації Іван Крисак.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема